Spor (İHA) - İhlas Haber Ajansı | Haber Girişi: 03.05.2017 - 00:00, Güncelleme: 03.05.2017 - 00:00

Baraj Maçlarında Sona Doğru

 

Baraj Maçlarında Sona Doğru

Yeşil Kırşehirspor Bölgesel Amatör Ligi’nde baraj maçında Evranspor’u zorda olsa 4-3 yenerek adını tekrar BAL’a yazdırmıştı  Baraj Maçlarında Sona Doğru BÖLGESEL Amatör Ligi’nde (BAL) 2017-2018 sezonunda mücadele edecek takımların belirlendiği baraj müsabakaları tüm heyecanı ile devam ediyor. Hatırlanacağı gibi Bölgesel Amatör Ligi’ni 31 puanla 8.sırada tamamlayan Yeşil Kırşehirspor, Kırşehir 1.Amatör Küme şampiyonu Evranspor’u zorlanmasına rağmen 4-3 yenerek adını tekrar Bölgesel Amatör Ligi’ne yazdırmıştı. Bölgesel Amatör Lig' de (BAL) 2017-2018 sezonunda mücadele edecek takımların belirlendiği baraj müsabakaları tüm heyecanı ile devam ediyor. BAL 2017-2018 sezonunda mücadele edecek takımların belirlendiği play-out müsabakalarından galibiyetle çıkan; Silopispor, Siirt Botangücü, Yüksekova Belediyespor, Diyarbakır Yol, Kilis Belediyespor, Yozgatspor 1959, Nevşehirspor, Ceyhanspor, Yeşil Kırşehirspor, Tatvan Gençlerbirliği, Kelkit Belediye Hürriyetspor, Kuşadasıspor, Isparta Davrazspor, Yeniçağaspor, Kastamonu Özel İdare, Artvin Hopaspor, Ağrı 1970, Tunceli Gençlik ve Spor, Akşehirspor, Muşsspor FC, Devrek Belediyespor, Ladik Belediyespor, Balya Belediyespor, Yatağan, Şehit Kamil Bld.,Şarkışla Belediyespor, İnönü Üniversitesi, Uzunköprü, Serik Belediyespor, Serik Belediyespor, Hisar Belediyespor, TalasgücüBelediyespor, Adıyaman 1954, 68 Aksaray Belediyespor, MKE Kırıkkalespor, Yeni Amasyaspor, Sinopspor, Bozüyük Vitraspor, Fidanspor,Bigaspor, Dumlupınar Üniversitesi, 1926 Bulancakspor, İskenderun 1967, Torbalı, Karasuspor, Karaman Belediyespor, Anamur Belediyespor ve Bartınsporadını BAL' a yazdırmayı başaran takımlar oldular. Gelecek yılki futbol sezonunda Kırşehir'i Bölgesel Amatör Ligi'nde (BAL) temsil edecek takımı belirleyen Yeşil Kırşehirspor - Evranspor maçında gülen taraf yeşil-beyazlılar oldu. Bölgesel Amatör Lig' de (BAL) 2017-2018 sezonunda mücadele edecek Kırşehir takımının belirleneceği play-out müsabakasında Kırşehir Birinci Amatör Küme Futbol Ligi' nde şampiyon olan Evranspor ile 18 Nisan Salı günü Ahi Stadyumu' ndakarşılaşan Yeşil Kırşehirspor, rakibini 4-3 mağlup ederek adını BAL'a yazdırmıştı. BAL BARAJ MAÇLARI PROGRAMI VE SONUÇLARI: 8 NİSAN 2017 CUMARTESİ 14.00 1955 Batman Belediyespor 3–0 Batman Tüpraşspor 9 NİSAN 2017 PAZAR 13.00 1960 Silopispor 1­-0 Cizre Botanspor (Şırnak Şehir) 14.00 Kurtalanspor 1-­3 Siirt Botangücü (Siirt Atatürk) 12 NİSAN 2017 ÇARŞAMBA 13.30 Hakkarispor 0-­2 Yüksekova Belediyespor (Merzan Şehir) 15.00 Diyarbakır Yol 1-­0 Çınar Belediyespor (Diyarbakır Seyrantepe Şilbe) 13 NİSAN 2017 PERŞEMBE 15.00 Kilis Belediyespor 8­-2 KifadoGençlikspor (7 Aralık) (AFDK Kararı ile Hükmen-8-0 Kilis Bld Galip) 14 NİSAN 2017 CUMA 15.00 Yozgatspor 1959 1-­0 Sorgun Belediyespor (Yozgat Bozok) 16.00 Nevşehirspor 4-­0 Çat Gençlik (Nevşehir Gazi) 15.00 Ceyhanspor 5-­1 Yumurtalık Belediyespor (5 Ocak Fatih Terim) 18 NİSAN 2017 SALI 15.00 Yeşil Kırşehirspor 4-­3 Evranspor (Kırşehir Ahi) 19 NİSAN 2017 ÇARŞAMBA 13.00 Tatvan Gençlerbirliği 1­-1 (uz.2-­1) Tatvanspor (Bitlis 8 Ağustos) 14.00 Kelkit Belediye Hürriyetspor 2-­2 (uz. 4-­3) Gümüşhane Telekomspor (GümüşhaneYenişehir) 15.00 Çine Madranspor 0-­1 Kuşadasıspor (Adnan Menderes) 16.00 Isparta Davrazspor 7-­0 Deregümü Gençlik (Isparta Atatürk) 19.00 Geredespor 1-­1 (uz.1-­1 / pen.1-­3) Yeniçağaspor (Bolu Atatürk) 20 NİSAN 2017 PERŞEMBE 15.00 Turhalspor 2­-1 Niksar Belediyespor (Tokat Gaziosmanpaşa) 21 NİSAN 2017 CUMA 15.30 Kastamonu Özel İdare 3-­1 Kastamonu Yolspor (Kastamonu Gazi) 22 NİSAN 2017 CUMARTESİ 12.00 Artvin Hopaspor 5-­0 Borçkaspor (İskebe Şehir) 13.00 Ağrı 1970 1-1 (uz. 2-­1) Diyadin Gençlerbirliği (Vali Lütfü Yiğenoğlu) 14.00 62 Pertekspor 5-0 Tunceli Gençlik ve Spor (Tunceli Atatürk) 14.00 Akşehirspor 1­-1 (uz. 3-­1) Selçukspor (Dumlupınar Sentetik) 14.00 Muşsspor FC 0-­0 (uz. 0­-0 pen.3­-2) Öz Hasköyspor (Muş Şehi 14.30 Kozlu Belediyespor 0-­3 Devrek Belediyespor (Kilimli İlçe) 15.00 LadikBelediyespor 0­0 (uz. 0­0 pen.4­3)Termespor (Samsun 19 Mayıs) 15.00 Gönen Belediyespor 1-­2 Balya Belediyespor (Balıkesir Atatürk) 15.30 Yatağan 2-­2 (uz.2-­2 pen. 3-­2) Yeni Milas (Muğla Atatürk) 16.00 Şehit Kamil Bld. 2-­0 Nizipspor (Gaziantep) 23 NİSAN 2017 PAZAR 12.00 Zara Belediyespor 1-­3 Şarkışla Belediyespor (Cumhuriyet Üniversitesi) 15.00 İnönü Üniversitesi 3-­0 Arguvan Belediyespor (Yeşiltepe 1 Nolu) 15.00 Uzunköprü 6-­0 Tuncaspor (Edirne 25 Kasım) 15.00 Serik Belediyespor 2-­0 Korkuteli Belediyespor (Akdeniz Üniversitesi) 15.00 Hisar Belediyespor 2­-1 SalarBelediyespor (Afyonkarahisar Yeni Şehir) 15.00 TalasgücüBelediyespor 2­-1 Kayseri Yolspor (Vali Nihat Canpolat Sümer) 15.00 Adıyaman 1954 1-­1 (uz.3­-1) Kahtaspor (Adıyaman Atatürk) 15.00 68 Aksaray Belediyespor 3-­0 Aksaray Karadenizspor (Dağılgan) 15.00 MKE Kırıkkalespor 5-­3 Türk Metal 1963 (Başpınar) 15.30 Yeni Amasyaspor 2-­2 (uz.4-­2) Merzifonspor (12 Haziran) 15.30 Ayancık Belediyespor 0-­0 (uz.0­-0 pen.2­-4) Sinopspor (Sinop Dokuzoğlu Stadı) 16.00 Bozüyük Vitraspor 4-­0 Bilecikspor (Bilecik Edebali) 18.30 Fidanspor 0-­0 (uz. 0-­0 pen.3­-1) Türkoğlu Belediyespor (12 Şubat) 20.00 Karabiga Belediyesi Gençlik ve Spor 0-1 Bigaspor (18 Mart) 24 NİSAN 2017 PAZARTESİ 15.00 Dumlupınar Üniversitesi 3-­0 Tavşanlı Gençlikspor (Dumlupınar) 25 NİSAN 2017 SALI 15.00 1926 Bulancakspor 2­-1 Derelispor (Giresun Atatürk) 16.00 İskenderun 1967 1­-0 Reyhanlı Bld. (Hatay) 27 NİSAN 2017 PERŞEMBE 15.00 Gaziemir 1-­3 Torbalı (Buca) 16.00 Serdivan 2-­2 (uz.2-­2 pen. 5­-6) Karasuspor (Sakarya Atatürk) 30 NİSAN 2017 PAZAR 15.00 Karaman Belediyespor 2-0 70 Larende Gençlik ve Spor (Kemal Kaynaş) 16. 00 Mersin B.Şehir Bld.Meskispor 1-1 Anamur Belediyespor (pen. 3-­5) 16. 00 Bartınspor 5-2 Ulusçınarspor 2 MAYIS 2017 SALI 13.00 Pursaklar Bld.Spor - Ankara Ormanspor(1-3) 16.00 Çubukspor Futbol A.Ş. - Yenimahalle Bld. (1-0) 3Mayıs 2017 Çarşamba 14.00Serhat Ardahan Spor - Hoçvan Spor 7 MAYIS 2017 PAZAR 14.00 Sarıkamış Belediye Spor - Kars 36 Spor 15.00 Zeytinburnu 1957 Şile Yıldız spor  (Araştırma-Haber-Fotoğraflar: Salih HANÇER/Kırşehir)  

Yeşil Kırşehirspor Bölgesel Amatör Ligi’nde baraj maçında Evranspor’u zorda olsa 4-3 yenerek adını tekrar BAL’a yazdırmıştı 

Baraj Maçlarında Sona Doğru

BÖLGESEL Amatör Ligi’nde (BAL) 2017-2018 sezonunda mücadele edecek takımların belirlendiği baraj müsabakaları tüm heyecanı ile devam ediyor.

Hatırlanacağı gibi Bölgesel Amatör Ligi’ni 31 puanla 8.sırada tamamlayan Yeşil Kırşehirspor, Kırşehir 1.Amatör Küme şampiyonu Evranspor’u zorlanmasına rağmen 4-3 yenerek adını tekrar Bölgesel Amatör Ligi’ne yazdırmıştı.

Bölgesel Amatör Lig' de (BAL) 2017-2018 sezonunda mücadele edecek takımların belirlendiği baraj müsabakaları tüm heyecanı ile devam ediyor.

BAL 2017-2018 sezonunda mücadele edecek takımların belirlendiği play-out müsabakalarından galibiyetle çıkan; Silopispor, Siirt Botangücü, Yüksekova Belediyespor, Diyarbakır Yol, Kilis Belediyespor, Yozgatspor 1959, Nevşehirspor, Ceyhanspor, Yeşil Kırşehirspor, Tatvan Gençlerbirliği, Kelkit Belediye Hürriyetspor, Kuşadasıspor, Isparta Davrazspor, Yeniçağaspor, Kastamonu Özel İdare, Artvin Hopaspor, Ağrı 1970, Tunceli Gençlik ve Spor, Akşehirspor, Muşsspor FC, Devrek Belediyespor, Ladik Belediyespor, Balya Belediyespor, Yatağan, Şehit Kamil Bld.,Şarkışla Belediyespor, İnönü Üniversitesi, Uzunköprü, Serik Belediyespor, Serik Belediyespor, Hisar Belediyespor, TalasgücüBelediyespor, Adıyaman 1954, 68 Aksaray Belediyespor, MKE Kırıkkalespor, Yeni Amasyaspor, Sinopspor, Bozüyük Vitraspor, Fidanspor,Bigaspor, Dumlupınar Üniversitesi, 1926 Bulancakspor, İskenderun 1967, Torbalı, Karasuspor, Karaman Belediyespor, Anamur Belediyespor ve Bartınsporadını BAL' a yazdırmayı başaran takımlar oldular.

Gelecek yılki futbol sezonunda Kırşehir'i Bölgesel Amatör Ligi'nde (BAL) temsil edecek takımı belirleyen Yeşil Kırşehirspor - Evranspor maçında gülen taraf yeşil-beyazlılar oldu.

Bölgesel Amatör Lig' de (BAL) 2017-2018 sezonunda mücadele edecek Kırşehir takımının belirleneceği play-out müsabakasında Kırşehir Birinci Amatör Küme Futbol Ligi' nde şampiyon olan Evranspor ile 18 Nisan Salı günü Ahi Stadyumu' ndakarşılaşan Yeşil Kırşehirspor, rakibini 4-3 mağlup ederek adını BAL'a yazdırmıştı.

BAL BARAJ MAÇLARI PROGRAMI VE SONUÇLARI:

8 NİSAN 2017 CUMARTESİ

14.00 1955 Batman Belediyespor 3–0 Batman Tüpraşspor

9 NİSAN 2017 PAZAR

13.00 1960 Silopispor 1­-0 Cizre Botanspor (Şırnak Şehir)

14.00 Kurtalanspor 1-­3 Siirt Botangücü (Siirt Atatürk)

12 NİSAN 2017 ÇARŞAMBA

13.30 Hakkarispor 0-­2 Yüksekova Belediyespor (Merzan Şehir)

15.00 Diyarbakır Yol 1-­0 Çınar Belediyespor (Diyarbakır Seyrantepe Şilbe)

13 NİSAN 2017 PERŞEMBE

15.00 Kilis Belediyespor 8­-2 KifadoGençlikspor (7 Aralık) (AFDK Kararı ile Hükmen-8-0 Kilis Bld Galip)

14 NİSAN 2017 CUMA

15.00 Yozgatspor 1959 1-­0 Sorgun Belediyespor (Yozgat Bozok)

16.00 Nevşehirspor 4-­0 Çat Gençlik (Nevşehir Gazi)

15.00 Ceyhanspor 5-­1 Yumurtalık Belediyespor (5 Ocak Fatih Terim)

18 NİSAN 2017 SALI

15.00 Yeşil Kırşehirspor 4-­3 Evranspor (Kırşehir Ahi)

19 NİSAN 2017 ÇARŞAMBA

13.00 Tatvan Gençlerbirliği 1­-1 (uz.2-­1) Tatvanspor (Bitlis 8 Ağustos)

14.00 Kelkit Belediye Hürriyetspor 2-­2 (uz. 4-­3) Gümüşhane Telekomspor (GümüşhaneYenişehir)

15.00 Çine Madranspor 0-­1 Kuşadasıspor (Adnan Menderes)

16.00 Isparta Davrazspor 7-­0 Deregümü Gençlik (Isparta Atatürk)

19.00 Geredespor 1-­1 (uz.1-­1 / pen.1-­3) Yeniçağaspor (Bolu Atatürk)

20 NİSAN 2017 PERŞEMBE

15.00 Turhalspor 2­-1 Niksar Belediyespor (Tokat Gaziosmanpaşa)

21 NİSAN 2017 CUMA

15.30 Kastamonu Özel İdare 3-­1 Kastamonu Yolspor (Kastamonu Gazi)

22 NİSAN 2017 CUMARTESİ

12.00 Artvin Hopaspor 5-­0 Borçkaspor (İskebe Şehir)

13.00 Ağrı 1970 1-1 (uz. 2-­1) Diyadin Gençlerbirliği (Vali Lütfü Yiğenoğlu)

14.00 62 Pertekspor 5-0 Tunceli Gençlik ve Spor (Tunceli Atatürk)

14.00 Akşehirspor 1­-1 (uz. 3-­1) Selçukspor (Dumlupınar Sentetik)

14.00 Muşsspor FC 0-­0 (uz. 0­-0 pen.3­-2) Öz Hasköyspor (Muş Şehi

14.30 Kozlu Belediyespor 0-­3 Devrek Belediyespor (Kilimli İlçe)

15.00 LadikBelediyespor 0­0 (uz. 0­0 pen.4­3)Termespor (Samsun 19 Mayıs)

15.00 Gönen Belediyespor 1-­2 Balya Belediyespor (Balıkesir Atatürk)

15.30 Yatağan 2-­2 (uz.2-­2 pen. 3-­2) Yeni Milas (Muğla Atatürk)

16.00 Şehit Kamil Bld. 2-­0 Nizipspor (Gaziantep)

23 NİSAN 2017 PAZAR

12.00 Zara Belediyespor 1-­3 Şarkışla Belediyespor (Cumhuriyet Üniversitesi)

15.00 İnönü Üniversitesi 3-­0 Arguvan Belediyespor (Yeşiltepe 1 Nolu)

15.00 Uzunköprü 6-­0 Tuncaspor (Edirne 25 Kasım)

15.00 Serik Belediyespor 2-­0 Korkuteli Belediyespor (Akdeniz Üniversitesi)

15.00 Hisar Belediyespor 2­-1 SalarBelediyespor (Afyonkarahisar Yeni Şehir)

15.00 TalasgücüBelediyespor 2­-1 Kayseri Yolspor (Vali Nihat Canpolat Sümer)

15.00 Adıyaman 1954 1-­1 (uz.3­-1) Kahtaspor (Adıyaman Atatürk)

15.00 68 Aksaray Belediyespor 3-­0 Aksaray Karadenizspor (Dağılgan)

15.00 MKE Kırıkkalespor 5-­3 Türk Metal 1963 (Başpınar)

15.30 Yeni Amasyaspor 2-­2 (uz.4-­2) Merzifonspor (12 Haziran)

15.30 Ayancık Belediyespor 0-­0 (uz.0­-0 pen.2­-4) Sinopspor (Sinop Dokuzoğlu Stadı)

16.00 Bozüyük Vitraspor 4-­0 Bilecikspor (Bilecik Edebali)

18.30 Fidanspor 0-­0 (uz. 0-­0 pen.3­-1) Türkoğlu Belediyespor (12 Şubat)

20.00 Karabiga Belediyesi Gençlik ve Spor 0-1 Bigaspor (18 Mart)

24 NİSAN 2017 PAZARTESİ

15.00 Dumlupınar Üniversitesi 3-­0 Tavşanlı Gençlikspor (Dumlupınar)

25 NİSAN 2017 SALI

15.00 1926 Bulancakspor 2­-1 Derelispor (Giresun Atatürk)

16.00 İskenderun 1967 1­-0 Reyhanlı Bld. (Hatay)

27 NİSAN 2017 PERŞEMBE

15.00 Gaziemir 1-­3 Torbalı (Buca)

16.00 Serdivan 2-­2 (uz.2-­2 pen. 5­-6) Karasuspor (Sakarya Atatürk)

30 NİSAN 2017 PAZAR

15.00 Karaman Belediyespor 2-0 70 Larende Gençlik ve Spor (Kemal Kaynaş)

16. 00 Mersin B.Şehir Bld.Meskispor 1-1 Anamur Belediyespor (pen. 3-­5)

16. 00 Bartınspor 5-2 Ulusçınarspor

2 MAYIS 2017 SALI

13.00 Pursaklar Bld.Spor - Ankara Ormanspor(1-3)

16.00 Çubukspor Futbol A.Ş. - Yenimahalle Bld. (1-0)

3Mayıs 2017 Çarşamba

14.00Serhat Ardahan Spor - Hoçvan Spor

7 MAYIS 2017 PAZAR

14.00 Sarıkamış Belediye Spor - Kars 36 Spor

15.00 Zeytinburnu 1957 Şile Yıldız spor

 (Araştırma-Haber-Fotoğraflar: Salih HANÇER/Kırşehir)

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve bolgesellig.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.