Haber Girişi: 27.10.2021 - 16:26, Güncelleme: 27.10.2021 - 17:56

Bölgesel Amatör Lig Cumartesi günü 18 maçla start alıyor

 

Bölgesel Amatör Lig Cumartesi günü 18 maçla start alıyor

Bölgesel Amatör Lig 2021-2022 sezonu Cumartesi günü oynanacak olan 18 maçla başlıyor.
Bölgesel Amatör Lig Cumartesi günü 18 maçla start alıyor Bölgesel Amatör Lig 2021-2022 sezonu Cumartesi günü oynanacak olan 18 maçla başlıyor. 30 Ekim 2021 Cumartesi günü oynanacak olan maçlar şöyle; Kızıltepe SF - Mazıdağı Fosfatspor - 1.Bölge 2.grup D.Fırat Üniversitesi - Elazığ Yolspor 1.Bölge - 3.grup Trabzon Doğanspor - Erzincan 1968 Spor- 2.Bölge 1.grup Erdoğduspor - 1926 Bulancakspor - 2.Bölge 2.grup Ağrı Vefa  - Serhat Ardahanspor - 2.Bölge 3.grup Malatya İdmanyurdu - İmamağaspor - 3.Bölge 1.grup 5 Temmuz İskenderunspor - Antakya Belediyespor FK - 3.Bölge 2.grup Kozanspor - Düziçispor FK  - 4.Bölge 1.grup Çubukspor - Haymana Belediyespor - 5.Bölge - 2.grup Sincan Belediyespor - Kurşunlu Belediyespor - 5.Bölge 2.grup Alibeyköy - Beşyüzevler - 6.Bölge 1.grup Zaferspor - Elmasbahçeler - 6.Bölge 2.grup Bursa Nilüfer 2021 FK - Bursa Kültür 1987 - 6.Bölge 2.grup 1877 Alemdağspor - Gebzespor - 7.Bölge 3.grup Kütahya Yeşilayspor - Eskişehir Yunusemrespor - 8.Bölge 3.grup V. Bornova FK - Kınık Belediyespor - 9.Bölge 1.grup B.Hacırahmanlıspor - Yunusemre Belediyespor - 9.Bölge 1.grup Efeler 09 SFK - Alaçatıspor - 9.Bölge 3.grup      
Bölgesel Amatör Lig 2021-2022 sezonu Cumartesi günü oynanacak olan 18 maçla başlıyor.

Bölgesel Amatör Lig Cumartesi günü 18 maçla start alıyor

Bölgesel Amatör Lig 2021-2022 sezonu Cumartesi günü oynanacak olan 18 maçla başlıyor.


30 Ekim 2021 Cumartesi günü oynanacak olan maçlar şöyle;

Kızıltepe SF - Mazıdağı Fosfatspor - 1.Bölge 2.grup

D.Fırat Üniversitesi - Elazığ Yolspor 1.Bölge - 3.grup

Trabzon Doğanspor - Erzincan 1968 Spor- 2.Bölge 1.grup

Erdoğduspor - 1926 Bulancakspor - 2.Bölge 2.grup

Ağrı Vefa  - Serhat Ardahanspor - 2.Bölge 3.grup

Malatya İdmanyurdu - İmamağaspor - 3.Bölge 1.grup

5 Temmuz İskenderunspor - Antakya Belediyespor FK - 3.Bölge 2.grup

Kozanspor - Düziçispor FK  - 4.Bölge 1.grup

Çubukspor - Haymana Belediyespor - 5.Bölge - 2.grup

Sincan Belediyespor - Kurşunlu Belediyespor - 5.Bölge 2.grup

Alibeyköy - Beşyüzevler - 6.Bölge 1.grup

Zaferspor - Elmasbahçeler - 6.Bölge 2.grup

Bursa Nilüfer 2021 FK - Bursa Kültür 1987 - 6.Bölge 2.grup

1877 Alemdağspor - Gebzespor - 7.Bölge 3.grup

Kütahya Yeşilayspor - Eskişehir Yunusemrespor - 8.Bölge 3.grup

V. Bornova FK - Kınık Belediyespor - 9.Bölge 1.grup

B.Hacırahmanlıspor - Yunusemre Belediyespor - 9.Bölge 1.grup

Efeler 09 SFK - Alaçatıspor - 9.Bölge 3.grup

 

 

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve bolgesellig.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.