Astroloji
Günlük Yorumlar

Astroloji, gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalıdır. İnsanoğlunun yazılı tarihinin başından beri var olan astroloji bilimlerin en eskisidir. Astroloji kader değildir, herşey insanın kendi elindedir. Astroloji dönemleri inceler, fırsat alanlarını, şanslı zamanları, doğum haritanızda sizi kısıtlayan, zorlayan alanları, gecikmeleri gösterir.

Koç
İşlerin yolunda gitmediğine mi yoksa kendi istediğiniz gibi olmadığına mı odaklandığınızı ayırt etmelisiniz. İsteklerinizin gerçekleşmesi önemli olsa da bazen fiziki ya da ilahi açıdan olması gerekenle karşılaşabilirsiniz. Bu karşılaşma anını bir krize dönüştürmemek için esneme payı oluşturmanızda fayda var.
Boğa
Evinizde keyifli vakit geçirmek, istediğiniz düzen ve rahatlıkta olmak adına bazı harcamalar yapabilirsiniz. Bütçe konusunda sorun yaşamamak adına gerekli ve gereksiz listesini objektif bir şekilde hazırlamalısınız. Sizi bir koltuğun değil, o koltuğun üzerinde iç huzuruyla oturmanın mutlu edeceğini unutmayın.
İkizler
Çalışmak, hayatın içinde yer almak sizi motive etse de bunun devamlı olabilmesi için yaptıklarınızın sağlamasını görmeniz de önemlidir. Bugün sosyal ağlardaki görüşmelerin bir atışmaya dönüşmemesi için sakin ve makul kalmaya çalışmalısınız. Bazı fikirleri kendinize saklamanız daha doğru olacaktır.
Yengeç
Bazı duyguları ya da istekleri bastırmak fiziksel ve ekonomik sorunlara sebep olabilir. Harcamalarınızın ve tatlı tüketiminizin artmasında bunun etkisinin olup olmadığını düşünmelisiniz. Kendinizi bile bile zarara sürüklememek için kendinizi dinlemeyi ve anlamayı seçin.
Aslan
Günü tamamen kendinize ayırabilirsiniz. Mecburi işleriniz için gerekli zamanı geçirdikten sonra yalnız kalmak, dolabınızı düzenlemek, kendinizle fiziksel ve ruhsal olarak ilgilenmek odak noktalarınızı size hatırlatabilir. Bu hatırlatma, neyi neden unuttuğunuzu da size gösterecektir.
Başak
Bir adım atmak kadar attığınız adımların iyi bir yere çıkmasına çok ihtiyacınız olabilir. Kendinizi sabırsız ya da yetersiz hissetmek yerine her şeyin bir zamanı olduğunu ve bu zamana en doğru şekilde hazırlanmak gerektiğini düşünmelisiniz. İçinizdeki istek ve merakı, görmek istediğiniz sonuçların alt yapısına aktarın.
Terazi
Umudunuzu kaybettiğiniz anlar olabilir. Hayatı her zaman yüksek bir motivasyonla sürdürmek mümkün olmayacağı için kendinizi buna şartlamamalısınız. Böylece her anı gerektiği gibi değerlendirmek noktasında tereddütte kapılmazsınız.
Akrep
İşlerinizi sakin bir yerde tamamlamak en çok da size yarayacaktır. Odaklanma, dikkat dağınıklığı ve kişiler arası iletişimden kaynaklanan sorunları çözmek için bazen bunların uzağında kalmanız gerekebilir. Uzakta kalmanın sizi hayatınızdan ve kariyerinizden koparacağını düşünmek önünüzde bir engel teşkil edebilir.
Yay
Konuların üzerinde fazla zaman harcamasanız da bazen abartılı tepkiler verebilirsiniz. Bu yaptığınızı kabul edip etmemek tepkilerin size nasıl döneceğini belirleyecektir. Hukuksal ve parasal konularda tarafların birbirini kırmaması gerektiğini önce siz benimseyin.
Oğlak
İhtiyaç duyduğunuz bir şeyler olduğunda bunları nasıl istediğinizi düşünmelisiniz. Duygularınızı anlamaktan ve bunların peşine düşmekten çekinmeyin. Parasal konulardaki geri dönüşler nefes almanıza yardımcı olabilir.
Kova
Yaşadıklarınız karşısında düşüncelerinizi paylaşmaktan son derece doğaldır. Fakat bazen bunun bulacağı karşılıklar probleminizi çözmeye yetmeyecektir. Tam da bu aşamada, kendinize sorununuzun gerçek muhatabının kim olduğunu sormanız gerekebilir.
Balık
Temiz ve bakımlı olmanın sadece fiziksel olarak da mental olarak da sizi besleyeceğini unutmamalısınız. Yedikleriniz kadar sizi yiyip bitiren konular üzerinde de düşündüğünüzde bunun ne demek olduğunu daha iyi anlayabilirsiniz. İş görüşmelerinde ya da çalışma yapmakla ilgili gündemler doğduğunda kalıcı bir karara varmak konusunda iyi düşünmelisiniz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.