Bölgesel Amatör Ligde 08 Kasım 2023 Çarşamba gününün maç programı

Bölgesel Lig 07.11.2023 - 22:32, Güncelleme: 08.11.2023 - 17:05 2041+ kez okundu.
 

Bölgesel Amatör Ligde 08 Kasım 2023 Çarşamba gününün maç programı

Bölgesel Amatör Lig 2 ve 4.grupta 5.hafta maçları 08 Kasım 2023 Çarşamba günü oynanacak.

Bölgesel Amatör Ligde 08 Kasım 2023 Çarşamba gününün maç programı    Bölgesel Amatör Lig 2 ve 4.grupta 5.hafta maçları  08 Kasım 2023 Çarşamba günü oynanacak.     Bölgesel Amatör Ligde  08 Kasım 2023 Çarşamba günü oynanacak maçlarda program şöyle;      2.GRUP   15.00 - Feriköy -  Diliskelesispor   15.00 - Taçspor -  Babaeskispor   14.00  -Keşanspor                 - Gebzespor   14.00  - Kullar 1975 Spor - İFA   14.00  -  Kapaklıspor - Çorluspor 1947   14.00 -  Lüleburgazspor - Yuvacıkspor   14.00 -  Gölcükspor - Sarayspor 1953     4.GRUP   14.00 -  İzmirspor - Yıldızspor 45 FK   14:00 -  Emirdağspor     -    Kütahya Özel İKH Spor   14:00   Yunusemre Belediyespor   -  Alaçatıspor   14:00 - Çeşme Belediyespor -         Bayındırspor   14:00 - Tire 2021 FK -         Manisa 1965 SK   14:00 - Bilecik 1969 Spor -        Asarlık Gençlik ve Spor   14:00 - Tepecikspor -       TKİ Tavşanlı Linyitspor   TIKLAYINIZ    
Bölgesel Amatör Lig 2 ve 4.grupta 5.hafta maçları 08 Kasım 2023 Çarşamba günü oynanacak.
Bölgesel Amatör Ligde 08 Kasım 2023 Çarşamba gününün maç programı 
 
Bölgesel Amatör Lig 2 ve 4.grupta 5.hafta maçları  08 Kasım 2023 Çarşamba günü oynanacak. 
 
 Bölgesel Amatör Ligde  08 Kasım 2023 Çarşamba günü oynanacak maçlarda program şöyle; 
 
 
2.GRUP
 
15.00 - Feriköy -  Diliskelesispor
 
15.00 - Taçspor -  Babaeskispor
 
14.00  -Keşanspor                 - Gebzespor
 
14.00  - Kullar 1975 Spor - İFA
 
14.00  -  Kapaklıspor - Çorluspor 1947
 
14.00 -  Lüleburgazspor - Yuvacıkspor
 
14.00 -  Gölcükspor - Sarayspor 1953
 
 
4.GRUP
 
14.00 -  İzmirspor - Yıldızspor 45 FK
 
14:00 -  Emirdağspor     -    Kütahya Özel İKH Spor
 
14:00   Yunusemre Belediyespor   -  Alaçatıspor
 
14:00 - Çeşme Belediyespor -         Bayındırspor
 
14:00 - Tire 2021 FK -         Manisa 1965 SK
 
14:00 - Bilecik 1969 Spor -        Asarlık Gençlik ve Spor
 
14:00 - Tepecikspor -       TKİ Tavşanlı Linyitspor
 
 
 
Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve bolgesellig.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.