Haber Girişi: 31.07.2021 - 16:27, Güncelleme: 31.07.2021 - 16:31

Artvin Çoruhspor'da yeni hoca belli oldu

 

Artvin Çoruhspor'da yeni hoca belli oldu

Bölgesel Amatör Lig takımlarından Artvin Çoruhspor'da yeni teknik direktör belli oldu.
Artvin Çoruhspor'da Yeni Hoca Belli Oldu Bölgesel Amatör Lig takımlarından Artvin Çoruhspor teknik direktörlük görevin Coşkun Öz'ü getirdi. 1987  Çanakkale doğumlu Coşkun Öz önceki sezon Artvin Hopasporda teknik direktör olarak görev yaptı. Daha öncede Artvin Hopaspor'da altyapıda da görev aldı. Ofspor, Zaferspor, Bucaspor ve Dardanelspor'da yardımcı antrenör olarak görev yaptı.  Artvin Çoruhspor'dan yapılan açıklama şöyle; TEKNİK DİREKTÖRÜMÜZ COŞKUN ÖZ 2021-2022 Futbol sezonunda Bölgesel Amatör Liginde mücadele edecek olan futbol takımımızın başına yönetim kurulu kararı ile Teknik direktör olarak Coşkun ÖZ hocamız getirilmiştir.  Camiamıza ve Hocamıza hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz.  Hedef profesyonel lig.  Her şey hayal etmekle başlar.
Bölgesel Amatör Lig takımlarından Artvin Çoruhspor'da yeni teknik direktör belli oldu.

Artvin Çoruhspor'da Yeni Hoca Belli Oldu

Bölgesel Amatör Lig takımlarından Artvin Çoruhspor teknik direktörlük görevin Coşkun Öz'ü getirdi.

1987  Çanakkale doğumlu Coşkun Öz önceki sezon Artvin Hopasporda teknik direktör olarak görev yaptı. Daha öncede Artvin Hopaspor'da altyapıda da görev aldı. Ofspor, Zaferspor, Bucaspor ve Dardanelspor'da yardımcı antrenör olarak görev yaptı. 

Artvin Çoruhspor'dan yapılan açıklama şöyle;

TEKNİK DİREKTÖRÜMÜZ COŞKUN ÖZ
2021-2022 Futbol sezonunda Bölgesel Amatör Liginde mücadele edecek olan futbol takımımızın başına yönetim kurulu kararı ile Teknik direktör olarak Coşkun ÖZ hocamız getirilmiştir. 
Camiamıza ve Hocamıza hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz. 
Hedef profesyonel lig. 
Her şey hayal etmekle başlar.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.