Haber Girişi: 10.11.2021 - 11:55, Güncelleme: 10.11.2021 - 23:35

Bölgesel Amatör Ligde 16 maçın tarih ve saati değişti

 

Bölgesel Amatör Ligde 16 maçın tarih ve saati değişti

Bölgesel Amatör Ligde 3.hafta maçlarında 16 maçın tarih ve saati değişti.
Bölgesel Amatör Ligde 16 maçın tarih ve saati değişti Bölgesel Amatör Ligde bu hafta sonu 3.hafta maçları oynanacak. Bal 3.hafta maçlarında 16 maçın tarih ve saati değişti. Bölgesel Amatör Ligde tarihi ve saati değişen maçlar şöyle; 13 Kasım 2021 Cumartesi günün oynanacak maçlar; Şırnak İdmanyurudu - 1960 Silopispor - Saat:13.00 - 1.Bölge 1.Grup Kızıltepe SF - Batman 72 Bldspor- Saat:13.00 -1.Bölge 2.grup Kovancılarspor Elazığ Yolspor - Saat:13.00 - 1.Bölge 3.grup Trabzon Doğanspor - Rize Özel İdarespor - Saat:13.00 - 2.Bölge 1.grup Söğütlü Hilalspor - 1926 Bulancakspor - Saat:14.00 - 2.Bölge 2.grup Erdoğdu - Ordugücü FK - Saat:14.00 - 2.Bölge 2.grup Ağrı Vefaspor - Yakutiyespor - Saat:13.00 - 2.Bölge 3.grup Reyhanlıspor - Payasspor - Saat:14.00 - 3.Bölge 2.grup Niğde Bldspor - Erdemli Bldspor - Saat: 14.00 - 4.Bölge 1.grup  Bursa Nilüfer 2021 - Bağcılarspor - Saat:14.00 - 6.Bölge 2.grup Zaferspor - Dudullu - Saat:14.00 - 6.Bölge 2.grup EÇ. Çağlayan Azotspor - Gerede 1970 FK - Saat:14.00 - 8.Bölge 3.grup Belediye Bolvadin Termalspor - V.Bornova FK - Saat:14.00 9.Bölge 1.grup Aydın BŞB - Kemalpaşaspor - Saat:14.00 - 9.Bölge 3.grup Bölgesel Amatör Ligde saati değişen maçlar 14 Kasım 2021 Pazar Ortaköy - Başiskele Doğantepespor - Saat:14.00 - 7.Bölge 2.grup İstanbul Sinopspor - Çayırovaspor - Saat:15.00 -  7.Bölge 3.grup  Kapaklıspor - Tekirdağspor - Saat:13.00 - 8.Bölge 1.grup Artvin Çoruhspor - Doğu Beyazıt Belediyespor - Saat:12.00 - 2.Bölge 3.grup Bölgesel Lig        
Bölgesel Amatör Ligde 3.hafta maçlarında 16 maçın tarih ve saati değişti.

Bölgesel Amatör Ligde 16 maçın tarih ve saati değişti

Bölgesel Amatör Ligde bu hafta sonu 3.hafta maçları oynanacak.

Bal 3.hafta maçlarında 16 maçın tarih ve saati değişti.

Bölgesel Amatör Ligde tarihi ve saati değişen maçlar şöyle;

13 Kasım 2021 Cumartesi günün oynanacak maçlar;

Şırnak İdmanyurudu - 1960 Silopispor - Saat:13.00 - 1.Bölge 1.Grup

Kızıltepe SF - Batman 72 Bldspor- Saat:13.00 -1.Bölge 2.grup

Kovancılarspor Elazığ Yolspor - Saat:13.00 - 1.Bölge 3.grup

Trabzon Doğanspor - Rize Özel İdarespor - Saat:13.00 - 2.Bölge 1.grup

Söğütlü Hilalspor - 1926 Bulancakspor - Saat:14.00 - 2.Bölge 2.grup

Erdoğdu - Ordugücü FK - Saat:14.00 - 2.Bölge 2.grup

Ağrı Vefaspor - Yakutiyespor - Saat:13.00 - 2.Bölge 3.grup

Reyhanlıspor - Payasspor - Saat:14.00 - 3.Bölge 2.grup

Niğde Bldspor - Erdemli Bldspor - Saat: 14.00 - 4.Bölge 1.grup

 Bursa Nilüfer 2021 - Bağcılarspor - Saat:14.00 - 6.Bölge 2.grup

Zaferspor - Dudullu - Saat:14.00 - 6.Bölge 2.grup

EÇ. Çağlayan Azotspor - Gerede 1970 FK - Saat:14.00 - 8.Bölge 3.grup

Belediye Bolvadin Termalspor - V.Bornova FK - Saat:14.00 9.Bölge 1.grup

Aydın BŞB - Kemalpaşaspor - Saat:14.00 - 9.Bölge 3.grup


Bölgesel Amatör Ligde saati değişen maçlar

14 Kasım 2021 Pazar

Ortaköy - Başiskele Doğantepespor - Saat:14.00 - 7.Bölge 2.grup

İstanbul Sinopspor - Çayırovaspor - Saat:15.00 -  7.Bölge 3.grup 

Kapaklıspor - Tekirdağspor - Saat:13.00 - 8.Bölge 1.grup

Artvin Çoruhspor - Doğu Beyazıt Belediyespor - Saat:12.00 - 2.Bölge 3.grup

Bölgesel Lig

 

 

 

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve bolgesellig.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.