(İHA) - İhlas Haber Ajansı | Haber Girişi: 09.02.2021 - 00:00, Güncelleme: 09.02.2021 - 00:00

Gönen Belediyespor Topbaşı yaptı

 

Gönen Belediyespor Topbaşı yaptı

Gönen Belediyespor Topbaşı yaptı Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle sekteye uğrayan Bölgesel Amatör Lig mücadele eden Gönen Belediye spor  antrenör Engin YILDIRIM ve Hakkı ŞEN nezaretinde top başı yaparak ilk antrenmanını gerçekleştirdi.  Başkan İsmail BİROĞLU ,yönetimden Kaan AKTAY, Seyit ŞENER ,İbrahim TAHTACIOĞLU ,Kulüp tesislerinde yapılan çalışmaları yakından takip ederken Başkan BİROĞLU genç ve yetenekli bir kadro kurduk başarılı bir sezon geçirmek istiyoruz alt yapıdan Erdem ERGÜN, Hacı Ömer KAHRAMAN ,Kadir BULUT, Hakta ORAK, Yasin ÖZDEMİR, Uğur MARTİN, Umut KEŞANLI A Takım kadrosuna  aldık. Gönen Belediye spor olarak taraftarlarımızın da destekleri ile  hedeflerimize ulaşmak için elimizden geleni yapacağız. Haber ve Foto:Ahmet Kamil Ilgazlı

Gönen Belediyespor Topbaşı yaptı

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle sekteye uğrayan Bölgesel Amatör Lig mücadele eden Gönen Belediye spor  antrenör Engin YILDIRIM ve Hakkı ŞEN nezaretinde top başı yaparak ilk antrenmanını gerçekleştirdi. 

Başkan İsmail BİROĞLU ,yönetimden Kaan AKTAY, Seyit ŞENER ,İbrahim TAHTACIOĞLU ,Kulüp tesislerinde yapılan çalışmaları yakından takip ederken Başkan BİROĞLU genç ve yetenekli bir kadro kurduk başarılı bir sezon geçirmek istiyoruz alt yapıdan Erdem ERGÜN, Hacı Ömer KAHRAMAN ,Kadir BULUT, Hakta ORAK, Yasin ÖZDEMİR, Uğur MARTİN, Umut KEŞANLI A Takım kadrosuna  aldık. Gönen Belediye spor olarak taraftarlarımızın da destekleri ile  hedeflerimize ulaşmak için elimizden geleni yapacağız.

Haber ve Foto:Ahmet Kamil Ilgazlı

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.