Anasayfa Bal İçin Top Amatör Kurulda Bu haber 1354 kez okundu.
Haber Girişi: 11.08.2021 - 23:31, Güncelleme: 11.08.2021 - 23:31

Bal İçin Top Amatör Kurulda

 

Bal İçin Top Amatör Kurulda

Türkiye Futbol Federasyonu'nun Salı akşamı Riva'da yaptığı toplantıda Amatör liglerin geleceği ile ilgili karar Amatör Kurula bırakıldı.
Bal İçin Top Amatör Kurulda Türkiye Futbol Federasyonu'nun Salı akşamı Riva'da  yaptığı toplantıda Amatör liglerin geleceği ile ilgili karar Amatör Kurula bırakıldı. İASKF Genel Başkanı ve Amatör Kurul Başkanı Ali Düşmez'in de yönetim kurulu üyesi olarak hazır bulunduğu toplantıda amatörlerle ilgili son kararın Amatör Kuruldan çıkmasının uygun olacağı ifade edildi. Türkiye Futbol Federasyonunun amatörlerin oynanması konusuna olumlu baktığı, Amatör Kurula da bu oluşuma yeşil ışık yakması kulüpleri az da olsa umutlandırdı. TFF'den çıkan bu kararla amatörlerin geleceğini ilgilendiren tarihi karar için top resmen Amatör Kurulun kucağına bırakıldı. Kararın yakın zamanda verilmesi bekleniyor. Haber:İbrahim Keskin-Keskin Bakış
Türkiye Futbol Federasyonu'nun Salı akşamı Riva'da yaptığı toplantıda Amatör liglerin geleceği ile ilgili karar Amatör Kurula bırakıldı.

Bal İçin Top Amatör Kurulda

Türkiye Futbol Federasyonu'nun Salı akşamı Riva'da  yaptığı toplantıda Amatör liglerin geleceği ile ilgili karar Amatör Kurula bırakıldı. İASKF Genel Başkanı ve Amatör Kurul Başkanı Ali Düşmez'in de yönetim kurulu üyesi olarak hazır bulunduğu toplantıda amatörlerle ilgili son kararın Amatör Kuruldan çıkmasının uygun olacağı ifade edildi. Türkiye Futbol Federasyonunun amatörlerin oynanması konusuna olumlu baktığı, Amatör Kurula da bu oluşuma yeşil ışık yakması kulüpleri az da olsa umutlandırdı. TFF'den çıkan bu kararla amatörlerin geleceğini ilgilendiren tarihi karar için top resmen Amatör Kurulun kucağına bırakıldı. Kararın yakın zamanda verilmesi bekleniyor.

Haber:İbrahim Keskin-Keskin Bakış

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.