Bölgesel Lig Haber Girişi: 12.02.2022 - 00:03, Güncelleme: 12.02.2022 - 00:03

Bölgesel Amatör Ligde 12 Şubat 2022 Cumartesi gününün maç programı

 

Bölgesel Amatör Ligde 12 Şubat 2022 Cumartesi gününün maç programı

Bölgesel Amatör Ligde 12 Şubat 2022 Cumartesi gününün maç programı
Bölgesel Amatör Ligde 12 Şubat 2022 Cumartesi gününün maç programı  Bölgesel Amatör Ligde  12 Şubat 2022 Cumartesi günü oynanacak maçlarda Program şöyle;  Dileğe AŞ Fırat Üniversitesi - Çınar Belediyespor - Saat:13.00  1.Bölge 3.Grup  Trabzon Doğanspor - Çarşıbaşı Belediyespor - Saat:13.00 - 2.Bölge 1.Grup Iğdıresspor - Yakutiyespor - Saat:13.00 - 2.Bölge 3.Grup Ağrı Vefaspor - Kars 36 Spor - Saat:13.00 - 2.Bölge 3.Grup 5 Temmuz İskenderunspor - Payasspor - Saat:14.00 - 3.Bölge 2.Grup Niğde Belediyespor - Mersin 33 FK - Saat:14.00 - 4.Bölge .Grup Demre Belediyespor - Korkuteli Belediyespor - Saat:14.00 - 4.Bölge 3.Grup Üsküdar FYAŞ - Sultangazispor - Saat:14.00 - 6.Bölge 1.Grup İnegöl Kafkas Gençlik - Görükle İpekspor - Saat:14.00 - 6.Bölge 1.Grup Bursa Nilüfer 2021 FK - Dudullu - Saat:14.00 - 6.Bölge 2.Grup Beylerbeyi 1911 FK - Kuruçeşme - Saat:14.00 - 6.Bölge 3.Grup Kütahya Yeşilayspor - Yeniçağa - Saat:14.00 - 8.Bölge 3.Grup Viven Bornova FK - NK Karavan Ahmetli Bld -Saat:14.00 - 9.Bölge 1.Grup Aydın BŞB - Çine Madranspor - Saat:14.00 - 9.Bölge 3.Grup
Bölgesel Amatör Ligde 12 Şubat 2022 Cumartesi gününün maç programı

Bölgesel Amatör Ligde 12 Şubat 2022 Cumartesi gününün maç programı 

Bölgesel Amatör Ligde  12 Şubat 2022 Cumartesi günü oynanacak maçlarda Program şöyle; 

Dileğe AŞ Fırat Üniversitesi - Çınar Belediyespor - Saat:13.00  1.Bölge 3.Grup 

Trabzon Doğanspor - Çarşıbaşı Belediyespor - Saat:13.00 - 2.Bölge 1.Grup

Iğdıresspor - Yakutiyespor - Saat:13.00 - 2.Bölge 3.Grup

Ağrı Vefaspor - Kars 36 Spor - Saat:13.00 - 2.Bölge 3.Grup

5 Temmuz İskenderunspor - Payasspor - Saat:14.00 - 3.Bölge 2.Grup

Niğde Belediyespor - Mersin 33 FK - Saat:14.00 - 4.Bölge .Grup

Demre Belediyespor - Korkuteli Belediyespor - Saat:14.00 - 4.Bölge 3.Grup

Üsküdar FYAŞ - Sultangazispor - Saat:14.00 - 6.Bölge 1.Grup

İnegöl Kafkas Gençlik - Görükle İpekspor - Saat:14.00 - 6.Bölge 1.Grup

Bursa Nilüfer 2021 FK - Dudullu - Saat:14.00 - 6.Bölge 2.Grup

Beylerbeyi 1911 FK - Kuruçeşme - Saat:14.00 - 6.Bölge 3.Grup

Kütahya Yeşilayspor - Yeniçağa - Saat:14.00 - 8.Bölge 3.Grup

Viven Bornova FK - NK Karavan Ahmetli Bld -Saat:14.00 - 9.Bölge 1.Grup

Aydın BŞB - Çine Madranspor - Saat:14.00 - 9.Bölge 3.Grup

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve bolgesellig.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.