Haber Girişi: 13.10.2021 - 11:49, Güncelleme: 13.10.2021 - 13:50

İstanbul Süper Amatörde Gruplar belli oldu

 

İstanbul Süper Amatörde Gruplar belli oldu

İstanbul Süper Amatör Ligde Gruplar Belli oluyor
İstanbul Süper Amatör Ligde Gruplar Belli oluyor 9 Grup olacak. gruplarında son 4 sıray alan takımlar Küme düşecek. Gruplarında ilk ikiye giren takımlar Play Off oynayacak.   1.GRUP Ortaçeşme Aksaray Bayrampaşa Altıntepsi Yeşilova Esnaf Kilyos B.Çekmece Mimarsinan Hadımköy Esenyurt Ordu Orhanlıspor Ataşehir Çamoluk Çekmeköy Bld Alemdağ Akşemsettin Parseller   2.GRUP Soğuksu Bayrampaşa Teknik Şehreminin İstanbul Gümüşhane Kumburgaz Denizköşkler Yücespor Leventspor Batı Trakya Kurtköy Şafakspor İstanbul Beylikdüzü   3.GRUP Kanlıca Bayrampaşa Tuna Balat Söğütlüçeşme Valide Tayfun GOP Okspor Bahçeliveler Kestanelik Mecidiyeköy İst Mesudiye Avcılar Bld   4.GRUP Çubuklu Şirintepe Küçükçekmece Ferahevler Kartalspor Başakşehirspor Dikilitşaş Gülsuyu Sancaktepe Avcılar Bld Yeldeğirmeni   5.GRUP Paşabahçe Kartaltepe Yahya Kemal İfa Tunusbağı Çıksalın Yeni Bosna Başakşehir Kartal Feriköy Yamanspor Taşoluk     6.GRUP Beykoz Çavuşbaşı Çeliktepe Ümit Bağlarbaşı Pazariçi Köprülü Piyalepaşa Rumeli Kavağı Mimaroba Kartalgücü Kuştepe Çakmak İstanbul Bulancak   7.GRUP Gümüşsuyu İstanbul Bafra Haliç Çamlıca Küçükköy Galata İstinye B.evler Soğanlı Marmara Karayolları Tuzla Şifa İst Esenler Tokat   8.GRUP Sekbanlar Mimarsinan Gültepe Yeni Ufuk Beylerbeyi Albayrak Ayazağa Kocasinan Kartal Yunusspor İkitelli Gökçeali   9.GRUP Cankurtaran Kağıthane K.çekmece İY Selimiye Havataş Okmeydanı Fetih B.çekmece Bld Yeşil Esenyurt Muratbey  Osmaniye İstiklal Şehşadebaşı  
İstanbul Süper Amatör Ligde Gruplar Belli oluyor

İstanbul Süper Amatör Ligde Gruplar Belli oluyor

9 Grup olacak. gruplarında son 4 sıray alan takımlar Küme düşecek. Gruplarında ilk ikiye giren takımlar Play Off oynayacak.

 

1.GRUP

Ortaçeşme

Aksaray

Bayrampaşa Altıntepsi

Yeşilova Esnaf

Kilyos

B.Çekmece Mimarsinan

Hadımköy

Esenyurt Ordu

Orhanlıspor

Ataşehir Çamoluk

Çekmeköy Bld Alemdağ

Akşemsettin Parseller

 

2.GRUP

Soğuksu

Bayrampaşa Teknik

Şehreminin

İstanbul Gümüşhane

Kumburgaz

Denizköşkler

Yücespor

Leventspor

Batı Trakya

Kurtköy

Şafakspor

İstanbul Beylikdüzü

 

3.GRUP

Kanlıca

Bayrampaşa Tuna

Balat

Söğütlüçeşme

Valide Tayfun

GOP

Okspor

Bahçeliveler

Kestanelik

Mecidiyeköy

İst Mesudiye

Avcılar Bld

 

4.GRUP

Çubuklu

Şirintepe

Küçükçekmece

Ferahevler

Kartalspor

Başakşehirspor

Dikilitşaş

Gülsuyu

Sancaktepe

Avcılar Bld

Yeldeğirmeni

 

5.GRUP

Paşabahçe

Kartaltepe

Yahya Kemal

İfa

Tunusbağı

Çıksalın

Yeni Bosna

Başakşehir Kartal

Feriköy

Yamanspor

Taşoluk

 

 

6.GRUP

Beykoz Çavuşbaşı

Çeliktepe Ümit

Bağlarbaşı

Pazariçi Köprülü

Piyalepaşa

Rumeli Kavağı

Mimaroba

Kartalgücü

Kuştepe

Çakmak

İstanbul Bulancak

 

7.GRUP

Gümüşsuyu

İstanbul Bafra

Haliç

Çamlıca

Küçükköy

Galata

İstinye

B.evler Soğanlı

Marmara Karayolları

Tuzla Şifa

İst Esenler Tokat

 

8.GRUP

Sekbanlar

Mimarsinan

Gültepe

Yeni Ufuk

Beylerbeyi

Albayrak

Ayazağa

Kocasinan

Kartal Yunusspor

İkitelli

Gökçeali

 

9.GRUP

Cankurtaran

Kağıthane

K.çekmece İY

Selimiye

Havataş

Okmeydanı Fetih

B.çekmece Bld

Yeşil Esenyurt

Muratbey 

Osmaniye İstiklal

Şehşadebaşı

 

İstanbul HABERİ

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve bolgesellig.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.