Haber Girişi: 07.09.2021 - 15:51, Güncelleme: 07.09.2021 - 15:51

Atakum Belediyespor'da hoca belli oldu

 

Atakum Belediyespor'da hoca belli oldu

Bölgesel Amatör Lig takımlarından Atakum Belediyespor'da teknik direktör belli oldu.
Atakum Belediyespor'da hoca belli oldu Bölgesel Amatör Lig takımlarından Atakum Belediyespor'da teknik direktörlük görevine Hasan Uğur Kardal getirildi. Atakum Belediyespor'dan yapılan açıklama şöyle; Bu sezon Bölgesel Amatör Ligi’nde mücadelesini sürdürecek olan A takımımız, teknik sorumlu olarak Hasan Uğur KARDAL ile anlaşmaya vardı. İmzalar  atıldıktan sonra düşüncelerini paylaşan A Takım Teknik Sorumlumuz  Hasan Uğur KARDAL: ‘’Takımımız genelde alt yapıya önem veren ve genç oyuncuları bünyesinde barındıran bir yapıya sahip. Biz de burada Samsun’un gençlerini mevcut kadromuz ile en iyi şekilde harmanlayarak, Atakum Belediyespor’u Bölgesel Amatör Ligi’nde en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz. Bölgesel Amatör Ligi’nin 2021-2022 sezonunun bütün takımlara hayırlı olmasını dilerim.’’ açıklamalarında bulundu. Değerli hocamızı tebrik eder, takımımıza ve antrenörlerimize yeni sezonda başarılar dileriz.
Bölgesel Amatör Lig takımlarından Atakum Belediyespor'da teknik direktör belli oldu.

Atakum Belediyespor'da hoca belli oldu

Bölgesel Amatör Lig takımlarından Atakum Belediyespor'da teknik direktörlük görevine Kardal " class="text-dark font-weight-bold" target="_blank">Hasan Uğur Kardal getirildi.

Atakum Belediyespor'dan yapılan açıklama şöyle;

Bu sezon Bölgesel Amatör Ligi’nde mücadelesini sürdürecek olan A takımımız, teknik sorumlu olarak KARDAL " class="text-dark font-weight-bold" target="_blank">Hasan Uğur KARDAL ile anlaşmaya vardı.

İmzalar  atıldıktan sonra düşüncelerini paylaşan A Takım Teknik Sorumlumuz  Hasan Uğur KARDAL:

‘’Takımımız genelde alt yapıya önem veren ve genç oyuncuları bünyesinde barındıran bir yapıya sahip. Biz de burada Samsun’un gençlerini mevcut kadromuz ile en iyi şekilde harmanlayarak, Atakum Belediyespor’u Bölgesel Amatör Ligi’nde en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz.
Bölgesel Amatör Ligi’nin 2021-2022 sezonunun bütün takımlara hayırlı olmasını dilerim.’’ açıklamalarında bulundu.

Değerli hocamızı tebrik eder, takımımıza ve antrenörlerimize yeni sezonda başarılar dileriz.

Samsun HABERİ

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.