Haber Girişi: 26.07.2021 - 21:22, Güncelleme: 26.07.2021 - 21:22

Ergene Velimeşespor'da Yeni Başkan Belli Oldu

 

Ergene Velimeşespor'da Yeni Başkan Belli Oldu

2.Lig kırmızı grup takımlarından Ergene Velimeşespor'da yeni başkan Serkan Bezgin oldu.
Ergene Velimeşespor'da Yeni Başkan Belli Oldu 2.Lig kırmızı grup takımlarından Ergene Velimeşespor'da yeni başkan Serkan Bezgin oldu. Ergene Velimeşespor'dan yapılan açıklama şöyle; YENİ KULÜP BAŞKANIMIZ SERKAN BEZGİN  Bu sezon TFF 2. Lig kırmızı grupta mücadele edecek olan takımımızda yapılan olağanüstü genel kurul sonucunda seçilen yönetim kurulu görev dağılımında yeni kulüp başkanını Serkan Bezgin olarak belirledi. Kulübümüzün çiçeği burnunda başkanı Serkan Bezgin yaptığı açıklamada kendisini bu göreve layık gören tüm üyelere teşekkür ederek, “Öncelikle genel kurulumuza katılarak bizleri yönetime getiren tüm üyelerimize ardından da beni kulüp başkanlığına seçen yönetim kurulu üyesi çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Ergene Velimeşespor’un kuruluşundan bugüne görev alan hizmet eden herkese şükranlarımı sunuyor, hayatını kaybetmiş olanlara Yüce Allah’tan rahmet hayatta olanlara sağlıklı uzun ömürler diliyorum” dedi.  Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Meclis üyesi ve Ergene Belediyesi Meclis üyesi olduğunu da  sözlerine ekleyen Başkanımız Serkan Bezgin, “Bu zamana kadar Ergenemiz için çalışmaya tüm mahallelerimize hizmet götürmeye gayret sarfettim. Bundan sonra da tüm Ergene’mizin hatta Tekirdağ’ımızın gururu olan Ergene Velimeşespor’un başarısı için çaba göstereceğim. Başarının birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde olmaktan geçtiğini biliyorum. Bu nedenle tüm Ergene halkından, sanayici ve işadamlarımızdan, mülki amirlerimizden, siyasi büyüklerimizden destek ve ilgi bekliyoruz. Amacımız da hedefimiz de bir. Bu hedef Ergene Velimeşespor’u en iyi yere getirmek. Bizler yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızla birlikte tüm emeğimizi kulübümüz için vereceğiz. Tüm taraftarlarımız, mavi beyazlı renklere gönül verenler rahat olsunlar gurur duyacakları bir takım oluşturup Ergenemizi en iyi şekilde temsil edeceğiz” diye konuştu.  Serkan Bezgin başkanlığındaki yeni yönetimde Başkan yardımcılıklarına Aydın Dinler ve Yavuz Akpınar basın sözcülüğü görevine ise Müjdat Uysalcan getirildi. Yönetim kurulunda ayrıca Hülya İnci, Abdullah Yaman, Atakan Danış, Übeyit Aytaç, Mülayim Bedir, Ahmet Pamukçu ve Recai Taşkın yer alıyor.
2.Lig kırmızı grup takımlarından Ergene Velimeşespor'da yeni başkan Serkan Bezgin oldu.

Ergene Velimeşespor'da Yeni Başkan Belli Oldu

2.Lig kırmızı grup takımlarından Ergene Velimeşespor'da yeni başkan Serkan Bezgin oldu.

Ergene Velimeşespor'dan yapılan açıklama şöyle;

YENİ KULÜP BAŞKANIMIZ SERKAN BEZGİN 
Bu sezon TFF 2. Lig kırmızı grupta mücadele edecek olan takımımızda yapılan olağanüstü genel kurul sonucunda seçilen yönetim kurulu görev dağılımında yeni kulüp başkanını Serkan Bezgin olarak belirledi.

Kulübümüzün çiçeği burnunda başkanı Serkan Bezgin yaptığı açıklamada kendisini bu göreve layık gören tüm üyelere teşekkür ederek, “Öncelikle genel kurulumuza katılarak bizleri yönetime getiren tüm üyelerimize ardından da beni kulüp başkanlığına seçen yönetim kurulu üyesi çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Ergene Velimeşespor’un kuruluşundan bugüne görev alan hizmet eden herkese şükranlarımı sunuyor, hayatını kaybetmiş olanlara Yüce Allah’tan rahmet hayatta olanlara sağlıklı uzun ömürler diliyorum” dedi. 

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Meclis üyesi ve Ergene Belediyesi Meclis üyesi olduğunu da  sözlerine ekleyen Başkanımız Serkan Bezgin, “Bu zamana kadar Ergenemiz için çalışmaya tüm mahallelerimize hizmet götürmeye gayret sarfettim. Bundan sonra da tüm Ergene’mizin hatta Tekirdağ’ımızın gururu olan Ergene Velimeşespor’un başarısı için çaba göstereceğim. Başarının birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde olmaktan geçtiğini biliyorum. Bu nedenle tüm Ergene halkından, sanayici ve işadamlarımızdan, mülki amirlerimizden, siyasi büyüklerimizden destek ve ilgi bekliyoruz. Amacımız da hedefimiz de bir. Bu hedef Ergene Velimeşespor’u en iyi yere getirmek. Bizler yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızla birlikte tüm emeğimizi kulübümüz için vereceğiz. Tüm taraftarlarımız, mavi beyazlı renklere gönül verenler rahat olsunlar gurur duyacakları bir takım oluşturup Ergenemizi en iyi şekilde temsil edeceğiz” diye konuştu. 

Serkan Bezgin başkanlığındaki yeni yönetimde Başkan yardımcılıklarına Aydın Dinler ve Yavuz Akpınar basın sözcülüğü görevine ise Müjdat Uysalcan getirildi. Yönetim kurulunda ayrıca Hülya İnci, Abdullah Yaman, Atakan Danış, Übeyit Aytaç, Mülayim Bedir, Ahmet Pamukçu ve Recai Taşkın yer alıyor.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.