Spor (İHA) - İhlas Haber Ajansı | Haber Girişi: 29.08.2020 - 00:00, Güncelleme: 29.08.2020 - 00:00

2020-2021 Sezonunda Balda Mücadele Edecek Takımlar

 

2020-2021 Sezonunda Balda Mücadele Edecek Takımlar

2020-2021 Sezonunda Balda Mücadele Edecek Takımlar Adana(3): Pozantı Gençlikspor-Kürkçüler-Ülkügücüspor Adıyaman(1+1): İmamağaspor - Besni Belediyespor  Afyonkarahisar(2+1): Sandıklıspor – Bolvadin Belediyespor- İçsehisarspor Ağrı(1+1): Patnos 04 Spor - Ağrı Vefaspor Aksaray(1+1): Eşmekaya Belediye Gençlikspor- Karadenizspor Amasya(1+1): Merzifonspor - Amasya 1968 FK  Ankara(4+2): Çubukspor Futbol – Keçiören Belediyesi Bağlumspor – Yeni Haymanaspor – Ankara Türkiye Kömür İşletmeleri - Sincan Bld - Ankara DSİ Antalya(3+1): Kepez Belediyespor – Manavgat Belediyespor – Korkuteli Bld - Demre Bld Ardahan(1+1): Hoçvanspor - Serhat Ardahan Artvin(1): Artvin Çoruhspor Aydın(3+3): Sökespor - Yıldızspor - Çine Madran - Didimspor - Aydın BŞB - Kuşadasıspor Balıkesir(3+2): Ayvalıkgücü Belediyespor – Bigadiç Belediyespor – Gönen Belediyespor- Burhaniye Bld- Etispor Bartın(1+1): Bartınspor - Amasraspor Batman(1+1): 1955 Batman Belediyespor -  Batman 72 Belediyespor Bayburt(1+1): Bayburt Belediyespor - Arpalıspor Bilecik(1+1): Bozüyük Vitraspor - Bayırköyspor Bingöl(1+1): 12 Bingölspor - Karlıova Yıldırımspor Bitlis(1+1): Bitlis Özgüzelderespor - Güroymakspor  Bolu(1+1): Göynük Belediyesispor - Yeniçağaspor Burdur(1+2): Bucak Belediye Oğuzhanspor – Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Gençlikspor - Yeşilova Belediyespor Bursa(4+5): Zaferspor – Gülbahçespor – Yenişehir Belediyespor - Mustafakemalpaşa Bld- Elmasbahçeler- Görükle İpek- Gemlik Vefaspor-Gürsü Bld- Kafkaspor Çanakkale(2+1): Bigaspor – Bozcaadaspor -Adaspor Çankırı(1+1): 1074 Çankırıspor - Kurşunlu Bld Çorum(1+1): Osmancık Belediyespor - Çorum Çimentospor Denizli(3+1): Denizli Sarayköyspor – Çal Belediyespor- Serinhisarspor - Bağbaşı Zeytinspor Diyarbakır(2+2):  Bağlar Belediyespor – Bismil 21 Sportif Faaliyetler Gençlik Kulübü- Diyarbakırspor - Çınar Bld Düzce(2+1): Çilimli Belediyespor – Beyköy Belediyespor - Akcakocaspor Edirne(2): Uzunköprüspor - Tuncaspor Elazığ(2+1): Fırat Üniversitesi – Yolspor- Kovancılarspor Erzincan(1+1): Ulalar Belediyesi Gençlikspor - 1968 Erzincanspor Erzurum(1+1): Yakutiyespor - Palandöken Eskişehir(2+1): Anadolu Üniversitesi – Eskişehir Yunusemrespor - Sağlıkspor Gaziantep(2+1):  Gaziantep Ankasspor – Nizipspor - Gaziantep Anadoluspor Giresun(2+1): Görelespor – 1926 Bulancakspor - Eynesil Bld Gümüşhane(1+1): Torul Belediye Gençlikspor - Söğütlü Hilalspor Hakkari(1+1): Yüksekova Belediyespor - Hakkarigücü Hatay(2+1): İskenderun Belediye Gençlikspor – Reyhanlı Belediyespor -Nişrinspor Iğdır(1+1): Iğdır Esspor - 76 Iğdırspor Isparta(1+1): Emrespor - Gelendost İstanbul(12+15) : Bağcılarspor Kulübü – Alibeyköyspor – Maltepespor – Yeşilköy – Sultangazispor – Beşyüzevlerspor – Vefaspor – Küçükyalı Yelken – Beyoğlu Yeniçarşıspor – Ortaköy – Atlasspor - Bakırköyspor - Kavacıkspor - Nişantaşıspor - İstanbul Siirtgücüspor - İstanbul Sinopspor - Cevizli Anadoluspor - TED İstanbul Koleji - Gazi Mahallesispor - İstanbul Bayburtspor - İstanbul Kayaşehirspor - Yeniköyspor - Kuruçeşmespor - Dudulluspor - Irmakspor - Kartal Bulvarspor - Beykozspor 1908  İzmir(5+7): Bucaspor – Çiğli Belediyespor – Aliağa Futbol – İzmirspor – Bornova Yeşilovaspor – Torbalıspor -Torosgücüspor -  Kınık Bld - Halilbeylispor - Kemalpaşaspor,  Buca Zaferspor ve Alacatıspor Kahramanmaraş(2+1): Elbistan Belediyespor -Andırın Yeşildağspor - Türkoğlu Bld Karabük(1): Karabükköyüspor Karaman(1): Sudurağıspor Kars(1+1): Kars 36 Spor - Kars Yolspor Kastamonu(1+1): Kastamonu Özel İdare Köy Hizmetlerispor - Taşköprüspor Kayseri(2+2): Talasgücü Belediyespor – Yahyalıspor- Develispor- Esen Makina Belsinspor Kırıkkale(1): Yahşihanspor Kırklareli(2+1): Vizespor – Lüleburgazspor - Babaeskispor Kırşehir(1+1): Mucur Yabanlıspor - Yeşil Kamanspor Kilis(1+1): Kilis Belediyespor- Elbeylispor Kocaeli(4+5):  Gebzespor – Başiskele Doğantepespor – Çayırovaspor – Karamürselspor – İlimtepe Kullar 1975 Spor- Körfer Bld.Hereke Yıldızspor- Yuvacıkspor- Değirmendere - Arslanbey Gençlerbirliği Konya(3+2): Akşehirspor – Sarayönü Belediyespor – Konya Ereğlispor- Gölyazı Belediyespor- Çatalhöyük  Çumra Belediyespor Kütahya(3+1): TKİ Tavşanlı Linyitspor – K.Yeşilayspor - K.Dumlupınar Üniversitesi- Evliya Çelebi Çağlayan Azotspor Malatya(2+2): Pütürge Belediyespor – Malatya İdmanyurdu- Arguvan Bld- Darendespor Manisa(3+2): Salihli Belediyespor – Yunus Emre Belediyespor – Manisa Sanayispor- Bieksper Hacırahmanlıspor - Ahmetli Bld Mardin(1+1): Kızıltepe Belediyespor - Mazıdağı Fosfatspor Mersin(3+1): Mersin Büyükşehir Belediye Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresispor – İdmanyurdu 1925 Spor -Silifke Bld - Erdemli Bld Muğla(2+1): Yatağanspor – Ortaca Belediyespor - Gümüşlükspor Muş(1+1): Muş Menderesspor- Muş Belediyespor Nevşehir(1+1): Kapadokya Göremespor -Ürgüpspor Niğde(1): Çukurkuyu Belediyespor Ordu(2+2): Ünye 1957 Spor – Altınordu Belediyespor- Ulubey Bld - Ordu 1967 Spor Osmaniye(1+1): Tüysüzspor - Osmaniye Sitespor Rize(2+2): Çayelispor – Salarha - Çamlıhemşin Bld - İl Özel İdarespor Sakarya(3+4): Hendekspor – Arifiye Kalaycıspor – Pamukova 1968 Spor -Karasuspor -Sapancaspor- Serdivanspor- Erenlerspor Samsun(3+1): Atakum Belediyespor – Ladik Belediyespor - Evcispor- Karasamsunspor Siirt(1): Kurtalanspor Sinop(1+1): Boyabat 1868 Spor - Gerze Belediyespor Sivas(1+1): Cumhuriyet Üniversitesi Gençlikspor Kulübü -Abdulvahabi Gazispor Şanlıurfa(2+1): Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor – Siverek Belediyespor - Viranşehir Sanayispor Şırnak(1+1):  Şırnak İdmanyurdu Tekirdağ(2+1): Çerkezköy 1911 Doğanspor- Kapaklıspor - Marmara Ereğlispor Tokat(1+1): Niksar Belediyespor- Erbaa Gençlikspor Trabzon(3+4): 1461 Trabzon – Tonya Doğanspor – Devlet Su İşleri Karadenizspor- Sebat Gençlikspor - Bahcecikspor - Erdoğduspor- Çarşıbaşıspor Tunceli(1): Dersimspor Uşak(1+1): Bölmespor- Sivaslı Bld Van(1+1): Van Yolspor- İpekyolu Bld Yalova(2): Yalova Kadıköy – Altınova Bld   Yozgat(1+1): Sorgun Belediyespor - Çayıralan Esnafspor Zonguldak(2+1): Karadeniz Ereğli Belediyespor – Devrek Belediyespor - Kilimli Belediyespor Not: Listede Herhangi Bir yanlışlık Varsa Mesaj yoluyla Bize Bilidrebilirsiniz. Bu bizim kendi çalışmamız olarak çıkardığımız listedir.   

2020-2021 Sezonunda Balda Mücadele Edecek Takımlar

Adana(3): Pozantı Gençlikspor-Kürkçüler-Ülkügücüspor

Adıyaman(1+1): İmamağaspor - Besni Belediyespor 

Afyonkarahisar(2+1): Sandıklıspor – Bolvadin Belediyespor- İçsehisarspor

Ağrı(1+1): Patnos 04 Spor - Ağrı Vefaspor

Aksaray(1+1): Eşmekaya Belediye Gençlikspor- Karadenizspor

Amasya(1+1): Merzifonspor - Amasya 1968 FK 

Ankara(4+2): Çubukspor Futbol – Keçiören Belediyesi Bağlumspor – Yeni Haymanaspor – Ankara Türkiye Kömür İşletmeleri - Sincan Bld - Ankara DSİ

Antalya(3+1): Kepez Belediyespor – Manavgat Belediyespor – Korkuteli Bld - Demre Bld

Ardahan(1+1): Hoçvanspor - Serhat Ardahan

Artvin(1): Artvin Çoruhspor

Aydın(3+3): Sökespor - Yıldızspor - Çine Madran - Didimspor - Aydın BŞB - Kuşadasıspor

Balıkesir(3+2): Ayvalıkgücü Belediyespor – Bigadiç Belediyespor – Gönen Belediyespor- Burhaniye Bld- Etispor

Bartın(1+1): Bartınspor - Amasraspor

Batman(1+1): 1955 Batman Belediyespor -  Batman 72 Belediyespor

Bayburt(1+1): Bayburt Belediyespor - Arpalıspor

Bilecik(1+1): Bozüyük Vitraspor - Bayırköyspor

Bingöl(1+1): 12 Bingölspor - Karlıova Yıldırımspor

Bitlis(1+1): Bitlis Özgüzelderespor - Güroymakspor 

Bolu(1+1): Göynük Belediyesispor - Yeniçağaspor

Burdur(1+2): Bucak Belediye Oğuzhanspor – Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Gençlikspor - Yeşilova Belediyespor

Bursa(4+5): Zaferspor – Gülbahçespor – Yenişehir Belediyespor - Mustafakemalpaşa Bld- Elmasbahçeler- Görükle İpek- Gemlik Vefaspor-Gürsü Bld- Kafkaspor

Çanakkale(2+1): Bigaspor – Bozcaadaspor -Adaspor

Çankırı(1+1): 1074 Çankırıspor - Kurşunlu Bld

Çorum(1+1): Osmancık Belediyespor - Çorum Çimentospor

Denizli(3+1): Denizli Sarayköyspor – Çal Belediyespor- Serinhisarspor - Bağbaşı Zeytinspor

Diyarbakır(2+2):  Bağlar Belediyespor – Bismil 21 Sportif Faaliyetler Gençlik Kulübü- Diyarbakırspor - Çınar Bld

Düzce(2+1): Çilimli Belediyespor – Beyköy Belediyespor - Akcakocaspor

Edirne(2): Uzunköprüspor - Tuncaspor

Elazığ(2+1): Fırat Üniversitesi – Yolspor- Kovancılarspor

Erzincan(1+1): Ulalar Belediyesi Gençlikspor - 1968 Erzincanspor

Erzurum(1+1): Yakutiyespor - Palandöken

Eskişehir(2+1): Anadolu Üniversitesi – Eskişehir Yunusemrespor - Sağlıkspor

Gaziantep(2+1):  Gaziantep Ankasspor – Nizipspor - Gaziantep Anadoluspor

Giresun(2+1): Görelespor – 1926 Bulancakspor - Eynesil Bld

Gümüşhane(1+1): Torul Belediye Gençlikspor - Söğütlü Hilalspor

Hakkari(1+1): Yüksekova Belediyespor - Hakkarigücü

Hatay(2+1): İskenderun Belediye Gençlikspor – Reyhanlı Belediyespor -Nişrinspor

Iğdır(1+1): Iğdır Esspor - 76 Iğdırspor

Isparta(1+1): Emrespor - Gelendost

İstanbul(12+15) : Bağcılarspor Kulübü – Alibeyköyspor – Maltepespor – Yeşilköy – Sultangazispor – Beşyüzevlerspor – Vefaspor – Küçükyalı Yelken – Beyoğlu Yeniçarşıspor – Ortaköy – Atlasspor - Bakırköyspor - Kavacıkspor - Nişantaşıspor - İstanbul Siirtgücüspor - İstanbul Sinopspor - Cevizli Anadoluspor - TED İstanbul Koleji - Gazi Mahallesispor - İstanbul Bayburtspor - İstanbul Kayaşehirspor - Yeniköyspor - Kuruçeşmespor - Dudulluspor - Irmakspor - Kartal Bulvarspor - Beykozspor 1908 

İzmir(5+7): Bucaspor – Çiğli Belediyespor – Aliağa Futbol – İzmirspor – Bornova Yeşilovaspor – Torbalıspor -Torosgücüspor -  Kınık Bld - Halilbeylispor - Kemalpaşaspor,  Buca Zaferspor ve Alacatıspor

Kahramanmaraş(2+1): Elbistan Belediyespor -Andırın Yeşildağspor - Türkoğlu Bld

Karabük(1): Karabükköyüspor

Karaman(1): Sudurağıspor

Kars(1+1): Kars 36 Spor - Kars Yolspor

Kastamonu(1+1): Kastamonu Özel İdare Köy Hizmetlerispor - Taşköprüspor

Kayseri(2+2): Talasgücü Belediyespor – Yahyalıspor- Develispor- Esen Makina Belsinspor

Kırıkkale(1): Yahşihanspor

Kırklareli(2+1): Vizespor – Lüleburgazspor - Babaeskispor

Kırşehir(1+1): Mucur Yabanlıspor - Yeşil Kamanspor

Kilis(1+1): Kilis Belediyespor- Elbeylispor

Kocaeli(4+5):  Gebzespor – Başiskele Doğantepespor – Çayırovaspor – Karamürselspor – İlimtepe Kullar 1975 Spor- Körfer Bld.Hereke Yıldızspor- Yuvacıkspor- Değirmendere - Arslanbey Gençlerbirliği

Konya(3+2): Akşehirspor – Sarayönü Belediyespor – Konya Ereğlispor- Gölyazı Belediyespor- Çatalhöyük  Çumra Belediyespor

Kütahya(3+1): TKİ Tavşanlı Linyitspor – K.Yeşilayspor - K.Dumlupınar Üniversitesi- Evliya Çelebi Çağlayan Azotspor

Malatya(2+2): Pütürge Belediyespor – Malatya İdmanyurdu- Arguvan Bld- Darendespor

Manisa(3+2): Salihli Belediyespor – Yunus Emre Belediyespor – Manisa Sanayispor- Bieksper Hacırahmanlıspor - Ahmetli Bld

Mardin(1+1): Kızıltepe Belediyespor - Mazıdağı Fosfatspor

Mersin(3+1): Mersin Büyükşehir Belediye Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresispor – İdmanyurdu 1925 Spor -Silifke Bld - Erdemli Bld

Muğla(2+1): Yatağanspor – Ortaca Belediyespor - Gümüşlükspor

Muş(1+1): Muş Menderesspor- Muş Belediyespor

Nevşehir(1+1): Kapadokya Göremespor -Ürgüpspor

Niğde(1): Çukurkuyu Belediyespor

Ordu(2+2): Ünye 1957 Spor – Altınordu Belediyespor- Ulubey Bld - Ordu 1967 Spor

Osmaniye(1+1): Tüysüzspor - Osmaniye Sitespor

Rize(2+2): Çayelispor – Salarha - Çamlıhemşin Bld - İl Özel İdarespor

Sakarya(3+4): Hendekspor – Arifiye Kalaycıspor – Pamukova 1968 Spor -Karasuspor -Sapancaspor- Serdivanspor- Erenlerspor

Samsun(3+1): Atakum Belediyespor – Ladik Belediyespor - Evcispor- Karasamsunspor

Siirt(1): Kurtalanspor

Sinop(1+1): Boyabat 1868 Spor - Gerze Belediyespor

Sivas(1+1): Cumhuriyet Üniversitesi Gençlikspor Kulübü -Abdulvahabi Gazispor

Şanlıurfa(2+1): Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor – Siverek Belediyespor - Viranşehir Sanayispor

Şırnak(1+1):  Şırnak İdmanyurdu

Tekirdağ(2+1): Çerkezköy 1911 Doğanspor- Kapaklıspor - Marmara Ereğlispor

Tokat(1+1): Niksar Belediyespor- Erbaa Gençlikspor

Trabzon(3+4): 1461 Trabzon – Tonya Doğanspor – Devlet Su İşleri Karadenizspor- Sebat Gençlikspor - Bahcecikspor - Erdoğduspor- Çarşıbaşıspor

Tunceli(1): Dersimspor

Uşak(1+1): Bölmespor- Sivaslı Bld

Van(1+1): Van Yolspor- İpekyolu Bld

Yalova(2): Yalova Kadıköy – Altınova Bld  

Yozgat(1+1): Sorgun Belediyespor - Çayıralan Esnafspor

Zonguldak(2+1): Karadeniz Ereğli Belediyespor – Devrek Belediyespor - Kilimli Belediyespor

Not: Listede Herhangi Bir yanlışlık Varsa Mesaj yoluyla Bize Bilidrebilirsiniz. Bu bizim kendi çalışmamız olarak çıkardığımız listedir. 
 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve bolgesellig.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.