Ziraat Türkiye Kupası 3. Tur Maç Programı Açıklandı
Ziraat Türkiye Kupası 3. Tur Maç Programı Açıklandı
Ziraat Türkiye Kupası 3. Tur Maç Programı Açıklandı
Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. Tur maç programı açıklandı. 19, 20 ve 21 Eylül tarihlerinde tek maç eleme usulüne göre oynanacak müsabakaların programı şöyle;
ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 3.TUR MÜSABAKALARI
19 Eylül 2017 Salı
TOKATSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
TOKAT GAZİOSMANPAŞA
13.00
ANADOLU BAĞCILAR SK
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
MAHMUTBEY STADI
13.00
ŞANLIURFASPOR
PAZARSPOR
MARDİN 21 KASIM
13.45
DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş.
SEYRANTEPE SPOR KOMPLEKSİ
14.30
PAYASSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER
PAYAS İLÇE
15.00
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR
KIRKLARELİ ATATÜRK
15.30
MENEMEN BELEDİYESPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
BERGAMA 14 EYLÜL
15.30
MUĞLASPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR
MUĞLA ATATÜRK
15.30
BANDIRMASPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR
BANDIRMA 17 EYLÜL
15.30
BODRUM BLD. BODRUMSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FK
BODRUM İLÇE
15.30
VAN BÜYÜKŞEHİR BLD. SPOR
KAYSERİSPOR
VAN ATATÜRK ŞEHİR
16.00
BALIKESİRSPOR BALTOK
KARS 36 SPOR
BALIKESİR ATATÜRK
17.00
BOLUSPOR
SİNOPSPOR
BOLU ATATÜRK
19.00
KEMERSPOR 2003
SİVAS BELEDİYE SPOR
AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ
19.00
MERSİN İDMANYURDU
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR
MERSİN STADI
19.00
20 Eylül 2017 Çarşamba
İNEGÖLSPOR
EVKUR YENİ MALATYASPOR
İNEGÖL İLÇE
13.00
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
GÜMÜŞHANESPOR
AHMET SUAT ÖZYAZICI
14.00
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş.
16 MAYIS ŞEHİR
14.30
SANCAKTEPE BELEDİYESPOR
ELAZIĞSPOR
MALTEPE HASAN POLAT
15.00
ERZİN BELEDİYESPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
ERZİN ŞEHİR STADYUMU
15.00
HATAYSPOR
ERGENE VELİMEŞESPOR
ANTAKYA ATATÜRK
15.00
KOZAN BELEDİYESPOR
ADANASPOR A.Ş.
İSMET ATLI
15.00
HACETTEPE SPOR
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
CEBECİ İNÖNÜ
15.00
KEÇİÖRENGÜCÜ
SİLİVRİSPOR
AKTEPE STADI
15.00
KASTAMONUSPOR 1966
OFSPOR A.Ş.
KASTAMONU GAZİ
15.00
DENİZLİSPOR
DÜZCESPOR
DENİZLİ ATATÜRK
15.00
TUZLASPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
TUZLA BELEDİYE
15.30
BERGAMA BELEDİYESPOR
SARIYER
BERGAMA 14 EYLÜL
15.30
YEŞİL BURSA A.Ş.
KARŞIYAKA
MİNARELİ ÇAVUŞ SPOR TES.
15.30
KOCAELİ BİRLİK SPOR
EDİRNESPOR
ALPARSLAN TÜRKEŞ
15.30
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
CİZRE SPOR
GİRESUN ATATÜRK
16.00
ALTAY
BÜYÜKŞEHİR BLD. ERZURUMSPOR
İZMİR ATATÜRK
17.00
ADANA DEMİRSPOR
BAYRAMPAŞA
ADANA 5 OCAK FATİH TERİM
19.00
GAZİANTEPSPOR
TİRE 1922 SPOR
GAZİANTEP STADYUMU
19.00
ALTINORDU A.Ş.
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
BORNOVA STADI
19.00
BUCASPOR
PENDİKSPOR
YENİ BUCA
19.00
MANİSASPOR
ARSİNSPOR
MANİSA 19 MAYIS
19.00
SAMSUNSPOR
ANKARA DEMİRSPOR
19.00
FETHİYESPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
FETHİYE İLÇE
20.30
BURSASPOR
TARSUS İDMAN YURDU
BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE
20.30
21 Eylül 2017 Perşembe
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ESKİŞEHİRSPOR
ERZİNCAN 13 ŞUBAT ŞEHİR
13.00
EYÜPSPOR
SAKARYASPOR A.Ş.
15.00
KIZILCABÖLÜKSPOR
ÜMRANİYESPOR
KIZILCABÖLÜK SEMT SAHASI
15.00
DEMİR GRUP SİVASSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş.
YENİ 4 EYLÜL
16.00
AFJET AFYONSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ
AFYONKARAHİSAR YENİ ŞEHİR
17.30
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
NEVŞEHİR SPOR GENÇLİK
ÇAYKUR DİDİ
19.30
Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.