Haber Girişi: 29.07.2021 - 15:55, Güncelleme: 29.07.2021 - 15:55

Gönen Belediyespor'da Genel Kurul Yapıldı

 

Gönen Belediyespor'da Genel Kurul Yapıldı

Bölgesel Amatör Lig takımlarından Gönen Belediyespor'da yıllık olağan genel kurul yapıldı.
Gönen Belediyespor'da Genel Kurul Yapıldı Bölgesel Amatör Lig takımlarından Gönen Belediyespor'da yıllık olağan genel kurul yapıldı. Gönen Belediyespor'dan yapılan açıklama şöyle; Gönen Belediyespor'un Yıllık Olağan Genel Kurulu Gerçekleştirildi. (BAL) Bölgesel Amatör Lig Balıkesir temsilcimiz Gönen Belediyespor'un bu yılki olağan genel kurul toplantısı Yıldız Otel Toplantı Salonunda yapıldı. Genel kurula hitap eden Belediye Başkanımız İbrahim Palaz, “Daha önceleri Bölgesel Amatör Lig’de mücadele etmiş bir kulübe sahip olduğumuz için bölgesel ligin zorluğunun hepimiz farkındayız. İki yıldır tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgınının olumsuz etkilerini maalesef amatör spor branşlarında fazlasıyla yaşadık.  Bölgesel Amatör ve Süper Amatör Lig'lerde mücadele etmeye çalışan bir çok köklü takım ekonomik zorluklar içerisinde. Delta varyatının ve salgının yeniden artmasıyla bu yıl da pandeminin sporun üzerinde olumsuz etkisinin devam edeceğini düşünüyorum. Tek listeden oluşan böyle değerli yönetim kurulu üyelerinin ve ilçemizdeki iş adamlarının da katkılarıyla birlik ve beraberlik içerisinde şanlı Gönenspor özlenen o başarılı günler tekrar geri gelebilir” dedi. Başkan Palaz, Belediye olarak kulübe her zaman maddi manevi en büyük desteği verdiklerini ve her zamanda vermeye hazır olduklarını belirterek, yeni sezonda kulübe herkesin sahip çıkmasını, destek vermesini beklediğini ifade etti. Yönetim Kurulu; Kaan Aktay, İsmail Biroğlu, Osman Duman, Mehmet Sayhan, Özgür Dönmez, Doğan Ceylan, Taner Şenoğlu, Samed Kocaman, Gökhan Orhan, İbrahim Tahtacıoğlu, Seyit Şener'den oluştu.
Bölgesel Amatör Lig takımlarından Gönen Belediyespor'da yıllık olağan genel kurul yapıldı.

Gönen Belediyespor'da Genel Kurul Yapıldı

Bölgesel Amatör Lig takımlarından Gönen Belediyespor'da yıllık olağan genel kurul yapıldı.

Gönen Belediyespor'dan yapılan açıklama şöyle;

Gönen Belediyespor'un Yıllık Olağan Genel Kurulu Gerçekleştirildi.

(BAL) Bölgesel Amatör Lig Balıkesir temsilcimiz Gönen Belediyespor'un bu yılki olağan genel kurul toplantısı Yıldız Otel Toplantı Salonunda yapıldı.

Genel kurula hitap eden Belediye Başkanımız İbrahim Palaz, “Daha önceleri Bölgesel Amatör Lig’de mücadele etmiş bir kulübe sahip olduğumuz için bölgesel ligin zorluğunun hepimiz farkındayız. İki yıldır tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgınının olumsuz etkilerini maalesef amatör spor branşlarında fazlasıyla yaşadık. 
Bölgesel Amatör ve Süper Amatör Lig'lerde mücadele etmeye çalışan bir çok köklü takım ekonomik zorluklar içerisinde. Delta varyatının ve salgının yeniden artmasıyla bu yıl da pandeminin sporun üzerinde olumsuz etkisinin devam edeceğini düşünüyorum. Tek listeden oluşan böyle değerli yönetim kurulu üyelerinin ve ilçemizdeki iş adamlarının da katkılarıyla birlik ve beraberlik içerisinde şanlı Gönenspor özlenen o başarılı günler tekrar geri gelebilir” dedi.
Başkan Palaz, Belediye olarak kulübe her zaman maddi manevi en büyük desteği verdiklerini ve her zamanda vermeye hazır olduklarını belirterek, yeni sezonda kulübe herkesin sahip çıkmasını, destek vermesini beklediğini ifade etti.
Yönetim Kurulu; Kaan Aktay, İsmail Biroğlu, Osman Duman, Mehmet Sayhan, Özgür Dönmez, Doğan Ceylan, Taner Şenoğlu, Samed Kocaman, Gökhan Orhan, İbrahim Tahtacıoğlu, Seyit Şener'den oluştu.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.