Bölgesel Lig Haber Girişi: 24.02.2022 - 11:47, Güncelleme: 24.02.2022 - 11:47

Bölgesel Amatör Ligde bazı maçların tarih ve saati değişti

 

Bölgesel Amatör Ligde bazı maçların tarih ve saati değişti

Bölgesel Amatör Ligde bazı maçların tarih ve saati değişti
Bölgesel Amatör Ligde bazı maçların tarih ve saati değişti Bölgesel Amatör Ligde bu hafta sonu 13.hafta maçları oynanacak. Bal 13.hafta maçlarında bazı maçların tarih ve saati değişti. Bölgesel Amatör Ligde tarihi ve saati değişen maçlar şöyle; 26 Şubat 2022 Cumartesi günü oynanacak maçlar; Bismil 21 SF - 12 Bingölspor - Saat:13.00  1.Bölge 3.Grup  Trabzon Doğanspor - Salarhaspor - Saat:13.00 2.Bölge 1.grup Söğütlü Hilal - Ordugücü FK - Saat:13.00 - 2.Bölge 2.grup Ağrı Vefaspor - Arhavispor - Saat:13.00 - 2.Bölge 3.grup Iğdır Esspor - Doğubeyazıt Belediyespor -Saat:13.00 - 2.Bölge 3.grup Reyhanlıspor - Nizipspor - Saat:14.00 - 3.Bölge 2.grup Sincan Belediyespor - Bartınspor - Saat:14.00 - 5.Bölge 2.grup Bayburt 1918 FK - Dudullu - Saat:14.00 - 6.bölge 2.grup 1877 Alemdağspor - Çayırovaspor - Saat:15.00 - 7.bölge 3.grup EÇ Çağlayan Azotspor - Eskişehir Yunusemrespor -Saat:14.00 - 8.Bölge 3.grup Efeler 09 - Muğlaspor - Saat:14.00 - 9.Bölge 3.grup 27 Şubat 2022 Pazar günü saati değişen maçlar; Artvin Çoruhspor - Serhat Ardahanspor - Saat:12.00 - 2.Bölge 3.grup EN Eşmekaya Sultanhanı - Sarayönü Bld -Saat:15.30 - 4.Bölge 2.grup Ankara DSİ - Sorgun Belediyespor - Saat:15.00 - 5.Bölge 3.Bölge Yeniköyspor - Bursa Kültür 1987 Spor - Saat:15.00 - 6.bölge 2.grup Beylerbeyi 1911 FK - Sapanca Gençlikspor - Saat:15.30 - 6.bölge 3.grup Cevizli Anadoluspor - Arslanbey GB - Saat:15.00 - 7.bölge 2.grup İstanbul Sinopspor - Gölcükspor -  Saat:15.00 - 7.bölge 3.grup Kapaklıspor - Babaeskispor -  Saat:15.00 - 8.bölge 1.grup Haber: Erol Yıldız - Bölgesel Lig      
Bölgesel Amatör Ligde bazı maçların tarih ve saati değişti

Bölgesel Amatör Ligde bazı maçların tarih ve saati değişti

Bölgesel Amatör Ligde bu hafta sonu 13.hafta maçları oynanacak. Bal 13.hafta maçlarında bazı maçların tarih ve saati değişti.

Bölgesel Amatör Ligde tarihi ve saati değişen maçlar şöyle;

26 Şubat 2022 Cumartesi günü oynanacak maçlar;

Bismil 21 SF - 12 Bingölspor - Saat:13.00  1.Bölge 3.Grup 

Trabzon Doğanspor - Salarhaspor - Saat:13.00 2.Bölge 1.grup

Söğütlü Hilal - Ordugücü FK - Saat:13.00 - 2.Bölge 2.grup

Ağrı Vefaspor - Arhavispor - Saat:13.00 - 2.Bölge 3.grup

Iğdır Esspor - Doğubeyazıt Belediyespor -Saat:13.00 - 2.Bölge 3.grup

Reyhanlıspor - Nizipspor - Saat:14.00 - 3.Bölge 2.grup

Sincan Belediyespor - Bartınspor - Saat:14.00 - 5.Bölge 2.grup

Bayburt 1918 FK - Dudullu - Saat:14.00 - 6.bölge 2.grup

1877 Alemdağspor - Çayırovaspor - Saat:15.00 - 7.bölge 3.grup

EÇ Çağlayan Azotspor - Eskişehir Yunusemrespor -Saat:14.00 - 8.Bölge 3.grup

Efeler 09 - Muğlaspor - Saat:14.00 - 9.Bölge 3.grup


27 Şubat 2022 Pazar günü saati değişen maçlar;

Artvin Çoruhspor - Serhat Ardahanspor - Saat:12.00 - 2.Bölge 3.grup

EN Eşmekaya Sultanhanı - Sarayönü Bld -Saat:15.30 - 4.Bölge 2.grup

Ankara DSİ - Sorgun Belediyespor - Saat:15.00 - 5.Bölge 3.Bölge

Yeniköyspor - Bursa Kültür 1987 Spor - Saat:15.00 - 6.bölge 2.grup

Beylerbeyi 1911 FK - Sapanca Gençlikspor - Saat:15.30 - 6.bölge 3.grup

Cevizli Anadoluspor - Arslanbey GB - Saat:15.00 - 7.bölge 2.grup

İstanbul Sinopspor - Gölcükspor -  Saat:15.00 - 7.bölge 3.grup

Kapaklıspor - Babaeskispor -  Saat:15.00 - 8.bölge 1.grup


Haber: Erol Yıldız - Bölgesel Lig

 

 

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve bolgesellig.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.