Haber Girişi: 29.06.2021 - 16:02, Güncelleme: 29.06.2021 - 16:15

Balda Çeyrek Final Maçlarının Oynanacağı Yerler

 

Balda Çeyrek Final Maçlarının Oynanacağı Yerler

Balda Çeyrek Final Maçlarının Oynanacağı Yerler
Balda Çeyrek Final Maçlarının Oynanacağı Yerler  1.MüsabakaBAĞCILARSPOR (İSTANBUL) – DUDULLU (İSTANBUL)TARİH : 03.07.2021SAAT 17.30 STAT: MALTEPE HASAN POLAT (İSTANBUL)   2.MüsabakaBULVARSPOR (İSTANBUL) – HENDEKSPOR (SAKARYA)TARİH : 03.07.2021SAAT 17.30 STAT: YALOVA ATATÜRK   3.MüsabakaKULLAR 1975 SPOR (KOCAELİ) – ÇİLİMLİ BELEDİYE SPOR (DÜZCE)TARİH : 03.07.2021SAAT 17.30STAT: BOZÜYÜK İLÇE (BİLECİK)   4.MüsabakaGÖRÜKLE İPEK SPOR (BURSA) – BİGASPOR (ÇANAKKALE)TARİH : 03.07.2021SAAT 17.30 STAT: EDREMİT ŞEHİT HAMDİBEY (BALIKESİR) 2.Bölge Çeyrek Final Müsabakaları 1.MüsabakaBUCA ZAFER SPOR (İZMİR) – ALİAĞA FUTBOL A.Ş (İZMİR)TARİH : 03.07.2021SAAT 17.30 STAT: MENEMEN İLÇE (İZMİR)   2.MüsabakaBİEKSPER HACIRAHMANLI SPOR (MANİSA) – AYVALIKGÜCÜ BLD. SPOR (BALIKESİR)TARİH : 03.07.2021SAAT 17.30 STAT: 18 MART ŞEHİR (ÇANAKKALE)   3.MüsabakaANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR) – ISPARTA 32 EMRE SPORTARİH : 03.07.2021SAAT 17.30 STAT: ŞUHUT BELEDİYE STADI (AFYON)   4.MüsabakaYEŞİLOVA BELEDİYESPOR (BURDUR) – KUŞADASISPOR (AYDIN)TARİH : 03.07.2021SAAT 17.30STAT: ATATÜRK STADI (MUĞLA) 3.Bölge Çeyrek Final Müsabakaları 1.MüsabakaRİZE ÖZEL İDARE SPOR – ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİTARİH : 03.07.2021SAAT 17.00 STAT: BULANCAK İLÇE (GİRESUN)   2.MüsabakaKASTAMONU ÖZEL İDARE KÖY HİZ. SPOR – AMASYASPOR 1968 FUTBOL KULÜBÜTARİH : 03.07.2021SAAT 17.00 STAT: ÇANKIRI ATATÜRK   3.MüsabakaKAYSERİ EMAR GRUP FUTBOL KULÜBÜ – İDMANYURDU 1925 SPOR (MERSİN)TARİH : 03.07.2021SAAT 17.00 STAT: 12 ŞUBAT ŞEHİR (K.MARAŞ)   4.MüsabakaSİNCAN BELEDİYESPOR (ANKARA) – BOLU ABANT FUTBOL KULÜBÜTARİH : 03.07.2021SAAT 17.00 STAT: KASTAMONU GAZİ ŞEHİR 4.Bölge Çeyrek Final Müsabakaları 1.MüsabakaGAZİANTEP ANKAS SPOR – Ş.URFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPORTARİH : 03.07.2021SAAT 17.00STAT: DOĞU KENT ÇİM (ELAZIĞ)   2.MüsabakaDİYARBAKIRSPOR – BAĞLAR BELEDİYESPOR (DİYARBAKIR)TARİH : 03.07.2021SAAT 17.00 STAT: DİYARBAKIR STADI   3.MüsabakaMUŞ BELEDİYE SPOR – MEDİLİNE HOSPİTAL FIRAT ÜNİVERSİTESİ GSK (ELAZIĞ)TARİH : 03.07.2021SAAT 17.00 STAT: MÜS. ATLETİZM PİSTİ FUT. SAH. (ERZİNCAN)   4.MüsabakaKURTALAN SPOR (SİİRT) – 76 IĞDIR BELEDİYESPORTARİH : 03.07.2021SAAT 17.00 STAT: BİNGÖL ŞEHİR
Balda Çeyrek Final Maçlarının Oynanacağı Yerler

Balda Çeyrek Final Maçlarının Oynanacağı Yerler 


1.MüsabakaBAĞCILARSPOR (İSTANBUL) – DUDULLU (İSTANBUL)TARİH : 03.07.2021SAAT 17.30 STAT: MALTEPE HASAN POLAT (İSTANBUL)
 
2.MüsabakaBULVARSPOR (İSTANBUL) – HENDEKSPOR (SAKARYA)TARİH : 03.07.2021SAAT 17.30 STAT: YALOVA ATATÜRK
 
3.MüsabakaKULLAR 1975 SPOR (KOCAELİ) – ÇİLİMLİ BELEDİYE SPOR (DÜZCE)TARİH : 03.07.2021SAAT 17.30STAT: BOZÜYÜK İLÇE (BİLECİK)
 
4.MüsabakaGÖRÜKLE İPEK SPOR (BURSA) – BİGASPOR (ÇANAKKALE)TARİH : 03.07.2021SAAT 17.30 STAT: EDREMİT ŞEHİT HAMDİBEY (BALIKESİR)
2.Bölge Çeyrek Final Müsabakaları
1.MüsabakaBUCA ZAFER SPOR (İZMİR) – ALİAĞA FUTBOL A.Ş (İZMİR)TARİH : 03.07.2021SAAT 17.30 STAT: MENEMEN İLÇE (İZMİR)
 
2.MüsabakaBİEKSPER HACIRAHMANLI SPOR (MANİSA) – AYVALIKGÜCÜ BLD. SPOR (BALIKESİR)TARİH : 03.07.2021SAAT 17.30 STAT: 18 MART ŞEHİR (ÇANAKKALE)
 
3.MüsabakaANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR) – ISPARTA 32 EMRE SPORTARİH : 03.07.2021SAAT 17.30 STAT: ŞUHUT BELEDİYE STADI (AFYON)
 
4.MüsabakaYEŞİLOVA BELEDİYESPOR (BURDUR) – KUŞADASISPOR (AYDIN)TARİH : 03.07.2021SAAT 17.30STAT: ATATÜRK STADI (MUĞLA)
3.Bölge Çeyrek Final Müsabakaları
1.MüsabakaRİZE ÖZEL İDARE SPOR – ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİTARİH : 03.07.2021SAAT 17.00 STAT: BULANCAK İLÇE (GİRESUN)
 
2.MüsabakaKASTAMONU ÖZEL İDARE KÖY HİZ. SPOR – AMASYASPOR 1968 FUTBOL KULÜBÜTARİH : 03.07.2021SAAT 17.00 STAT: ÇANKIRI ATATÜRK
 
3.MüsabakaKAYSERİ EMAR GRUP FUTBOL KULÜBÜ – İDMANYURDU 1925 SPOR (MERSİN)TARİH : 03.07.2021SAAT 17.00 STAT: 12 ŞUBAT ŞEHİR (K.MARAŞ)
 
4.MüsabakaSİNCAN BELEDİYESPOR (ANKARA) – BOLU ABANT FUTBOL KULÜBÜTARİH : 03.07.2021SAAT 17.00 STAT: KASTAMONU GAZİ ŞEHİR

4.Bölge Çeyrek Final Müsabakaları
1.MüsabakaGAZİANTEP ANKAS SPOR – Ş.URFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPORTARİH : 03.07.2021SAAT 17.00STAT: DOĞU KENT ÇİM (ELAZIĞ)
 
2.MüsabakaDİYARBAKIRSPOR – BAĞLAR BELEDİYESPOR (DİYARBAKIR)TARİH : 03.07.2021SAAT 17.00 STAT: DİYARBAKIR STADI
 
3.MüsabakaMUŞ BELEDİYE SPOR – MEDİLİNE HOSPİTAL FIRAT ÜNİVERSİTESİ GSK (ELAZIĞ)TARİH : 03.07.2021SAAT 17.00 STAT: MÜS. ATLETİZM PİSTİ FUT. SAH. (ERZİNCAN)
 
4.MüsabakaKURTALAN SPOR (SİİRT) – 76 IĞDIR BELEDİYESPORTARİH : 03.07.2021SAAT 17.00 STAT: BİNGÖL ŞEHİR

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve bolgesellig.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.