Anasayfa Balda Gruplar Nasıl Olacak Bu haber 1867 kez okundu.
(İHA) - İhlas Haber Ajansı | Haber Girişi: 17.02.2021 - 00:00, Güncelleme: 17.02.2021 - 00:00

Balda Gruplar Nasıl Olacak

 

Balda Gruplar Nasıl Olacak

Balda Gruplar Nasıl Olacak TASKK (Amatör İşler Kurulu) toplantısından sonra Sosyal medyada ve spor camiası içinde yine birçok söyletin dolaşmaya başladı.  Yaptığımız haberlerde çok detay vermediğim konusunda eleştiriler aldık. Biz kesin olmaya konularda Genel Hatlarıyla Bilgi Vermeyi tercih ettik. Genel Hatlarıyla verdiğimiz bilgilerin detayını ise her il ve Bölge kendine göre yorumlamasını istedik. Çünkü Balın Statüsünde her il için farklı statü var. Bundan dolayı bu yazıyı yazma gereği ihityaç hissettim. Şunu açıkca söylemem gerekirse bir çok şey söylendiği olmayabilir. Ya çok eksi yada çok yanlış bilgiler ortada dolaşıyor. Bütün yazılarımda Canlı yayınlarımda bilgileri genel hatlarıyla vermeye çalıştım. İlgili Kurum ve Kuruluşlar bu ligi oynatmayacağız demedikten sonra Bal 7-8 seçenekten biriyle oyanacak şeklide olduğu gibi.  Şimdi gelelim Balda Gruplar Nasıl olacak konusuna; İline ve Bölgesine göre birbirine yakın illerin eşleştirileceği günü birlik gidilip gelinecek şeklinde gruplandırma yapılacağını düşünüyorum. (Her İl veya Bölge kendine göre yorumlasın). Grup sayısı fazla olabilir.   Ligin oynanması için belli bir süre kaldığı için ligin oynanmasıyla ilgili planlamanın buna göre yapılacağını düşünüyorum. Grup maçları ve Final maçlarıda dahil. Ligde Düşme ve çıkma olabilir.  Oynanacak olan Grup müsabakalarından sonra Grup Birincisi olan takımlar geçmiş sezonlarda olduğu gibi Final müsabakaları oynayarak 3.lige çıkacak takımlar belirlenebilir. Güzel Dostlarıma Sevgi ve Saygıyla Haber:Erol Yıldız - Bölgesel Lig  

Balda Gruplar Nasıl Olacak

TASKK (Amatör İşler Kurulu) toplantısından sonra Sosyal medyada ve spor camiası içinde yine birçok söyletin dolaşmaya başladı. 

Yaptığımız haberlerde çok detay vermediğim konusunda eleştiriler aldık. Biz kesin olmaya konularda Genel Hatlarıyla Bilgi Vermeyi tercih ettik. Genel Hatlarıyla verdiğimiz bilgilerin detayını ise her il ve Bölge kendine göre yorumlamasını istedik. Çünkü Balın Statüsünde her il için farklı statü var.

Bundan dolayı bu yazıyı yazma gereği ihityaç hissettim. Şunu açıkca söylemem gerekirse bir çok şey söylendiği olmayabilir. Ya çok eksi yada çok yanlış bilgiler ortada dolaşıyor. Bütün yazılarımda Canlı yayınlarımda bilgileri genel hatlarıyla vermeye çalıştım. İlgili Kurum ve Kuruluşlar bu ligi oynatmayacağız demedikten sonra Bal 7-8 seçenekten biriyle oyanacak şeklide olduğu gibi. 

Şimdi gelelim Balda Gruplar Nasıl olacak konusuna;

İline ve Bölgesine göre birbirine yakın illerin eşleştirileceği günü birlik gidilip gelinecek şeklinde gruplandırma yapılacağını düşünüyorum. (Her İl veya Bölge kendine göre yorumlasın). Grup sayısı fazla olabilir.  

Ligin oynanması için belli bir süre kaldığı için ligin oynanmasıyla ilgili planlamanın buna göre yapılacağını düşünüyorum. Grup maçları ve Final maçlarıda dahil.

Ligde Düşme ve çıkma olabilir. 

Oynanacak olan Grup müsabakalarından sonra Grup Birincisi olan takımlar geçmiş sezonlarda olduğu gibi Final müsabakaları oynayarak 3.lige çıkacak takımlar belirlenebilir.

Güzel Dostlarıma Sevgi ve Saygıyla

Haber:Erol Yıldız - Bölgesel Lig
 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.