BAL Ligi 19 Mart 2017 Pazar Maç Programı
Spor
(İHA) - İhlas Haber Ajansı |
19.03.2017 - 00:00, Güncelleme:
19.03.2017 - 00:00 2865+ kez okundu.
BAL Ligi 19 Mart 2017 Pazar Maç Programı
BAL Ligi 19 Mart 2017 Pazar Maç Programı
2. Grup
23. Hafta
19.03.2017
İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ SPOR
14:00
ELAZIĞ DSİ SPOR
2. Grup
23. Hafta
19.03.2017
ŞEHİT KAMİL BLD.SPOR
14:00
1920 MARAŞ SPOR
2. Grup
23. Hafta
19.03.2017
62 PERTEK SPOR
14:00
FİDAN SPOR
2. Grup
23. Hafta
19.03.2017
11 NİSAN SPOR
14:00
Ş.URFA KARAKÖPRÜ BLD.SPOR
2. Grup
23. Hafta
19.03.2017
KAHRAMANMARAŞ SAKARYA SPO..
14:00
ADIYAMAN 1954 SPOR
2. Grup
23. Hafta
19.03.2017
ELAZIĞ YOLSPOR
14:00
ARABAN BELEDİYE SPOR
3. Grup
23. Hafta
19.03.2017
ARTVİN HOPASPOR
13:00
BAHCECİKSPOR
3. Grup
23. Hafta
19.03.2017
KALKANDERE SPOR
13:00
IĞDIR ARAS SPOR
3. Grup
23. Hafta
19.03.2017
SERHAT ARDAHAN SPOR
13:00
BAYBURT BELEDİYESPOR
3. Grup
23. Hafta
19.03.2017
ARAKLI 1961 SPOR
13:00
ARSİNSPOR
3. Grup
23. Hafta
19.03.2017
KELKİT BELEDİYE HÜRRİYET ..
13:00
ARAS 12 MARTSPOR
3. Grup
23. Hafta
19.03.2017
TRABZON FAROZ YALI SPOR
13:00
ÇAYELİ SPOR
4. Grup
23. Hafta
19.03.2017
1926 BULANCAKSPOR
14:00
13 ŞUBAT ERZİNCAN GENÇLİK..
4. Grup
23. Hafta
19.03.2017
FATSA BELEDİYESPOR
14:00
ÇARŞAMBASPOR
4. Grup
23. Hafta
19.03.2017
KASTAMONU ÖZEL İDARE KÖY ..
14:00
YOLSPOR
4. Grup
23. Hafta
19.03.2017
ORTAKÖY BELEDİYESİ ŞAPİNU..
14:00
YENİ AMASYA SPOR
4. Grup
23. Hafta
19.03.2017
LADİK BELEDİYESPOR
14:00
TURHALSPOR
4. Grup
23. Hafta
19.03.2017
AYANCIK BELEDİYESPOR
14:00
GÜZELORDU SPOR
5. Grup
23. Hafta
19.03.2017
TOROSLAR BELEDİYESPOR
14:00
BELEN BELEDİYESPOR
5. Grup
23. Hafta
19.03.2017
KARAMAN BELEDİYESPOR
14:00
CEYHAN DOĞANSPOR
5. Grup
23. Hafta
19.03.2017
CEYHAN SPOR
14:00
TYANA SPOR
5. Grup
23. Hafta
19.03.2017
KİLİS BLD.SPOR
14:00
İSKENDERUNSPOR 1967
5. Grup
23. Hafta
19.03.2017
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
14:00
MEDCEM SİLİFKE BELEDİYE S..
5. Grup
23. Hafta
19.03.2017
MERSİN B.ŞEHİR BLD.MESKİS..
14:00
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜB..
6. Grup
23. Hafta
19.03.2017
YILDIZELİ BİRLİK SPOR
14:00
YEŞİL KIRŞEHİR SPOR
6. Grup
23. Hafta
19.03.2017
KAYSERİ ŞEKERSPOR
14:00
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESİ ..
6. Grup
23. Hafta
19.03.2017
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
14:00
KAZAN BELEDİYESPOR
6. Grup
23. Hafta
19.03.2017
NEVŞEHİR SPOR GENÇLİK
14:00
MKE KIRIKKALESPOR
6. Grup
23. Hafta
19.03.2017
YOZGATSPOR 1959 FK
14:00
TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR
7. Grup
23. Hafta
19.03.2017
KONYAALTI BELEDİYE SPOR
14:00
SANDIKLISPOR
7. Grup
23. Hafta
19.03.2017
SARAYÖNÜ BELEDİYESPOR
14:00
DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ S..
7. Grup
23. Hafta
19.03.2017
BUCAK BELEDİYE OĞUZHANSPO..
14:00
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
7. Grup
23. Hafta
19.03.2017
EĞİRDİR SPOR
14:00
ISPARTA DAVRAZ SPOR
7. Grup
23. Hafta
19.03.2017
AKINCILAR
14:00
SERİK BELEDİYESPOR
7. Grup
23. Hafta
19.03.2017
HİSAR BELEDİYE SPOR
14:00
AKŞEHİR SPOR
8. Grup
23. Hafta
19.03.2017
DENİZLİ SARAYKÖY SPOR
14:00
ÖDEMİŞ SPOR
8. Grup
23. Hafta
19.03.2017
ORTACA BELEDİYESPOR
14:00
DİDİM BELEDİYESPOR
8. Grup
23. Hafta
19.03.2017
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş
14:00
ÇİNE MADRANSPOR
8. Grup
23. Hafta
19.03.2017
KARPUZLU BELEDİYE
14:00
ALİAĞA FUTBOL A.Ş.
8. Grup
23. Hafta
19.03.2017
SÖKESPOR
14:00
DEMİRTEN YEŞİLKÖYSPOR
8. Grup
23. Hafta
19.03.2017
ÇİĞLİ BELEDİYESPOR
14:00
YATAĞANSPOR
9. Grup
23. Hafta
19.03.2017
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
14:00
ALAÇATISPOR KULÜBÜ
9. Grup
23. Hafta
19.03.2017
GÖNEN BELEDİYESPOR
14:00
KOCAÇEŞME
9. Grup
23. Hafta
19.03.2017
TURGUTLUSPOR
14:00
YENİ ÇANSPOR
9. Grup
23. Hafta
19.03.2017
KARABİGA BELEDİYESİ GENÇL..
14:00
ALAŞEHİR BELEDİYESPOR
9. Grup
23. Hafta
19.03.2017
SOMASPOR
14:00
ÇİFTAY YEŞİLOVA GENÇLİK S..
9. Grup
23. Hafta
19.03.2017
GAZİEMİR GENÇLİK VE SPOR
14:00
ETİSPOR
10. Grup
23. Hafta
19.03.2017
ZAFERSPOR
14:00
SERDİVANSPOR
10. Grup
23. Hafta
19.03.2017
MUDANYASPOR
14:00
ATAŞEHİR ÇAMOLUK SPOR
10. Grup
23. Hafta
19.03.2017
EROKSPOR
14:00
ALTINOVA BELEDİYESPOR
10. Grup
23. Hafta
19.03.2017
YALOVASPOR
14:00
ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIML..
10. Grup
23. Hafta
19.03.2017
GAZİOSMANPAŞA
14:00
SAPANCA GENÇLİKSPOR
10. Grup
23. Hafta
19.03.2017
SAKARYA KIRKPINARSPOR
14:00
GÜRSU BELEDİYESPOR
11. Grup
23. Hafta
19.03.2017
AKÇAKOCASPOR
14:00
KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR
11. Grup
23. Hafta
19.03.2017
KURTULUŞSPOR
14:00
GEREDESPOR
11. Grup
23. Hafta
19.03.2017
MODAFEN SPOR
14:00
ÇEKMEKÖY BELEDİYESİ ALEMD..
11. Grup
23. Hafta
19.03.2017
PURSAKLAR BLD.SPOR
14:00
KEÇİÖREN BELEDİYESİ BAĞLU..
11. Grup
23. Hafta
19.03.2017
BAĞCILAR SPOR
14:00
ZEYTİNBURNU 1957 KÜLTÜR V..
11. Grup
23. Hafta
19.03.2017
KOZLU BELEDİYESPOR
14:00
ESKİŞEHİR YUNUSEMRE SPOR
11. Grup
23. Hafta
19.03.2017
BARTINSPOR
14:00
BEYKÖY BELEDİYESPOR
12. Grup
23. Hafta
19.03.2017
KÖRFEZ BELEDİYESİ HEREKE ..
14:00
ERGENE VELİMEŞE SPOR
12. Grup
23. Hafta
HÜKMEN
EDİRNESPOR
3-0
KIRKLARELİ YILDIRIM SPOR
12. Grup
23. Hafta
19.03.2017
BOZÜYÜK VİTRASPOR
14:00
SULTANGAZİ SPOR
12. Grup
23. Hafta
19.03.2017
KARTAL BULVARSPOR
14:00
TUNA SPOR
12. Grup
23. Hafta
19.03.2017
ÇAYIROVA SPOR
14:00
UZUNKÖPRÜSPOR
BAL Ligi 19 Mart 2017 Pazar Maç Programı
2. Grup 23. Hafta 19.03.2017 İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ SPOR 14:00 ELAZIĞ DSİ SPOR 2. Grup 23. Hafta 19.03.2017 ŞEHİT KAMİL BLD.SPOR 14:00 1920 MARAŞ SPOR 2. Grup 23. Hafta 19.03.2017 62 PERTEK SPOR 14:00 FİDAN SPOR 2. Grup 23. Hafta 19.03.2017 11 NİSAN SPOR 14:00 Ş.URFA KARAKÖPRÜ BLD.SPOR 2. Grup 23. Hafta 19.03.2017 KAHRAMANMARAŞ SAKARYA SPO.. 14:00 ADIYAMAN 1954 SPOR 2. Grup 23. Hafta 19.03.2017 ELAZIĞ YOLSPOR 14:00 ARABAN BELEDİYE SPOR 3. Grup 23. Hafta 19.03.2017 ARTVİN HOPASPOR 13:00 BAHCECİKSPOR 3. Grup 23. Hafta 19.03.2017 KALKANDERE SPOR 13:00 IĞDIR ARAS SPOR 3. Grup 23. Hafta 19.03.2017 SERHAT ARDAHAN SPOR 13:00 BAYBURT BELEDİYESPOR 3. Grup 23. Hafta 19.03.2017 ARAKLI 1961 SPOR 13:00 ARSİNSPOR 3. Grup 23. Hafta 19.03.2017 KELKİT BELEDİYE HÜRRİYET .. 13:00 ARAS 12 MARTSPOR 3. Grup 23. Hafta 19.03.2017 TRABZON FAROZ YALI SPOR 13:00 ÇAYELİ SPOR 4. Grup 23. Hafta 19.03.2017 1926 BULANCAKSPOR 14:00 13 ŞUBAT ERZİNCAN GENÇLİK.. 4. Grup 23. Hafta 19.03.2017 FATSA BELEDİYESPOR 14:00 ÇARŞAMBASPOR 4. Grup 23. Hafta 19.03.2017 KASTAMONU ÖZEL İDARE KÖY .. 14:00 YOLSPOR 4. Grup 23. Hafta 19.03.2017 ORTAKÖY BELEDİYESİ ŞAPİNU.. 14:00 YENİ AMASYA SPOR 4. Grup 23. Hafta 19.03.2017 LADİK BELEDİYESPOR 14:00 TURHALSPOR 4. Grup 23. Hafta 19.03.2017 AYANCIK BELEDİYESPOR 14:00 GÜZELORDU SPOR 5. Grup 23. Hafta 19.03.2017 TOROSLAR BELEDİYESPOR 14:00 BELEN BELEDİYESPOR 5. Grup 23. Hafta 19.03.2017 KARAMAN BELEDİYESPOR 14:00 CEYHAN DOĞANSPOR 5. Grup 23. Hafta 19.03.2017 CEYHAN SPOR 14:00 TYANA SPOR 5. Grup 23. Hafta 19.03.2017 KİLİS BLD.SPOR 14:00 İSKENDERUNSPOR 1967 5. Grup 23. Hafta 19.03.2017 KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR 14:00 MEDCEM SİLİFKE BELEDİYE S.. 5. Grup 23. Hafta 19.03.2017 MERSİN B.ŞEHİR BLD.MESKİS.. 14:00 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜB.. 6. Grup 23. Hafta 19.03.2017 YILDIZELİ BİRLİK SPOR 14:00 YEŞİL KIRŞEHİR SPOR 6. Grup 23. Hafta 19.03.2017 KAYSERİ ŞEKERSPOR 14:00 YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESİ .. 6. Grup 23. Hafta 19.03.2017 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 14:00 KAZAN BELEDİYESPOR 6. Grup 23. Hafta 19.03.2017 NEVŞEHİR SPOR GENÇLİK 14:00 MKE KIRIKKALESPOR 6. Grup 23. Hafta 19.03.2017 YOZGATSPOR 1959 FK 14:00 TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR 7. Grup 23. Hafta 19.03.2017 KONYAALTI BELEDİYE SPOR 14:00 SANDIKLISPOR 7. Grup 23. Hafta 19.03.2017 SARAYÖNÜ BELEDİYESPOR 14:00 DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ S.. 7. Grup 23. Hafta 19.03.2017 BUCAK BELEDİYE OĞUZHANSPO.. 14:00 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 7. Grup 23. Hafta 19.03.2017 EĞİRDİR SPOR 14:00 ISPARTA DAVRAZ SPOR 7. Grup 23. Hafta 19.03.2017 AKINCILAR 14:00 SERİK BELEDİYESPOR 7. Grup 23. Hafta 19.03.2017 HİSAR BELEDİYE SPOR 14:00 AKŞEHİR SPOR 8. Grup 23. Hafta 19.03.2017 DENİZLİ SARAYKÖY SPOR 14:00 ÖDEMİŞ SPOR 8. Grup 23. Hafta 19.03.2017 ORTACA BELEDİYESPOR 14:00 DİDİM BELEDİYESPOR 8. Grup 23. Hafta 19.03.2017 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş 14:00 ÇİNE MADRANSPOR 8. Grup 23. Hafta 19.03.2017 KARPUZLU BELEDİYE 14:00 ALİAĞA FUTBOL A.Ş. 8. Grup 23. Hafta 19.03.2017 SÖKESPOR 14:00 DEMİRTEN YEŞİLKÖYSPOR 8. Grup 23. Hafta 19.03.2017 ÇİĞLİ BELEDİYESPOR 14:00 YATAĞANSPOR 9. Grup 23. Hafta 19.03.2017 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 14:00 ALAÇATISPOR KULÜBÜ 9. Grup 23. Hafta 19.03.2017 GÖNEN BELEDİYESPOR 14:00 KOCAÇEŞME 9. Grup 23. Hafta 19.03.2017 TURGUTLUSPOR 14:00 YENİ ÇANSPOR 9. Grup 23. Hafta 19.03.2017 KARABİGA BELEDİYESİ GENÇL.. 14:00 ALAŞEHİR BELEDİYESPOR 9. Grup 23. Hafta 19.03.2017 SOMASPOR 14:00 ÇİFTAY YEŞİLOVA GENÇLİK S.. 9. Grup 23. Hafta 19.03.2017 GAZİEMİR GENÇLİK VE SPOR 14:00 ETİSPOR 10. Grup 23. Hafta 19.03.2017 ZAFERSPOR 14:00 SERDİVANSPOR 10. Grup 23. Hafta 19.03.2017 MUDANYASPOR 14:00 ATAŞEHİR ÇAMOLUK SPOR 10. Grup 23. Hafta 19.03.2017 EROKSPOR 14:00 ALTINOVA BELEDİYESPOR 10. Grup 23. Hafta 19.03.2017 YALOVASPOR 14:00 ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIML.. 10. Grup 23. Hafta 19.03.2017 GAZİOSMANPAŞA 14:00 SAPANCA GENÇLİKSPOR 10. Grup 23. Hafta 19.03.2017 SAKARYA KIRKPINARSPOR 14:00 GÜRSU BELEDİYESPOR 11. Grup 23. Hafta 19.03.2017 AKÇAKOCASPOR 14:00 KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR 11. Grup 23. Hafta 19.03.2017 KURTULUŞSPOR 14:00 GEREDESPOR 11. Grup 23. Hafta 19.03.2017 MODAFEN SPOR 14:00 ÇEKMEKÖY BELEDİYESİ ALEMD.. 11. Grup 23. Hafta 19.03.2017 PURSAKLAR BLD.SPOR 14:00 KEÇİÖREN BELEDİYESİ BAĞLU.. 11. Grup 23. Hafta 19.03.2017 BAĞCILAR SPOR 14:00 ZEYTİNBURNU 1957 KÜLTÜR V.. 11. Grup 23. Hafta 19.03.2017 KOZLU BELEDİYESPOR 14:00 ESKİŞEHİR YUNUSEMRE SPOR 11. Grup 23. Hafta 19.03.2017 BARTINSPOR 14:00 BEYKÖY BELEDİYESPOR 12. Grup 23. Hafta 19.03.2017 KÖRFEZ BELEDİYESİ HEREKE .. 14:00 ERGENE VELİMEŞE SPOR 12. Grup 23. Hafta HÜKMEN EDİRNESPOR 3-0 KIRKLARELİ YILDIRIM SPOR 12. Grup 23. Hafta 19.03.2017 BOZÜYÜK VİTRASPOR 14:00 SULTANGAZİ SPOR 12. Grup 23. Hafta 19.03.2017 KARTAL BULVARSPOR 14:00 TUNA SPOR 12. Grup 23. Hafta 19.03.2017 ÇAYIROVA SPOR 14:00 UZUNKÖPRÜSPOR
Habere ifade bırak !
Bu habere hiç ifade kullanılmamış ilk ifadeyi siz kullanın.
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları
(0)
Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.