Bölgesel Lig Haber Girişi: 17.04.2022 - 01:15, Güncelleme: 17.04.2022 - 17:56

Bölgesel Amatör Lig Play Out (Baraj) maçlarında Gününün maç Programı

 

Bölgesel Amatör Lig Play Out (Baraj) maçlarında Gününün maç Programı

Bölgesel Amatör Lig Play Out (Baraj) maçlarında Gününün maç Programı
Bölgesel Amatör Ligde 17 Nisan 2022 Pazar günü oynanacak olan Play Out-Baraj- maçlarında günün programı şöyle;  Erzincan Ulalarspor - Erzincan Kavakyoluspor -- Saat:13.00 Tuncaspor - Osmanlıspor -- Saat:13.00 Şırnak İdmanyurdu - Öz İdilspor -- Saat:13.00 Bölmespor - Budaklar Gençlik -- Saat:13.00 Vangölü SF - Van DSİ Spor -- Saat:14.00 Makü - Tefenni Belediyespor -- Saat:14.00 Bozcaadaspor - Ezinespor -- Saat:14.00 Mazıdağı Fosfatspor - Nusaybin Diclespor - Saat:14.00 1074 Çankırıspor - Kızılırmak Belediyespor - Saat:14.00 Kastamonu Özel İdare KHS - Tosyaspor -- 14.00 Salihli Belediyespor - Karaköyspor FK -- Saat:15.00 Çayelispor - .kopuzlar Vakfı Veliköyspor -- Saat:15.00 Altınova Belediyespor - N.Tavşanlı Belediyespor -- Saat:15.00 Ulubey Belediyespor - Kabadüz Belediyespor - saat:15.00 Suvermez Kapadokyaspor - Yazıhüyükspor -- Saat:15.00 Eskişehir Yunusemrespor - Eskişehir Demirspor -- Saat:15.00 Serinhisarspor - Kıralandemirspor -- Saat:15.00 Eskil Belediyespor - Aksaray Karadenizspor - Saat:15.30 Lüleburgazspor - Kavaklıspor -- Saat:16.00 
Bölgesel Amatör Lig Play Out (Baraj) maçlarında Gününün maç Programı

Bölgesel Amatör Ligde 17 Nisan 2022 Pazar günü oynanacak olan Play Out-Baraj- maçlarında günün programı şöyle; 

Erzincan Ulalarspor - Erzincan Kavakyoluspor -- Saat:13.00

Tuncaspor - Osmanlıspor -- Saat:13.00

Şırnak İdmanyurdu - Öz İdilspor -- Saat:13.00

Bölmespor - Budaklar Gençlik -- Saat:13.00

Vangölü SF - Van DSİ Spor -- Saat:14.00

Makü - Tefenni Belediyespor -- Saat:14.00

Bozcaadaspor - Ezinespor -- Saat:14.00

Mazıdağı Fosfatspor - Nusaybin Diclespor - Saat:14.00

1074 Çankırıspor - Kızılırmak Belediyespor - Saat:14.00

Kastamonu Özel İdare KHS - Tosyaspor -- 14.00

Salihli Belediyespor - Karaköyspor FK -- Saat:15.00

Çayelispor - .kopuzlar Vakfı Veliköyspor -- Saat:15.00

Altınova Belediyespor - N.Tavşanlı Belediyespor -- Saat:15.00

Ulubey Belediyespor - Kabadüz Belediyespor - saat:15.00

Suvermez Kapadokyaspor - Yazıhüyükspor -- Saat:15.00

Eskişehir Yunusemrespor - Eskişehir Demirspor -- Saat:15.00

Serinhisarspor - Kıralandemirspor -- Saat:15.00

Eskil Belediyespor - Aksaray Karadenizspor - Saat:15.30

Lüleburgazspor - Kavaklıspor -- Saat:16.00 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve bolgesellig.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.