Haber Girişi: 26.10.2021 - 16:32, Güncelleme: 26.10.2021 - 17:50

Antalya Aydın Balıkesir Konya Sakarya illerinin Bal statüsü

 

Antalya Aydın Balıkesir Konya Sakarya illerinin Bal statüsü

Antalya Aydın Balıkesir Konya Sakarya illerinin Bal statüsü
Antalya Aydın Balıkesir Konya Sakarya illerinin Bal statüsü BAL Kontenjanı 3 (üç) Takım olup 5 (beş) Takımla Temsil Edilen İller:  (Antalya, Aydın, Balıkesir, Konya, Sakarya) BAL kontenjanı 3 takım olup 5 takımla temsil edilen illerimizin 2022-2023 sezonunda 4 takıma, 2023-2024 sezonunda 3 takıma düşürüleceği dikkate alınarak, 2022-2023 sezonunda 4 takıma düşürüleceği statü aşağıdadır. 5 takımdan biri TFF 3.Lig’e yükselir ve diğer takımlar küme düşmezse, 4 takımdan sezon sonu puan tablosunda en alt sırada olan 1 takım doğrudan yerel lige düşer. Yerel lig birincisi 1 takım BAL’a yükselir. 4 takımdan sezon sonu puan tablosunda en alt ikinci sırada olan takım ile yerel lig ikincisi olan takım ile baraj müsabakası oynar. 4 takımdan üst sırada olan 2 takım BAL’da kalır.  5 takımdan biri TFF 3.Lig’e yükselir ve bir takım küme düşerse, yerel lig birincisi olan takım doğrudan BAL’a yükselir. Diğer 3 takımdan sezon sonu puan tablosunda en alt sırada olan takım, yerel lig ikincisi olan takım ile baraj müsabakası oynar. 3 takımdan üst sırada olan 2 takım BAL’da kalır.  5 takımdan biri TFF 3.Lig’e yükselir ve iki takım küme düşerse, yerel lig birincisi ve ikincisi olan 2 takım doğrudan BAL’a yükselir. Diğer 2 takım BAL’da kalır.  5 takımın hiçbiri TFF 3.Lig’e yükselmez ve küme düşmezse,5 takım arasında sezon sonu puan tablosunda en alt sırada olan 2 takım doğrudan yerel lige düşer. Yerel lig birincisi olan takım doğrudan BAL’a yükselir. 5 takımdan sezon sonu puan tablosunda en alt üçüncü sırada olan takım ile yerel lig ikincisi olan takım baraj müsabakası oynar. 5 takımdan üst sırada olan 2 takım BAL’da kalır.  5 takımın hiçbiri TFF 3.Lig’e yükselmez, birisi küme düşerse, yerel lig birincisi olan takım doğrudan BAL’a yükselir. Diğer 4 takım arasında sezon sonu puan tablosunda en alt sırada olan 1 takım doğrudan yerel lige düşer, 4 takımdan en alt ikinci sırada olan takım, yerel lig ikincisi olan takımla baraj müsabakası oynar. 4 takım arasında üst sırada yer alan 2 takım BAL’da kalır.  5 takımın hiçbiri TFF 3.Lig’e yükselmez, ikisi küme düşerse, yerel lig birincisi olan takım doğrudan BAL’a yükselir. Diğer üç takım arasında sezon sonu puan tablosunda en alt sırada olan takım, yerel lig ikincisi olan takımla baraj müsabakası oynar. Diğer 2 takım BAL’da kalır.
Antalya Aydın Balıkesir Konya Sakarya illerinin Bal statüsü

Antalya Aydın Balıkesir Konya Sakarya illerinin Bal statüsü

BAL Kontenjanı 3 (üç) Takım olup 5 (beş) Takımla Temsil Edilen İller:  (Antalya, Aydın, Balıkesir, Konya, Sakarya)

BAL kontenjanı 3 takım olup 5 takımla temsil edilen illerimizin 2022-2023 sezonunda 4 takıma, 2023-2024 sezonunda 3 takıma düşürüleceği dikkate alınarak, 2022-2023 sezonunda 4 takıma düşürüleceği statü aşağıdadır.

5 takımdan biri TFF 3.Lig’e yükselir ve diğer takımlar küme düşmezse, 4 takımdan sezon sonu puan tablosunda en alt sırada olan 1 takım doğrudan yerel lige düşer. Yerel lig birincisi 1 takım BAL’a yükselir. 4 takımdan sezon sonu puan tablosunda en alt ikinci sırada olan takım ile yerel lig ikincisi olan takım ile baraj müsabakası oynar. 4 takımdan üst sırada olan 2 takım BAL’da kalır. 

5 takımdan biri TFF 3.Lig’e yükselir ve bir takım küme düşerse, yerel lig birincisi olan takım doğrudan BAL’a yükselir. Diğer 3 takımdan sezon sonu puan tablosunda en alt sırada olan takım, yerel lig ikincisi olan takım ile baraj müsabakası oynar. 3 takımdan üst sırada olan 2 takım BAL’da kalır. 

5 takımdan biri TFF 3.Lig’e yükselir ve iki takım küme düşerse, yerel lig birincisi ve ikincisi olan 2 takım doğrudan BAL’a yükselir. Diğer 2 takım BAL’da kalır. 

5 takımın hiçbiri TFF 3.Lig’e yükselmez ve küme düşmezse,5 takım arasında sezon sonu puan tablosunda en alt sırada olan 2 takım doğrudan yerel lige düşer. Yerel lig birincisi olan takım doğrudan BAL’a yükselir. 5 takımdan sezon sonu puan tablosunda en alt üçüncü sırada olan takım ile yerel lig ikincisi olan takım baraj müsabakası oynar. 5 takımdan üst sırada olan 2 takım BAL’da kalır. 

5 takımın hiçbiri TFF 3.Lig’e yükselmez, birisi küme düşerse, yerel lig birincisi olan takım doğrudan BAL’a yükselir. Diğer 4 takım arasında sezon sonu puan tablosunda en alt sırada olan 1 takım doğrudan yerel lige düşer, 4 takımdan en alt ikinci sırada olan takım, yerel lig ikincisi olan takımla baraj müsabakası oynar. 4 takım arasında üst sırada yer alan 2 takım BAL’da kalır. 

5 takımın hiçbiri TFF 3.Lig’e yükselmez, ikisi küme düşerse, yerel lig birincisi olan takım doğrudan BAL’a yükselir. Diğer üç takım arasında sezon sonu puan tablosunda en alt sırada olan takım, yerel lig ikincisi olan takımla baraj müsabakası oynar. Diğer 2 takım BAL’da kalır.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve bolgesellig.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.