Haber Girişi: 13.11.2021 - 00:04, Güncelleme: 13.11.2021 - 00:04

Bölgesel Amatör Ligde 13 Kasım 2021 Cumartesi günü maç programı

 

Bölgesel Amatör Ligde 13 Kasım 2021 Cumartesi günü maç programı

Bölgesel Amatör Ligde 13 Kasım 2021 Cumartesi günü maç programı
Bölgesel Amatör Ligde 13 Kasım 2021 Cumartesi günü oynanacak maçlar şöyle;  Şırnak İdmanyurudu - 1960 Silopispor - Şırnak Şehir stadı -  Saat:13.00 - 1.Bölge 1.Grup Kızıltepe SF - Batman 72 Bld - Mardin 21 Kasım şehir stadı - Saat:13.00 -1.Bölge 2.grup Kovancılarspor Elezığ Yolspor - Gençlik Merkezi Sentetik saha -  Saat:13.00 - 1.Bölge 3.grup Trabzon Doğanspor - Rize Özel İdarespor - Ahmet Suat Yazıcı stadı - Saat:13.00 - 2.Bölge 1.grup Söğütlü Hilalspor - 1926 Bulancakspor -Kelkit İlçe stadı-  Saat:14.00 - 2.Bölge 2.grup Erdoğdu - Ordugücü FK -Yavuz Selim Stadı- Saat:14.00 -   2.Bölge 2.grup Ağrı Vefaspor - Yakutiyespor -Vali Lütfi Yeğenoğlu -  Saat:13.00 - 2.Bölge 3.grup Reyhanlıspor - Payasspor - Reyhanlı Tayfur Sökmen stadı - Saat:14.00 - 3.Bölge 2.grup Nigde Bldspor - Erdemli Bldspor -Niğde Ömer Halis Demir Üniversitesi Kampüs -  Saat: 14.00 - 4.Bölge 1.grup  Bursa Nilüfer 2021 - Bağcılarspor -Fidye Kızık sahası - Saat:14.00 - 6.Bölge 2.grup Zaferspor - Dudullu - Atıcılar 1 nolu saha -  Saat:14.00 - 6.Bölge 2.grup EÇ. Çağlayan Azotspor - Gerede 1970 FK - Toki Spor Kompleksi - Saat:14.00 - 8.Bölge 3.grup Belediye Bolvadin Termalspor - V.Bornova FK - Kocatepe Spor Kompleksi M1 Sahası - Saat:14.00 9.Bölge 1.grup Aydın BŞB - Kemalpaşaspor - Adnan Menderes - Saat:14.00 - 9.Bölge 3.grup
Bölgesel Amatör Ligde 13 Kasım 2021 Cumartesi günü maç programı

Bölgesel Amatör Ligde 13 Kasım 2021 Cumartesi günü oynanacak maçlar şöyle; 


Şırnak İdmanyurudu - 1960 Silopispor - Şırnak Şehir stadı -  Saat:13.00 - 1.Bölge 1.Grup

Kızıltepe SF - Batman 72 Bld - Mardin 21 Kasım şehir stadı - Saat:13.00 -1.Bölge 2.grup

Kovancılarspor Elezığ Yolspor - Gençlik Merkezi Sentetik saha -  Saat:13.00 - 1.Bölge 3.grup

Trabzon Doğanspor - Rize Özel İdarespor - Ahmet Suat Yazıcı stadı - Saat:13.00 - 2.Bölge 1.grup

Söğütlü Hilalspor - 1926 Bulancakspor -Kelkit İlçe stadı-  Saat:14.00 - 2.Bölge 2.grup

Erdoğdu - Ordugücü FK -Yavuz Selim Stadı- Saat:14.00 -   2.Bölge 2.grup

Ağrı Vefaspor - Yakutiyespor -Vali Lütfi Yeğenoğlu -  Saat:13.00 - 2.Bölge 3.grup

Reyhanlıspor - Payasspor - Reyhanlı Tayfur Sökmen stadı - Saat:14.00 - 3.Bölge 2.grup

Nigde Bldspor - Erdemli Bldspor -Niğde Ömer Halis Demir Üniversitesi Kampüs -  Saat: 14.00 - 4.Bölge 1.grup

 Bursa Nilüfer 2021 - Bağcılarspor -Fidye Kızık sahası - Saat:14.00 - 6.Bölge 2.grup

Zaferspor - Dudullu - Atıcılar 1 nolu saha -  Saat:14.00 - 6.Bölge 2.grup

EÇ. Çağlayan Azotspor - Gerede 1970 FK - Toki Spor Kompleksi - Saat:14.00 - 8.Bölge 3.grup

Belediye Bolvadin Termalspor - V.Bornova FK - Kocatepe Spor Kompleksi M1 Sahası - Saat:14.00 9.Bölge 1.grup

Aydın BŞB - Kemalpaşaspor - Adnan Menderes - Saat:14.00 - 9.Bölge 3.grup

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve bolgesellig.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.