Haber Girişi: 27.06.2021 - 20:17, Güncelleme: 30.06.2021 - 07:12

Balda Gruplarından Çıkan Takımlar

 

Balda Gruplarından Çıkan Takımlar

Bölgesel Amatör Ligde 6.haftada oynanan maçlar sonundan gruplarından çıkan takımlar
Balda Gruplarından Çıkan Takımlar   Bölgesel Amatör Ligde 6.haftada oynanan maçlar sonundan   gruplarından çıkan takımlar   1.Bölgede Gruptan Çıkmayı Garantileyen Takımlar 1.Grupta Bağcılarspor 2.Grupta Dudulluspor 3.Grupta Bulvarspor 4.grupta Hendekspor 5.Grupta Kullar 1975 6.Grupta Çilimli Belediyespor 7.Grupta  Görükle İpekspor kura ile   8.Grupta Bigaspor 2.Bölgede Gruptan Çıkmayı Garantileyen Takım 1.Grupta Buca Zaferspor 2.Grupta Aliağa 3.Grupta Bieksper Hacırahmanlıspor 4.Grupta Ayvalıkgücü Belediyespor  5.grupta Anadolu Üniversitesi 6.grupta Isparta 32 Emrespor 7.grupta Yeşilova Belediyespor 8.Grupta Kuşadasıspor  3.Bölgede Gruptan Çıkmayı Garantileyen Takımlar 1.Grupta Rize Özel İdarespor 2.Grupta Orduspor 1967 3.Grupta Kastamonu Özel İdare KHS 4.Grup Amasyaspor 1968  5.Grupta Kayseri Emar Grup 6.Grupta İdmanyurdu 1925  7.Grupta Sincan Belediyespor 8.Grupta Bolu Abant FK 4.Bölgede Gruptan Çıkmayı Garantileyen Takımlar 1.Grupta Gaziantep Ankaspor 2.Grupta Şanlıurfa BŞB 3.Grupta Diyarbakırspor 4.Grupta Bağlar Belediyespor 5.Grupta Muş Belediyespor 6-Grupta MH Fırat Üniversitesi 7.Grupta Kurtalanspor 8.Grupta 76 Iğdır Belediyespor Haber:Erol Yıldız - Bölgesel Lig
Bölgesel Amatör Ligde 6.haftada oynanan maçlar sonundan gruplarından çıkan takımlar

Balda Gruplarından Çıkan Takımlar  

Bölgesel Amatör Ligde 6.haftada oynanan maçlar sonundan   gruplarından çıkan takımlar  

1.Bölgede Gruptan Çıkmayı Garantileyen Takımlar
1.Grupta Bağcılarspor
2.Grupta Dudulluspor
3.Grupta Bulvarspor
4.grupta Hendekspor
5.Grupta Kullar 1975
6.Grupta Çilimli Belediyespor
7.Grupta  Görükle İpekspor kura ile  
8.Grupta Bigaspor


2.Bölgede Gruptan Çıkmayı Garantileyen Takım
1.Grupta Buca Zaferspor
2.Grupta Aliağa
3.Grupta Bieksper Hacırahmanlıspor
4.Grupta Ayvalıkgücü Belediyespor 
5.grupta Anadolu Üniversitesi
6.grupta Isparta 32 Emrespor
7.grupta Yeşilova Belediyespor
8.Grupta Kuşadasıspor 

3.Bölgede Gruptan Çıkmayı Garantileyen Takımlar

1.Grupta Rize Özel İdarespor
2.Grupta Orduspor 1967
3.Grupta Kastamonu Özel İdare KHS
4.Grup Amasyaspor 1968 
5.Grupta Kayseri Emar Grup
6.Grupta İdmanyurdu 1925 
7.Grupta Sincan Belediyespor
8.Grupta Bolu Abant FK

4.Bölgede Gruptan Çıkmayı Garantileyen Takımlar
1.Grupta Gaziantep Ankaspor
2.Grupta Şanlıurfa BŞB
3.Grupta Diyarbakırspor
4.Grupta Bağlar Belediyespor
5.Grupta Muş Belediyespor
6-Grupta MH Fırat Üniversitesi
7.Grupta Kurtalanspor
8.Grupta 76 Iğdır Belediyespor

Haber:Erol Yıldız - Bölgesel Lig

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve bolgesellig.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.