Haber Girişi: 01.07.2021 - 15:24, Güncelleme: 01.07.2021 - 15:24

Balda Çeyrek Final Maçlarını Yönetecek Hakemler

 

Balda Çeyrek Final Maçlarını Yönetecek Hakemler

Bölgesel Amatör Ligde Çeyrek Final maçlarını yönetecek hakemler açıklandı .
Balda Çeyrek Final Maçlarını Yönetecek Hakemler  Bölgesel Amatör Ligde Çeyrek Final maçlarını yönetecek hakemler açıklandı .  1.BÖLGE 1-Bağcılarspor - Dudulluspor    - Bahadır İleri  2-Bulvarspor - Hendekspor   - Buğrahan Dilkan İnanır   3- Kullar 1975 Spor - Çilimli Belediyespor   - Gökhan Dereli 4- Görükle İpekspor - Bigaspor   - Sefa Can Meral 2.BÖLGE 1- Buca Zaferspor - Aliağa   - Şevket Can Arslan 2- Bieksper Hacırahmanlıspor- Ayvalıkgücü Belediyespor   - İbrahim Özkara 3- Anadolu Üniversitesi  - Isparta 32 Emrespor   - Oktay Koçak   4- Yeşilova Belediyespor - Kuşadası   - Mustafa Bayındır   3.BÖLGE 1-Rize Özel İdare Spor - Orduspor 1967  - Emre Can Furuncu 2-Kastamonu Özel İdare KHS - Amasyaspor 1968  - Ömür Bozkurt 3-Kayseri Emar Grup  - İdmanyurdu 1925   - Ali Artun Özdemir   4-Sincan Belediyespor  - Bolu Abant FK   - Tolga Tuna 4.BÖLGE 1-Gaziantep Ankasspor - Şanlıurfa BŞB   - İsa Maviş Tazegül 2-Diyarbakırspor - Bağlar Belediyespor   - Mustafa İnan 3-Muş Belediyespor  - MH Fırat Üniversitesi 6.Grup  - Hasan Kılıçarslan 4-Kurtalanspor - 76 Iğdır Belediyespor   - Selçuk Keklik Haber:Erol Yıldız - Bölgesel Lig
Bölgesel Amatör Ligde Çeyrek Final maçlarını yönetecek hakemler açıklandı .

Balda Çeyrek Final Maçlarını Yönetecek Hakemler 

Bölgesel Amatör Ligde Çeyrek Final maçlarını yönetecek hakemler açıklandı . 

1.BÖLGE
1-Bağcılarspor - Dudulluspor    - Bahadır İleri 

2-Bulvarspor - Hendekspor   - Buğrahan Dilkan İnanır  

3- Kullar 1975 Spor - Çilimli Belediyespor   - Gökhan Dereli

4- Görükle İpekspor - Bigaspor   - Sefa Can Meral

2.BÖLGE
1- Buca Zaferspor - Aliağa   - Şevket Can Arslan

2- Bieksper Hacırahmanlıspor- Ayvalıkgücü Belediyespor   - İbrahim Özkara

3- Anadolu Üniversitesi  - Isparta 32 Emrespor   - Oktay Koçak  

4- Yeşilova Belediyespor - Kuşadası   - Mustafa Bayındır  

3.BÖLGE
1-Rize Özel İdare Spor - Orduspor 1967  - Emre Can Furuncu

2-Kastamonu Özel İdare KHS - Amasyaspor 1968  - Ömür Bozkurt

3-Kayseri Emar Grup  - İdmanyurdu 1925   - Ali Artun Özdemir  

4-Sincan Belediyespor  - Bolu Abant FK   - Tolga Tuna

4.BÖLGE
1-Gaziantep Ankasspor - Şanlıurfa BŞB   - İsa Maviş Tazegül

2-Diyarbakırspor - Bağlar Belediyespor   - Mustafa İnan

3-Muş Belediyespor  - MH Fırat Üniversitesi 6.Grup  - Hasan Kılıçarslan

4-Kurtalanspor - 76 Iğdır Belediyespor   - Selçuk Keklik


Haber:Erol Yıldız - Bölgesel Lig

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve bolgesellig.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.