Bölgesel Lig Haber Girişi: 30.03.2022 - 00:42, Güncelleme: 30.03.2022 - 00:42

Balda Erteleme Maçlarında günün programı

 

Balda Erteleme Maçlarında günün programı

Balda Erteleme Maçlarında günün programı
Balda Erteleme Maçlarında günün programı Bölgesel Amatör Ligde elverişsiz hava ve saha koşullarından dolayı TFF tarafından 30 Mart 2022 Çarşamba gününe ertelenen maçlarda program şöyle;  1.BÖLGE 3.GRUP 2.DEVRE 15.HAFTA 30.03.2022 13.00 BİNGÖL ŞEHİR 12 BİNGÖL SPOR – ELAZIĞ YOLSPOR  2.BÖLGE 2.GRUP 2.DEVRE 15.HAFTA 30.03.2022 13.00 KELKİT İLÇE GÜMÜŞHANE SÖĞÜTLÜ HİLAL SPOR–SEBAT GENÇLİK SPOR 30.03.2022 13.00 TRABZON ASKF ERDOĞDUSPOR – DSİ KARADENİZSPOR 30.03.2022 13.00 ÜNYE İLÇE ORDU ÜNYE 1957 SPOR – GÖRELE SPOR 30.03.2022 13.00 EYNESİ İLÇE GİRESUN EYNESİL BLD. SPOR-1926 BULANCAK SPOR 2.BÖLGE 3.GRUP 2.DEVRE 15.HAFTA 30.03.2022 13.00 KAĞIZMAN İLÇE KARS KAĞZIMAN G.BİRLİĞİ – IĞDIR ES SPOR 5.BÖLGE 2.GRUP 2.DEVRE 15.HAFTA 30.03.2022 14.00 AMASRA İLÇE SENTETİK AMASRASPOR – 1074 ÇANKIRI SPOR  6.BÖLGE 1.GRUP 2.DEVRE 15.HAFTA 30.03.2022 14.00 SULTANBEYLİ GÖLET SAHASI SULTANBEYLİ BLD. SPOR-M.KEMALPAŞA BLD. SPOR 30.03.2022 14.00 ÇAVUŞBAŞI M.HANEFİ DİLMAÇ ÜSKÜDAR FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş-ALİBEYKÖYSPOR 6.BÖLGE 3.GRUP 2.DEVRE 15.HAFTA 30.03.2022 14.00 KAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞHT. İST. KAVACIK SPOR-KURUÇEŞME SPOR 30.03.2022 14.00 ERENLER ATATÜRK 2 NOLU SAHA ERENLER SPOR-ARİFİYE KALAYCI SPOR 30.03.2022 14.00 EKREM K.BERBEROĞLU ALTYAPI 1 NO SERDİVANSPOR-SAPANCA GENÇLİK SPOR 30.03.2022 14.00 PAŞABAHÇE İSTANBUL BEYKOZ BEYKOZ İD. YR. FUT. YT. SN.TİC.A.Ş-PAMUKOVA 1968 SPOR 30.03.2022 14.00 BEYLERBEYİ 75. YIL İSTANBUL BEYLERBEYİ 1911 FUTBOL KULÜBÜ- YEŞİLKÖYSPOR 7.BÖLGE 1.GRUP 2.DEVRE 15.HAFTA 30.03.2022 14.00 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU İSTANBUL SİLİVRİ SPOR-MALTEPESPOR 30.03.2022 14.00 İBB ŞENLİKKÖY İSTANBUL BAKIRKÖY BAKIRKÖYSPOR-KİLİMLİ BELEDİYESPOR 30.03.2022 14.00 BEYKÖY İLÇE DÜZCE BEYKÖY BELEDİYESPOR-KDZ. EREĞLİ BELEDİYE SPOR 30.03.2022 14.00 DEVREK İLÇE ZONGULDAK DEVREK BELEDİYESPOR-ÇİLİMLİ BELEDİYESPOR 7.BÖLGE 2.GRUP 2.DEVRE 15.HAFTA 30.03.2022 14.00 ARSLANBEY KOCAELİ KARTEPE ARSLANBEY G.BİRLİĞİ-BAŞİSKELE DOĞANTEPE SPOR 30.03.2022 14.00 İBB BAYRAMPAŞA İSTANBUL ORTAKÖY SPOR – DEĞİRMENDERE SPOR 7.BÖLGE 3.GRUP 2.DEVRE 15.HAFTA 30.03.2022 14.00 GÖLCÜK ŞEHİR KOCAELİ GÖLCÜKSPOR-GEBZESPOR 30.03.2022 14.00 KARAMÜRSEL İLÇE KOCAELİ KARAMÜRSELSPOR-ÇAYIROVASPOR 30.03.2022 14.00 KULLAR KOCAELİ BAŞİSKELE KULLAR 1975 SPOR-1877 ALEMDAĞ SPOR 8.BÖLGE 1.GRUP 2.DEVRE 15.HAFTA 30.03.2022 14.00 MUSTAFA UĞRAŞ ÇERKEZKÖY 1911 DOĞAN SPOR-TEKİRDAĞSPOR        
Balda Erteleme Maçlarında günün programı

Balda Erteleme Maçlarında günün programı

Bölgesel Amatör Ligde elverişsiz hava ve saha koşullarından dolayı TFF tarafından 30 Mart 2022 Çarşamba gününe ertelenen maçlarda program şöyle; 

1.BÖLGE 3.GRUP 2.DEVRE 15.HAFTA
30.03.2022 13.00 BİNGÖL ŞEHİR 12 BİNGÖL SPOR – ELAZIĞ YOLSPOR 

2.BÖLGE 2.GRUP 2.DEVRE 15.HAFTA
30.03.2022 13.00 KELKİT İLÇE GÜMÜŞHANE SÖĞÜTLÜ HİLAL SPOR–SEBAT GENÇLİK SPOR
30.03.2022 13.00 TRABZON ASKF ERDOĞDUSPOR – DSİ KARADENİZSPOR
30.03.2022 13.00 ÜNYE İLÇE ORDU ÜNYE 1957 SPOR – GÖRELE SPOR
30.03.2022 13.00 EYNESİ İLÇE GİRESUN EYNESİL BLD. SPOR-1926 BULANCAK SPOR

2.BÖLGE 3.GRUP 2.DEVRE 15.HAFTA
30.03.2022 13.00 KAĞIZMAN İLÇE KARS KAĞZIMAN G.BİRLİĞİ – IĞDIR ES SPOR

5.BÖLGE 2.GRUP 2.DEVRE 15.HAFTA
30.03.2022 14.00 AMASRA İLÇE SENTETİK AMASRASPOR – 1074 ÇANKIRI SPOR 

6.BÖLGE 1.GRUP 2.DEVRE 15.HAFTA
30.03.2022 14.00 SULTANBEYLİ GÖLET SAHASI SULTANBEYLİ BLD. SPOR-M.KEMALPAŞA BLD. SPOR
30.03.2022 14.00 ÇAVUŞBAŞI M.HANEFİ DİLMAÇ ÜSKÜDAR FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş-ALİBEYKÖYSPOR

6.BÖLGE 3.GRUP 2.DEVRE 15.HAFTA
30.03.2022 14.00 KAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞHT. İST. KAVACIK SPOR-KURUÇEŞME SPOR
30.03.2022 14.00 ERENLER ATATÜRK 2 NOLU SAHA ERENLER SPOR-ARİFİYE KALAYCI SPOR
30.03.2022 14.00 EKREM K.BERBEROĞLU ALTYAPI 1 NO SERDİVANSPOR-SAPANCA GENÇLİK SPOR
30.03.2022 14.00 PAŞABAHÇE İSTANBUL BEYKOZ BEYKOZ İD. YR. FUT. YT. SN.TİC.A.Ş-PAMUKOVA 1968 SPOR
30.03.2022 14.00 BEYLERBEYİ 75. YIL İSTANBUL BEYLERBEYİ 1911 FUTBOL KULÜBÜ- YEŞİLKÖYSPOR

7.BÖLGE 1.GRUP 2.DEVRE 15.HAFTA
30.03.2022 14.00 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU İSTANBUL SİLİVRİ SPOR-MALTEPESPOR
30.03.2022 14.00 İBB ŞENLİKKÖY İSTANBUL BAKIRKÖY BAKIRKÖYSPOR-KİLİMLİ BELEDİYESPOR
30.03.2022 14.00 BEYKÖY İLÇE DÜZCE BEYKÖY BELEDİYESPOR-KDZ. EREĞLİ BELEDİYE SPOR
30.03.2022 14.00 DEVREK İLÇE ZONGULDAK DEVREK BELEDİYESPOR-ÇİLİMLİ BELEDİYESPOR

7.BÖLGE 2.GRUP 2.DEVRE 15.HAFTA
30.03.2022 14.00 ARSLANBEY KOCAELİ KARTEPE ARSLANBEY G.BİRLİĞİ-BAŞİSKELE DOĞANTEPE SPOR
30.03.2022 14.00 İBB BAYRAMPAŞA İSTANBUL ORTAKÖY SPOR – DEĞİRMENDERE SPOR

7.BÖLGE 3.GRUP 2.DEVRE 15.HAFTA
30.03.2022 14.00 GÖLCÜK ŞEHİR KOCAELİ GÖLCÜKSPOR-GEBZESPOR
30.03.2022 14.00 KARAMÜRSEL İLÇE KOCAELİ KARAMÜRSELSPOR-ÇAYIROVASPOR
30.03.2022 14.00 KULLAR KOCAELİ BAŞİSKELE KULLAR 1975 SPOR-1877 ALEMDAĞ SPOR

8.BÖLGE 1.GRUP 2.DEVRE 15.HAFTA
30.03.2022 14.00 MUSTAFA UĞRAŞ ÇERKEZKÖY 1911 DOĞAN SPOR-TEKİRDAĞSPOR

 

 

 

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve bolgesellig.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.