(İHA) - İhlas Haber Ajansı | Haber Girişi: 06.02.2021 - 00:00, Güncelleme: 06.02.2021 - 00:00

Yalovaspor'da Hoca Ayrıldı Yeni Hoca Belli Oldu

 

Yalovaspor'da Hoca Ayrıldı Yeni Hoca Belli Oldu

Yalovaspor'da Hoca Ayrıldı Yeni Hoca Belli Oldu 3.lig 3.grup takımlarından Yalovaspor'da teknik direktör Murat Akan takımın önünü açma adına görevinden ayrıldı. Murat Akan'dan boşalan teknik direkötrlük görevine Hakan Macit getirildi. Yalovaspor'dan yapılan açıklama şöyle; Teknik Direktörümüz Murat Akan Arhavispor beraberliği sonrasında kulübümüzde kan değişikliği sağlanması adına kendi isteğiyle görevinden istifa etmiştir. Yönetim kurulu tarafından istifası kabul edilmeyen hocamız, tüm görüşmelere rağmen Yalovaspor’un önünü açmak için kararının net olduğunu vurgulamıştır. Murat Akan hocamıza emekleri ve katkıları için teşekkür eder; başarılar dileriz.     Murat Akan hocamızın istifası sonrası kulübümüzde geçmiş yıllarda futbol oynamış Hakan Macit ile anlaşma sağlanmıştır. Murat Akan hocamıza emekleri için tekrardan teşekkür eder; Hakan Macit hocamıza kulübümüzde başarılar dileriz.  

Yalovaspor'da Hoca Ayrıldı Yeni Hoca Belli Oldu

3.lig 3.grup takımlarından Yalovaspor'da teknik direktör Murat Akan takımın önünü açma adına görevinden ayrıldı. Murat Akan'dan boşalan teknik direkötrlük görevine Hakan Macit getirildi.

Yalovaspor'dan yapılan açıklama şöyle;

Teknik Direktörümüz Murat Akan Arhavispor beraberliği sonrasında kulübümüzde kan değişikliği sağlanması adına kendi isteğiyle görevinden istifa etmiştir. Yönetim kurulu tarafından istifası kabul edilmeyen hocamız, tüm görüşmelere rağmen Yalovaspor’un önünü açmak için kararının net olduğunu vurgulamıştır. Murat Akan hocamıza emekleri ve katkıları için teşekkür eder; başarılar dileriz.
 

 

Murat Akan hocamızın istifası sonrası kulübümüzde geçmiş yıllarda futbol oynamış Hakan Macit ile anlaşma sağlanmıştır. Murat Akan hocamıza emekleri için tekrardan teşekkür eder; Hakan Macit hocamıza kulübümüzde başarılar dileriz.
 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.