(İHA) - İhlas Haber Ajansı | Haber Girişi: 10.03.2021 - 00:00, Güncelleme: 10.03.2021 - 00:00

Rize Özel İdarespor Test 'ten Geçti

 

Rize Özel İdarespor Test 'ten Geçti

Rize Özel İdarespor Test 'ten Geçti Bölgesel Amatör Lig takımlarından Rize Özel İdare Spor'un futbolcuları, RTEÜ Besyo Bölümü’nde Araştırma Görevlisi Halil İbrahim Çakır, RTEÜ Beden Eğitimi Anabilim Dalında Yüksek Lisans Öğrencisi Abdullah Kalafat, Şan Polat ve Esranur Terzi yönetiminde Çeviklik ve Dayanıklılık Test ölçümleri yapıldı. Rize Özel İdare Spor'dan yapılan açıklama şöyle; Futbol takımımız yeni sezon hazırlıkları doğrultusunda bu sabah Çeviklik ve Dayanıklılık Test ölçümleri yaptı. RTEÜ Besyo Bölümü’nde Arş. Gör. Halil İbrahim Çakır, RTEÜ Beden Eğitimi Anabilim Dalında Yüksek Lisans Öğrencisi Abdullah Kalafat, Şan Polat ve Esranur Terzi hocalarımıza emeklerinden ötürü teşekkür ederiz.

Rize Özel İdarespor Test 'ten Geçti

Bölgesel Amatör Lig takımlarından Rize Özel İdare Spor'un futbolcuları, RTEÜ Besyo Bölümü’nde Araştırma Görevlisi Halil İbrahim Çakır, RTEÜ Beden Eğitimi Anabilim Dalında Yüksek Lisans Öğrencisi Abdullah Kalafat, Şan Polat ve Esranur Terzi yönetiminde Çeviklik ve Dayanıklılık Test ölçümleri yapıldı.

Rize Özel İdare Spor'dan yapılan açıklama şöyle;

Futbol takımımız yeni sezon hazırlıkları doğrultusunda bu sabah Çeviklik ve Dayanıklılık Test ölçümleri yaptı.
RTEÜ Besyo Bölümü’nde Arş. Gör. Halil İbrahim Çakır, RTEÜ Beden Eğitimi Anabilim Dalında Yüksek Lisans Öğrencisi Abdullah Kalafat, Şan Polat ve Esranur Terzi hocalarımıza emeklerinden ötürü teşekkür ederiz.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.