Bölgesel Lig Haber Girişi: 26.03.2022 - 00:01, Güncelleme: 26.03.2022 - 00:01

Bölgesel Amatör Ligde 26 Mart 2022 Cumartesi gününün maç programı

 

Bölgesel Amatör Ligde 26 Mart 2022 Cumartesi gününün maç programı

Bölgesel Amatör Ligde 26 Mart 2022 Cumartesi gününün maç programı
Bölgesel Amatör Ligde 26 Mart 2022 Cumartesi gününün maç programı  Bölgesel Amatör Ligde  26 Mart 2022 Cumartesi günü oynanacak maçlarda Program şöyle;  Kızıltepe SF - 1955 Batman Bld - Saat:13.00  1.Bölge 2.Grup  Ağrı Vefaspor - Kağızman GB -  Saat:13.00  2.Bölge 3.Grup  5 Temmuz İskenderunspor - Reyhanlıspor - Saat:14.00  3.Bölge 2.Grup  Kayseri Emar FK - Cumhuriyet Üniversitesi -  Saat:15.00  3.Bölge 3.Grup  Uzunköprüspor - Tuncaspor -  Saat:14.00  8.Bölge 1.Grup  EC Çağlayan Azotspor - Kütahya Yeşilayspor -  Saat:14.00  8.Bölge 3.Grup  Bölgesel Lig
Bölgesel Amatör Ligde 26 Mart 2022 Cumartesi gününün maç programı

Bölgesel Amatör Ligde 26 Mart 2022 Cumartesi gününün maç programı 

Bölgesel Amatör Ligde  26 Mart 2022 Cumartesi günü oynanacak maçlarda Program şöyle; 

Kızıltepe SF - 1955 Batman Bld - Saat:13.00  1.Bölge 2.Grup 

Ağrı Vefaspor - Kağızman GB -  Saat:13.00  2.Bölge 3.Grup 

5 Temmuz İskenderunspor - Reyhanlıspor - Saat:14.00  3.Bölge 2.Grup 

Kayseri Emar FK - Cumhuriyet Üniversitesi -  Saat:15.00  3.Bölge 3.Grup 

Uzunköprüspor - Tuncaspor -  Saat:14.00  8.Bölge 1.Grup 

EC Çağlayan Azotspor - Kütahya Yeşilayspor -  Saat:14.00  8.Bölge 3.Grup 


Bölgesel Lig

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve bolgesellig.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.