Haber Girişi: 30.10.2021 - 16:11, Güncelleme: 30.10.2021 - 16:15

Bölgesel Amatör Ligde 30 Ekim 2021 Cumartesi Gününün maç sonuçları

 

Bölgesel Amatör Ligde 30 Ekim 2021 Cumartesi Gününün maç sonuçları

Bölgesel Amatör Ligde bugün-Cumartesi günü- oynanan 18 maç oynandı.
Bölgesel Amatör Ligde 30 Ekim 2021 Cumartesi Gününün maç sonuçları    Bölgesel Amatör Ligde bugün-Cumartesi günü- oynanan 18 maç oynandı.    30 Ekim 2021 Cumartesi günü oynanan maçlarda alınan sonuçlar şöyle;  Kızıltepe SF 0 - 4 Mazıdağı Fosfatspor - 1.Bölge 2.grup   D.Fırat Üniversitesi 1 - 0  Elazığ Yolspor 1.Bölge - 3.grup  Trabzon Doğanspor 3 - 2 Erzincan 1968 Spor- 2.Bölge 1.grup Erdoğduspor 1 - 2  1926 Bulancakspor - 2.Bölge 2.grup Ağrı Vefa  - Serhat Ardahanspor - 2.Bölge 3.grup - Serhat Ardahanspor maça çıkmadı Malatya İdmanyurdu 1 - 0 İmamağaspor - 3.Bölge 1.grup  5 Temmuz İskenderunspor 1 - 1 Antakya Belediyespor FK  Kozanspor 1 - 0 Düziçispor FK  - 4.Bölge 1.grup  Çubukspor 0 - 1 Haymana Belediyespor - 5.Bölge - 2.grup  Sincan Belediyespor 3 - 0  Kurşunlu Belediyespor - 5.Bölge 2.grup Alibeyköy 1 - 1 Beşyüzevler - 6.Bölge 1.grup Zaferspor - Elmasbahçeler - 6.Bölge 2.grup - Elmasbahçeler maça çıkmadı Bursa Nilüfer 2021 FK  0 - 1 Bursa Kültür 1987 - 6.Bölge 2.grup 1877 Alemdağspor  1 - 2 Gebzespor - 7.Bölge 3.grup Kütahya Yeşilayspor 1 - 1 Eskişehir Yunusemrespor  V. Bornova FK  0 - 1 Kınık Belediyespor - 9.Bölge 1.grup B.Hacırahmanlıspor 1 - 3 Yunusemre Belediyespor - 9.Bölge 1.grup Efeler 09 SFK 1 - 0 Alaçatıspor - 9.Bölge 3.grup
Bölgesel Amatör Ligde bugün-Cumartesi günü- oynanan 18 maç oynandı.

Bölgesel Amatör Ligde 30 Ekim 2021 Cumartesi Gününün maç sonuçları   

Bölgesel Amatör Ligde bugün-Cumartesi günü- oynanan 18 maç oynandı.   

30 Ekim 2021 Cumartesi günü oynanan maçlarda alınan sonuçlar şöyle; 

Kızıltepe SF 0 - 4 Mazıdağı Fosfatspor - 1.Bölge 2.grup  

D.Fırat Üniversitesi 1 - 0  Elazığ Yolspor 1.Bölge - 3.grup 

Trabzon Doğanspor 3 - 2 Erzincan 1968 Spor- 2.Bölge 1.grup

Erdoğduspor 1 - 2  1926 Bulancakspor - 2.Bölge 2.grup

Ağrı Vefa  - Serhat Ardahanspor - 2.Bölge 3.grup - Serhat Ardahanspor maça çıkmadı

Malatya İdmanyurdu 1 - 0 İmamağaspor - 3.Bölge 1.grup 

5 Temmuz İskenderunspor 1 - 1 Antakya Belediyespor FK 

Kozanspor 1 - 0 Düziçispor FK  - 4.Bölge 1.grup 

Çubukspor 0 - 1 Haymana Belediyespor - 5.Bölge - 2.grup 

Sincan Belediyespor 3 - 0  Kurşunlu Belediyespor - 5.Bölge 2.grup

Alibeyköy 1 - 1 Beşyüzevler - 6.Bölge 1.grup

Zaferspor - Elmasbahçeler - 6.Bölge 2.grup - Elmasbahçeler maça çıkmadı

Bursa Nilüfer 2021 FK  0 - 1 Bursa Kültür 1987 - 6.Bölge 2.grup

1877 Alemdağspor  1 - 2 Gebzespor - 7.Bölge 3.grup

Kütahya Yeşilayspor 1 - 1 Eskişehir Yunusemrespor 

V. Bornova FK  0 - 1 Kınık Belediyespor - 9.Bölge 1.grup

B.Hacırahmanlıspor 1 - 3 Yunusemre Belediyespor - 9.Bölge 1.grup

Efeler 09 SFK 1 - 0 Alaçatıspor - 9.Bölge 3.grup

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve bolgesellig.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.