Haber Girişi: 26.07.2021 - 17:21, Güncelleme: 26.07.2021 - 17:21

Antrenör eğitim programları için başvurular yarın sona eriyor

 

Antrenör eğitim programları için başvurular yarın sona eriyor

Antrenör eğitim programlarına katılmak isteyen aday antrenörler için başvuru süreci yarın bitiyor.
Antrenör eğitim programlarına katılmak isteyen aday antrenörler için başvuru süreci yarın bitiyor. Türkiye Futbol Federasyonu'nun resmi internet sitesi TFF.org üzerinden yapılacak başvurular, 27.07.2021 saat 17.00'de sona erecek. Antrenörlerin Eğitimi ve Sınıflandırılması Talimatı'na göre yapılacak değerlendirmeler sonucunda puan sıralamasına göre katılımcılara eğitim programları için davetler e-posta ile gerçekleştirilecek. Geçmişte yapılmış  başvurular geçersiz sayılacak olup, tüm aday antrenörlerin bu süreçte başvurularını güncellemeleri gerekiyor. Başvuru için tıklayınız
Antrenör eğitim programlarına katılmak isteyen aday antrenörler için başvuru süreci yarın bitiyor.

Antrenör eğitim programlarına katılmak isteyen aday antrenörler için başvuru süreci yarın bitiyor. Türkiye Futbol Federasyonu'nun resmi internet sitesi TFF.org üzerinden yapılacak başvurular, 27.07.2021 saat 17.00'de sona erecek.

Antrenörlerin Eğitimi ve Sınıflandırılması Talimatı'na göre yapılacak değerlendirmeler sonucunda puan sıralamasına göre katılımcılara eğitim programları için davetler e-posta ile gerçekleştirilecek. Geçmişte yapılmış  başvurular geçersiz sayılacak olup, tüm aday antrenörlerin bu süreçte başvurularını güncellemeleri gerekiyor.

Başvuru için tıklayınız

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.