Haber Girişi: 10.08.2021 - 22:35, Güncelleme: 10.08.2021 - 22:40

Devrek Belediyespor'da şok ayrılık

 

Devrek Belediyespor'da şok ayrılık

Bölgesel Amatör Lig takımlarından Devrek Belediyespor'da ayrılık şoku yaşanıyor.
Devrek Belediyespor'da Şok Ayrılık Bölgesel Amatör Lig temsilcilerimizden Devrek Belediyespor Ocak ayında 2020-2021 futbol sezonu öncesinde Zonguldakspor, Galatasaray ve Milli takımın eski futbolcularından Zonguldaklı Teknik Direktör Savaş Demiral ile anlaşmaya vardıktan sonra kadro Savaş Demiral önderliğinde kurulmuş ve yaklaşık 3 ay idman yapmıştı. TFF’nin sıkıştırılmış lig önerisi karşısında lige 266 takımdan  sadece 108 takım katılmıştı. Zonguldak temsilcilerinden ise Kilimli Belediyespor lige katılırken, Ereğli Belediyespor ve Devrek Belediyespor katılmamıştı. Bu gelişmelerin üzerine Savaş Demiral ve futbolcular Eylül ayında buluşmak üzere Devrek’ten ayrılmıştı. SAVAŞ DEMİRAL YENİ SEZON PLANLAMASI İÇİN DEVREK’E GELDİ Ekim ayında başlaması planlanan ligler öncesinde yeni sezon planlaması için Pazar günü Devrek’e geldi ve yönetimle yeni sezon öncesinde masaya oturdu. Görüşme sonunda şok bir ayrılık yaşandı. Devrek Belediyespor ile Savaş Demiral’ın yeni sezon için maddi konularla anlaşamadığı öğrenildi. Görüşme yarıda kalırken Savaş Demiral’ın Devrek’ten ayrılarak İstanbul’a döndüğü öğrenildi. Yeni sezon planlaması da suya düştü. AYRILIK DEVREK'TE DEPREM ETKİSİ YARATTI Ocak ayında yapılan tüm planlamaların ve anlaşmaya varılan futbolcuların durumları ise belirsizliğini koruyor. Devrek Belediyespor ile Savaş Demiral'ın ayrılğı Devrek'te adeta deprem etkisi yarattı, taraftarlar ise şokta. Savaş Demiral ve Devrek Belediyespor yönetimi arasında yeni bir görüşme olup olmayacağı ise merak konusu.  Haber ve Foto:Ender Yüksel-Pusulagazetesi.com.tr
Bölgesel Amatör Lig takımlarından Devrek Belediyespor'da ayrılık şoku yaşanıyor.

Devrek Belediyespor'da Şok Ayrılık

Bölgesel Amatör Lig temsilcilerimizden Devrek Belediyespor Ocak ayında 2020-2021 futbol sezonu öncesinde Zonguldakspor, Galatasaray ve Milli takımın eski futbolcularından Zonguldaklı Teknik Direktör Savaş Demiral ile anlaşmaya vardıktan sonra kadro Savaş Demiral önderliğinde kurulmuş ve yaklaşık 3 ay idman yapmıştı. TFF’nin sıkıştırılmış lig önerisi karşısında lige 266 takımdan  sadece 108 takım katılmıştı. Zonguldak temsilcilerinden ise Kilimli Belediyespor lige katılırken, Ereğli Belediyespor ve Devrek Belediyespor katılmamıştı. Bu gelişmelerin üzerine Savaş Demiral ve futbolcular Eylül ayında buluşmak üzere Devrek’ten ayrılmıştı.

SAVAŞ DEMİRAL YENİ SEZON PLANLAMASI İÇİN DEVREK’E GELDİ
Ekim ayında başlaması planlanan ligler öncesinde yeni sezon planlaması için Pazar günü Devrek’e geldi ve yönetimle yeni sezon öncesinde masaya oturdu. Görüşme sonunda şok bir ayrılık yaşandı. Devrek Belediyespor ile Savaş Demiral’ın yeni sezon için maddi konularla anlaşamadığı öğrenildi. Görüşme yarıda kalırken Savaş Demiral’ın Devrek’ten ayrılarak İstanbul’a döndüğü öğrenildi. Yeni sezon planlaması da suya düştü.

AYRILIK DEVREK'TE DEPREM ETKİSİ YARATTI

Ocak ayında yapılan tüm planlamaların ve anlaşmaya varılan futbolcuların durumları ise belirsizliğini koruyor. Devrek Belediyespor ile Savaş Demiral'ın ayrılğı Devrek'te adeta deprem etkisi yarattı, taraftarlar ise şokta. Savaş Demiral ve Devrek Belediyespor yönetimi arasında yeni bir görüşme olup olmayacağı ise merak konusu. 

Haber ve Foto:Ender Yüksel-Pusulagazetesi.com.tr

Zonguldak HABERİ

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.