Haber Girişi: 05.08.2021 - 16:49, Güncelleme: 05.08.2021 - 16:49

Karaman Belediyespor'da hoca belli oldu

 

Karaman Belediyespor'da hoca belli oldu

3.lig 1.grup takımlarından Karaman Belediyespor teknik heyet olarak Salih Eken ve ekibini takımın başına getirdi.
Karaman Belediyespor'da hoca belli oldu 3.lig 1.grup takımlarından Karaman Belediyespor teknik direktör olarak Salih Eken ve ekibini takımın başına getirdi. Karaman Belediyespor'dan yapılan açıklama şöyle; TEKNİK DİREKTÖR SALİH EKEN İLE ANLAŞTIK! Kulüp Yönetimimiz: “Hoca ve teknik heyet ile anlaştık. Genç ve yetenekli bir takım oluşturarak ligde Karaman’ı en iyi şekilde temsil etmek için çalışacağız.” Geçtiğimiz sezon sonunda ligde kalmak için çaba harcayan ve ligde kalmayı başaran 3. Lig temsilcimiz Karaman Belediyespor’da yeni sezon için hazırlık çalışmaları sürüyor. Zorlu ve sıkıntılı bir sezonun ardından 3. Lig'de kalmayı başaran ilimiz temsilcisi Karaman Belediyespor'un yeni sezon için hazırlıklarını sürdürüyoruz. Tüm imkansızlıkları ve geçtiğimiz sezon sıkıntıları göz önüne alarak ilimizi 3. Lig'de temsil edecek olan Karaman Belediyespor’un başarılı olması için teknik heyet çalışmalarımız bitti, yeni ve başarılı Teknik Direktör Salih Eken ve ekibi ile anlaşma sağladık. Genç ve yetenekli bir takım oluşturmak istiyoruz. Uzun süredir Konyaspor alt yapısında ve diğer kulüplerde başarılı çalışmalar yapmış olan Salih Eken ile anlaştık. Yeni sezon için; teknik heyetimiz ve genç, yetenekli futbolcular ile görüşmelerimiz bitti. Antremanlarımıza başladık. Önümüzdeki günlerde transferler hakkında kamuoyuna gerekli bilgilendirmeleri yapacağız. Dediğimiz gibi tüm imkansızlıklara ve sıkıntılara rağmen Karaman Belediyespor’un ilimizi en iyi şekilde temsil etmesi noktasında gerekli çalışmaları aralıksız sürdürüyoruz. Temennimiz Karamanlı sporseverlerin ve iş adamlarımızın bu zor günleri atlatmamızda gerekli destekleri vererek bu sıkıntıyı el birliği ile atlatıp, Karamanımızı en iyi şekilde temsil ederek başarıları hep birlikte yaşamamızdır.”
3.lig 1.grup takımlarından Karaman Belediyespor teknik heyet olarak Salih Eken ve ekibini takımın başına getirdi.

Karaman Belediyespor'da hoca belli oldu

3.lig 1.grup takımlarından Karaman Belediyespor teknik direktör olarak Salih Eken ve ekibini takımın başına getirdi.

Karaman Belediyespor'dan yapılan açıklama şöyle;

TEKNİK DİREKTÖR SALİH EKEN İLE ANLAŞTIK!

Kulüp Yönetimimiz: “Hoca ve teknik heyet ile anlaştık. Genç ve yetenekli bir takım oluşturarak ligde Karaman’ı en iyi şekilde temsil etmek için çalışacağız.”

Geçtiğimiz sezon sonunda ligde kalmak için çaba harcayan ve ligde kalmayı başaran 3. Lig temsilcimiz Karaman Belediyespor’da yeni sezon için hazırlık çalışmaları sürüyor.

Zorlu ve sıkıntılı bir sezonun ardından 3. Lig'de kalmayı başaran ilimiz temsilcisi Karaman Belediyespor'un yeni sezon için hazırlıklarını sürdürüyoruz. Tüm imkansızlıkları ve geçtiğimiz sezon sıkıntıları göz önüne alarak ilimizi 3. Lig'de temsil edecek olan Karaman Belediyespor’un başarılı olması için teknik heyet çalışmalarımız bitti, yeni ve başarılı Teknik Direktör Salih Eken ve ekibi ile anlaşma sağladık.

Genç ve yetenekli bir takım oluşturmak istiyoruz. Uzun süredir Konyaspor alt yapısında ve diğer kulüplerde başarılı çalışmalar yapmış olan Salih Eken ile anlaştık. Yeni sezon için; teknik heyetimiz ve genç, yetenekli futbolcular ile görüşmelerimiz bitti. Antremanlarımıza başladık. Önümüzdeki günlerde transferler hakkında kamuoyuna gerekli bilgilendirmeleri yapacağız.

Dediğimiz gibi tüm imkansızlıklara ve sıkıntılara rağmen Karaman Belediyespor’un ilimizi en iyi şekilde temsil etmesi noktasında gerekli çalışmaları aralıksız sürdürüyoruz. Temennimiz Karamanlı sporseverlerin ve iş adamlarımızın bu zor günleri atlatmamızda gerekli destekleri vererek bu sıkıntıyı el birliği ile atlatıp, Karamanımızı en iyi şekilde temsil ederek başarıları hep birlikte yaşamamızdır.”

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.