Sait Aybak Bakan Kasapoğlun'dan Neler İstedi

Sait Aybak Bakan Kasapoğlun'dan Neler İstedi

Sait Aybak Bakan Kasapoğlun'dan Neler İstedi 

Bölgesel Amatör Ligde mağdur olan takımlar ile Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu arasında Telekonferans yöntemiyle yapılan toplantının sonunda Adıyaman 1954 Spor Kulüp Başkanı Sait Aybak Bolgesellig.com sitemize özel açıklamada bulundu.

Adıyaman 1954 Spor kulüp Başkanı Sait Aybak'ın bolgesellig.com sitemize yaptığı açıklama şöyle;

"Öncelikle bize bu görüşme şansını verdiği için Sayın Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu'na teşekkür ederiz. Bakanımız ile yaptığımız görüşme çok iyi geçti. 9 kulüp başkanı ile birlikte durumumuz hakkında bilgi verdik. Bir üst lige çıkma isteğimizi dile getirdik. Tff'nin satütü gereği bir üste lige 9 takım çıkması gerekirken ancak 11 takım çıkararak sezon başı açıkladığı statüyü delmiş olduğunu dile getirdik.

Takımlar arasında puan farkının çok az olduğunu.3.Ligde 4.grubun kurularak Şampiyonluk şansı olan takımların bir üst lige çıkarılması veya Play Off maçlarının oynanmasını istedik. 

 Tff nin  bu konularda bir çok karar alıp tekrar değiştirdiğini dile getirdik. Bu toplantıda olmayıp şampiyonlukta iddası olan takımlarıda dile getirdik. Toplantı olumlu geçti. 

Sayın Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nun konuyla ilgileneceğini Tff Başkanı Nihat Özdemir'e durumu ileteceğini ve Tff sizi nasıl dinlemez size nasıl randevu vermez" .
 
Yarında Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop ile  Saat:17.00 da  telekonferans yöntemiyle görüşeceğiz. 

Haber:Erol Yıldız
 

393 kez okundu | 23-07-2020 tarihinde yayınlandı.