Haber Girişi: 03.11.2021 - 13:52, Güncelleme: 05.11.2021 - 10:45

Bölgesel Amatör Ligde bazı maçların tarihi ve saati değişti

 

Bölgesel Amatör Ligde bazı maçların tarihi ve saati değişti

Bölgesel Amatör Lig 2.hafta maçlarında bazı maçların tarihi ve saati değişti.
Bölgesel Amatör Ligde bazı maçların tarihi ve saati değişti Bölgesel Amatör Ligde bu hafta sonu 2.hafta maçları oynanacak.Bal 2.hafta maçlarında bazı maçların tarihi ve saati değişti.   Bölgesel Amatör Ligde tarihi ve saati değişen maçlar şöyle; 6 Kasım 2021 Cumartesi günün oynanacak maçlar; Payasspor - 5 Temmuz İskenderunspor - Saat:14.00 - 3.Bölge 2.grup Talasgücü Belediyespor - Develispor - Saat:14.00 - 3.Bölge 3.grup Mersin 33 FK - Niğde Belediyespor - Saat:14.00 - 4.Bölge 1.grup Elmasbahçeler - Bayburt 1918 FK - Saat:13.00 - 6.Bölge 2.grup Tuncaspor - R.Lüleburgazspor - Saat:14.00 - 8.Bölge 1.grup Anadolu Üniversitesi - Bayırköyspor - 6.Bölge 3.grup Torosgücü - Tire 2021 FK - Saat:14.00 -  9.Bölge 1.grup   Bölgesel Amatör Ligde saati değişen maçlar 7 Kasım 2021 Pazar Antakya Belediyespor - Reyhanlıspor - Saat:13.00 - 3.Bölge 2.grup Eskil Belediyespor - Konya Ereğlispor - Saat:15.30 - 4.Bölge 2.grup Isparta 32 Emrespor - EN Eşmekaya Sultanhanıspor - Saat:19.00 4.Bölge 2.Grup Kemalpaşaspor - Bornova Yeşilovaspor - Saat:14.30 -  9.Bölge 3.grup       
Bölgesel Amatör Lig 2.hafta maçlarında bazı maçların tarihi ve saati değişti.

Bölgesel Amatör Ligde bazı maçların tarihi ve saati değişti

Bölgesel Amatör Ligde bu hafta sonu 2.hafta maçları oynanacak.Bal 2.hafta maçlarında bazı maçların tarihi ve saati değişti.

 

Bölgesel Amatör Ligde tarihi ve saati değişen maçlar şöyle;

6 Kasım 2021 Cumartesi günün oynanacak maçlar;

Payasspor - 5 Temmuz İskenderunspor - Saat:14.00 - 3.Bölge 2.grup

Talasgücü Belediyespor - Develispor - Saat:14.00 - 3.Bölge 3.grup

Mersin 33 FK - Niğde Belediyespor - Saat:14.00 - 4.Bölge 1.grup

Elmasbahçeler - Bayburt 1918 FK - Saat:13.00 - 6.Bölge 2.grup

Tuncaspor - R.Lüleburgazspor - Saat:14.00 - 8.Bölge 1.grup

Anadolu Üniversitesi - Bayırköyspor - 6.Bölge 3.grup

Torosgücü - Tire 2021 FK - Saat:14.00 -  9.Bölge 1.grup

 

Bölgesel Amatör Ligde saati değişen maçlar

7 Kasım 2021 Pazar

Antakya Belediyespor - Reyhanlıspor - Saat:13.00 - 3.Bölge 2.grup

Eskil Belediyespor - Konya Ereğlispor - Saat:15.30 - 4.Bölge 2.grup

Isparta 32 Emrespor - EN Eşmekaya Sultanhanıspor - Saat:19.00 4.Bölge 2.Grup

Kemalpaşaspor - Bornova Yeşilovaspor - Saat:14.30 -  9.Bölge 3.grup 

 

 

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve bolgesellig.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.