(İHA) - İhlas Haber Ajansı | Haber Girişi: 02.02.2021 - 00:00, Güncelleme: 02.02.2021 - 00:00

Çayelispor Tecrübeli Hoca İle Anlaştı

 

Çayelispor Tecrübeli Hoca İle Anlaştı

Çayelispor Tecrübeli Hoca İle Anlaştı Bölgesel Amatör Ligi’nde mücadele eden Çayelispor Teknik Direktör Gürbüz Yelkenci ile anlaşmaya vardı. Uzun yıllardır Bölgesel Amatör Lig’de Rize’yi temsil eden Çayelispor tecrübeli teknik adam Gürbüz Yelkenci ile anlaşmaya vardı.  Cem Ketenci Sporcu – Kamp Eğitim Merkezi’nde gerçekleşen görüşmelerin ardından varılan anlaşma sonrasında Çayelispor Başkanı Yusuf Ziya Şerifoğlu yaptığı açıklamada, “Bölgesel Amatör Liginin geleceği ile ilgili belirsizliği devam etiği bu günlerde Çayelispor’u bilen ilçemizi tanıyan tecrübeli hocamızla anlaşma sağladık. Kulübümüz ve Gürbüz Hocamız için hayırlı olmasını dilerim” dedi. Gürbüz Yelkenci de “doğduğumuz büyüdüğümüz Çayelispor’da olmaktan çok mutluyum. Burada güzel günler yaşayacağımızı umuyorum” dedi. Haber ve Foto: https://www.cayhaber.net/spor/cayelispor-tecrubeli-hoca-ile-anlasti-h35379.html?

Çayelispor Tecrübeli Hoca İle Anlaştı

Bölgesel Amatör Ligi’nde mücadele eden Çayelispor Teknik Direktör Gürbüz Yelkenci ile anlaşmaya vardı.

Uzun yıllardır Bölgesel Amatör Lig’de Rize’yi temsil eden Çayelispor tecrübeli teknik adam Gürbüz Yelkenci ile anlaşmaya vardı. 

Cem Ketenci Sporcu – Kamp Eğitim Merkezi’nde gerçekleşen görüşmelerin ardından varılan anlaşma sonrasında Çayelispor Başkanı Yusuf Ziya Şerifoğlu yaptığı açıklamada, “Bölgesel Amatör Liginin geleceği ile ilgili belirsizliği devam etiği bu günlerde Çayelispor’u bilen ilçemizi tanıyan tecrübeli hocamızla anlaşma sağladık. Kulübümüz ve Gürbüz Hocamız için hayırlı olmasını dilerim” dedi.

Gürbüz Yelkenci de “doğduğumuz büyüdüğümüz Çayelispor’da olmaktan çok mutluyum. Burada güzel günler yaşayacağımızı umuyorum” dedi.

Haber ve Foto: https://www.cayhaber.net/spor/cayelispor-tecrubeli-hoca-ile-anlasti-h35379.html?

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.