Haber Girişi: 07.07.2021 - 00:37, Güncelleme: 07.07.2021 - 00:42

Balda Yarı Final Maçlarında Günün Programı

 

Balda Yarı Final Maçlarında Günün Programı

Bölgesel Amatör Ligde Yarı Final maçlarında Günün Programı şöyle;
Balda Yarı Final Maçlarında Günün Programı   Bölgesel Amatör Ligde Yarı Final maçlarında Günün Programı şöyle;  1.BÖLGE  1-Bağcılarspor -  Hendekspor  Hakem : Hasan Kaçar Saat : 17.30 Stat :Kocaeli -  Gölcük İlçe 2- Çilimli Belediyespor  - Görükle İpekspor     Hakem : Berkay Erdemir Saat: : 17.30 Stat : İstanbul-Maltepe Hasan Polat 2.BÖLGE : 1- Aliağa  Ayvalıkgücü Belediyespor  Hakem : Batuhan Kolak Saat: 17.30 Stat : Manisa - Mümin Özkasap Spor Tesisleri 2- Anadolu Üniversitesi  - Kuşadasıspor   Hakem :Can Cengiz Saat : 17.30 Stat : Çanakkale 18 Mart 3.BÖLGE : 1- Orduspor 1967 - Amasyaspor 1968  Hakem : Mehmet Semih Güçlü Saat : 17.00 Stat : Tokat - Gaziosmanpaşa 2-İdmanyurdu 1925  - Bolu Abant FK    Hakem : Erhan Kutlu Saat: 17.00 Stat : Kırşehir - Ahi 4.BÖLGE : 1-Gaziantep Ankasspor -  Diyarbakırspor     Hakem : Alim Kandemir Saat:17.00 Stat : Sivas - Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi 2-MH Fırat Üniversitesi - 76 Iğdır Belediyespor   Hakem : Tolga Sancak Saat : 17.00 Stat : Trabzon - Yavuz Selim Haber:Erol Yıldız - Bölgesel Lig
Bölgesel Amatör Ligde Yarı Final maçlarında Günün Programı şöyle;

Balda Yarı Final Maçlarında Günün Programı  

Bölgesel Amatör Ligde Yarı Final maçlarında Günün Programı şöyle; 

1.BÖLGE 
1-Bağcılarspor -  Hendekspor 
Hakem : Hasan Kaçar
Saat : 17.30
Stat :Kocaeli -  Gölcük İlçe

2- Çilimli Belediyespor  - Görükle İpekspor    
Hakem : Berkay Erdemir
Saat: : 17.30
Stat : İstanbul-Maltepe Hasan Polat

2.BÖLGE :
1- Aliağa  Ayvalıkgücü Belediyespor 
Hakem : Batuhan Kolak
Saat: 17.30
Stat : Manisa - Mümin Özkasap Spor Tesisleri

2- Anadolu Üniversitesi  - Kuşadasıspor  
Hakem :Can Cengiz
Saat : 17.30
Stat : Çanakkale 18 Mart

3.BÖLGE :
1- Orduspor 1967 - Amasyaspor 1968 
Hakem : Mehmet Semih Güçlü
Saat : 17.00
Stat : Tokat - Gaziosmanpaşa

2-İdmanyurdu 1925  - Bolu Abant FK   
Hakem : Erhan Kutlu
Saat: 17.00
Stat : Kırşehir - Ahi

4.BÖLGE :
1-Gaziantep Ankasspor -  Diyarbakırspor    
Hakem : Alim Kandemir
Saat:17.00
Stat : Sivas - Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi

2-MH Fırat Üniversitesi - 76 Iğdır Belediyespor  
Hakem : Tolga Sancak
Saat : 17.00
Stat : Trabzon - Yavuz Selim

Haber:Erol Yıldız - Bölgesel Lig

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve bolgesellig.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.