Astroloji
Günlük Yorumlar

Astroloji, gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalıdır. İnsanoğlunun yazılı tarihinin başından beri var olan astroloji bilimlerin en eskisidir. Astroloji kader değildir, herşey insanın kendi elindedir. Astroloji dönemleri inceler, fırsat alanlarını, şanslı zamanları, doğum haritanızda sizi kısıtlayan, zorlayan alanları, gecikmeleri gösterir.

Koç
Sizi olumsuz etkileyecek, amacınızdan uzaklaştıracak her şeye yeni bir duruş sergileyebilirsiniz. Kendiniz kadar çevrenizle de ilgilenmek, sizi mekanik bir insan gibi görmelerini engelleyebilir. Bu da hem zihninizi toplamanıza yardımcı olacak hem de gireceğiniz ortamlarda yeni ilişkiler kurmanızı da sağlayacaktır.
Boğa
Kendinizi göstermek, yaptıklarınızı sunmak ve artık karşılığını almak isteyebilirsiniz. Bugün yapacağınız iş başvuruları, mevcut işinizde üstlerinizi etkileyen tavırlarınız size beklentilerinizi sunabilir. Farkınızı ortaya koymanız gerekiyor.
İkizler
Duygu değişikliğiniz bugün daha hızlı ve yorucu hissettirebilir. Temiz hava alacağınız yerlerde vakit geçirmek mümkünse kendinize bu iyiliği yapmalısınız. Yeni bilgiler öğrenebilir, araştırmalarınız ve çalışmalarınız neticesinde kendinize yeni bir yön belirleyebilirsiniz.
Yengeç
Duygusal, yetersiz ve yorgun hissedebilirsiniz. İşlerin aslında bu şekilde olmadığını sadece yorgunluğun etkisiyle geçici bir durumun içinde olduğunu kabul etmelisiniz. Dinlenmeye, kendi kendinize vakit geçirmeye ve mümkünse film izlemeye zaman ayırmak sizi daha iyi bir noktaya taşıyacaktır. Sürpriz bir mali gelişme ekonomik açıdan rahatlamanızı sağlabilir.
Aslan
Anlaşmak istiyorsunuz. Bugün, hem kendinizi anlatmak hem de karşınızdaki insanın düşüncelerini benimsemek için girişimlerde bulunabilirsiniz. Sorundan değil çözümden yana oluşunuz partneriniz ya da ortaklarınızı da aynı şekilde düşünmeye sevk edecektir. Duygusal ve hukuksal konularda hakkınızı alabilirsiniz.
Başak
Motivasyonunuz yüksek olabilir. Yorulsanız da tüm sorumlulukları yerine getirmek ve bir düzenlemeyi artık bitirmiş olmak, çalışma ortamınızdaki gerilimi azaltıyor. Yeme içme rutininizin dışına çıkmak mide sorunları yaşamanıza neden olacağı için porsiyonlarınızı ve yediklerinizi çok fazla değiştirmemekte fayda var.
Terazi
İçinizden geçenleri tutmak istemeyebilirsiniz. Duygusal konularda bazı itiraflar gündeme gelebilir. Bu da size artık bir karar vermeniz gerektiğini hatırlatıyor. Kendinize yeni bir yol ve strateji belirliyorsunuz. Bugün üzerinde düşünecekleriniz ve buna bağlı hamleleriniz sizi yeni haftaya daha profesyonel ve kazançlı bir şekilde hazırlayacaktır.
Akrep
Ailenizle aranızdaki buzların eridiğini görebilirsiniz. Hem evle hem de işle ilgili düşüncelerinizi paylaşıyorsunuz. Fikirlerinize ve isteklerinize değer verildiğini görmek motivasyonunuzu arttıracaktır. Burayla ilgili alacağınız destekler ya da karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmekten geri durmayın.
Yay
İş gereği yolculuk yapmanız gerekebilir. Buna hemen itiraz etmek, kendi fikrinizi ortaya koymak yerine buradaki dinlenme ve yeni insanlar tanıma fırsatını düşünmelisiniz. Size maddi olarak kazanç getirecek konular gündeminize gelebilir. İlişkilerinizi iyi tutun ve kelimelerinizi özenle seçin.
Oğlak
Maddi ve manevi istekleriniz arasında sıkışabilirsiniz. Neyin gerekli ve değerli olduğunu düşünebilirsiniz. Paranın, size istekleri sağlayacak bir araç olduğunu görmek öncelik ve önem sıralamanızı değiştirebilir. Kuracağınız ilişkileri de bu yönde kurmak, özellikle iş konularında daha uzun vadeli sonuçlar almanızı sağlayabilir.
Kova
Hafta sonu öncesinde kendinizle ilgilenebilir, kişisel bakımınıza vakit ayırabilirsiniz. Aklınızı toparlanma ve iyileştirme yönünde kullanmak, ilişkiler konusundaki yanlış anlaşılmaların önüne geçecektir. Sevgiye ve iyi enerjiye olan ihtiyacınız ağır basabilir.
Balık
Kendinizden bile sakladığınız konularla yüzleşebilirsiniz. Belki de işlerin sizin düşündüğünüz gibi olmadığını göreceksiniz ama en önemlisi hissettiğiniz her şeyi akılcı bir şekilde düşünmektir. Uykusuz ve yorgunluk hissi yerine, üzerine gitmeyi ve hayatınızı etkileyecek insanlarla, işlerle vakit geçirmeyi tercih etmelisiniz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.