Canpolat; Bakanım, Yaklaşık Bir Milyon İnsan Sizden Müjdeli Haber Bekliyor

Canpolat; Bakanım, Yaklaşık Bir Milyon İnsan Sizden Müjdeli Haber Bekliyor

Canpolat; Bakanım, Yaklaşık Bir Milyon İnsan Sizden Müjdeli Haber Bekliyor

BAŞKAN CANPOLAT; “BAKANIM, YAKLAŞIK BİR MİLYON İNSAN SİZDEN MÜJDELİ HABER BEKLİYOR”

Siirt İl Özel İdaresi Genel Sekreteri, Belediye Başkan Yardımcısı ve İl Özel İdaresi Spor Kulübü Başkanı Hıfzullah Canpolat, toplantıda yaptığı konuşmada Bakan Kasapoğlu'na,

"Sayın Bakanım Evliyalar şehri Siirt’te kucak dolusu selamlar gönderiyorum.

Diğer Kulüp Başkanlarımız aslında sorunlarımız çok güzel dile getirdiler. Bölgesel bazda ele aldığımızda, Siirt özelinde devletimiz büyük bir devlettir. Terör ile mücadelede ciddi anlamda mücadele devam etmektedir ve Allah’ın izni ile kırsalda bizler bu işin bittiğini düşünüyoruz. Bundan sonraki süreçte ise bizler gençlerimizi kazanmak için bu tür sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlere ağırlık vermemiz gerekiyor.

Sayın Bakanım Siirt’e geldiğinizde sizleri gezdirmek istiyorum, şuan Siirt’te 15 milyonluk değerinde bir spor tesisi yaptık ve inanın belki de Süper Lig’de dahi bazı takımlarda olmayan, güzel bir tesise sahibiz. Alt yapı ile ilgili çok güzel çalışmalarımız mevcuttur.

Yaklaşık 250 çocuğa yakın alan taraması yaptık ve çocuklarımızı tespit ettik. Ama bizim bu şekilde takımımızın mağdur edilmesi 3 lige çıkartılmaması veya Play-Off oynattırılmaması ciddi anlamda gençler ve Siirtliler arasında bir onursuzluk oluşturuldu. İnanın bu kararın olumlu bir şekilde çıkması için Siirt merkezde yaşayan ve Siirt il dışından yaşayan yaklaşık 1,5 milyon sizlerden ve TFF’den gelecek güzel haberi beklemektedirler." dedi.

Haber ve Foto:Siirt Spor

329 kez okundu | 23-07-2020 tarihinde yayınlandı.