Haber Girişi: 03.07.2021 - 13:48, Güncelleme: 04.07.2021 - 01:46

Bölgesel Amatör Ligde Çeyrek Final Maçlarının Canlı Skorları

 

Bölgesel Amatör Ligde Çeyrek Final Maçlarının Canlı Skorları

Bölgesel Amatör Ligde bugün oynanan Çeyrek final maçlarının Canlı Skorları
Bölgesel Amatör Ligde Çeyrek Final Maçlarının Canlı Skorları Bölgesel Amatör Ligde bugün oynanan Çeyrek final maçlarının Canlı Skorları 1.BÖLGE : 17.30 1-Bağcılarspor 2-0 Dudulluspor   MS 2-Bulvarspor 1-2 Hendekspor   Maç 85.Dk Yarıda Kaldı  3- Kullar 1975 Spor 2-2 Çilimli Belediyespor  3-4 Penaltılarla   4- Görükle İpekspor 2-0 Bigaspor   MS 2.BÖLGE :17.30 1- Buca Zaferspor 0-2 Aliağa   MS 2- Bieksper Hacırahmanlıspor 1-3 Ayvalıkgücü Belediyespor  MS 3- Anadolu Üniversitesi  0-0 Isparta 32 Emrespor  4-1 Penaltılarla  4- Yeşilova Belediyespor 2-3 Kuşadası  MS Uzatmada 3.BÖLGE :17.00 1-Rize Özel İdare Spor 1-5 Orduspor 1967 MS 2-Kastamonu Özel İdare KHS 0-0 Amasyaspor 1968 3-4 MS Penaltılarla 3-Kayseri Emar Grup  1-2 İdmanyurdu 1925  MS 4-Sincan Belediyespor  0-1 Bolu Abant FK   MS 4.BÖLGE :17.00 1-Gaziantep Ankasspor 1-0 Şanlıurfa BŞB   MS 2-Diyarbakırspor 2-1 Bağlar Belediyespor    MS Uzatmada 3-Muş Belediyespor  0-1 MH Fırat Üniversitesi 6.Grup  MS 4-Kurtalanspor 1-3 76 Iğdır Belediyespor MS  
Bölgesel Amatör Ligde bugün oynanan Çeyrek final maçlarının Canlı Skorları

Bölgesel Amatör Ligde Çeyrek Final Maçlarının Canlı Skorları

Bölgesel Amatör Ligde bugün oynanan Çeyrek final maçlarının Canlı Skorları

1.BÖLGE : 17.30
1-Bağcılarspor 2-0 Dudulluspor   MS

2-Bulvarspor 1-2 Hendekspor   Maç 85.Dk Yarıda Kaldı 

3- Kullar 1975 Spor 2-2 Çilimli Belediyespor  3-4 Penaltılarla  

4- Görükle İpekspor 2-0 Bigaspor   MS

2.BÖLGE :17.30
1- Buca Zaferspor 0-2 Aliağa   MS

2- Bieksper Hacırahmanlıspor 1-3 Ayvalıkgücü Belediyespor  MS

3- Anadolu Üniversitesi  0-0 Isparta 32 Emrespor  4-1 Penaltılarla 

4- Yeşilova Belediyespor 2-3 Kuşadası  MS Uzatmada

3.BÖLGE :17.00
1-Rize Özel İdare Spor 1-5 Orduspor 1967 MS

2-Kastamonu Özel İdare KHS 0-0 Amasyaspor 1968 3-4 MS Penaltılarla

3-Kayseri Emar Grup  1-2 İdmanyurdu 1925  MS

4-Sincan Belediyespor  0-1 Bolu Abant FK   MS

4.BÖLGE :17.00
1-Gaziantep Ankasspor 1-0 Şanlıurfa BŞB   MS

2-Diyarbakırspor 2-1 Bağlar Belediyespor    MS Uzatmada

3-Muş Belediyespor  0-1 MH Fırat Üniversitesi 6.Grup  MS

4-Kurtalanspor 1-3 76 Iğdır Belediyespor MS

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (1)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve bolgesellig.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Ordusporlu
(03.07.2021 18:22 - #141)
Yürü be Orduspor
Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve bolgesellig.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
(0) (0)
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.