Haber Girişi: 15.09.2021 - 18:26, Güncelleme: 16.09.2021 - 00:22

Bölgesel Amatör Lige katılacak takımlar

 

Bölgesel Amatör Lige katılacak takımlar

2021 – 2022 sezonu Bölgesel Amatör Lige başvurusu kabul edilen 263 takım belli oldu
Bala Katılacak takımlar Bölgesel Amatör Lige katılacak takımlar şöyle; ADANA 4 POZANTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR SARIÇAM KÜRKÇÜLER SPOR ADANA 1954 FUTBOL KULÜBÜ KOZANSPOR FK (TFF 3.LİG’den düştü) ADIYAMAN 2 BESNİ AKIN SPOR İMAMAĞA SPOR AFYON 3 SANDIKLI SPOR BOLVADİN BELEDİYE SPOR İSCEHİSAR SPOR AĞRI 2 üDOĞUBAYAZIT BELEDİYE SPOR AĞRI VEFA SPOR AMASYA 2 MERZİFON SPOR AMASYA SPOR 1968 FK ANKARA 6 ÇUBUKSPOR FUTBOL A.Ş KEÇİÖREN BELEDİYESİ BAĞLUM SPOR HAYMANA BLD. SPOR ANKARA TKİ SPOR SİNCAN BLD. SPOR ANKARA DSİ SPOR ANTALYA 5 KEPEZ BELEDİYE SPOR MANAVGAT BLD. SPOR KORKUTELİ BLD. SPOR DEMRE BLD. SPOR ANTALYA KEMERSPOR (TFF 3.LİG’den düştü) ARTVİN 2 ARTVİN ÇORUH SPOR ARHAVİ SPOR (TFF 3.LİG’den düştü) AYDIN 5 EŞİN GRUP SÖKE SPOR AYDIN YILDIZ SPOR EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ ÇİNE MADRAN SPOR AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR BALIKESİR 5 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR BİGADİÇ BELEDİYE SPOR GÖNEN BELEDİYE SPOR BURHANİYE BLD.SPOR ETİ SPOR BİLECİK 2 BOZÜYÜK VİTRA SPOR BAYIRKÖY SPOR KULÜBÜ BİNGÖL 2 12 BİNGÖL SPOR K.YILDIRIMSPOR BİTLİS 2 BİTLİS ÖZGÜZELDERE SPOR GÜROYMAKSPOR BOLU 2 GEREDE 1970 FUTBOL KULÜBÜ YENİÇAĞA SPOR BURDUR 2 BUCAK BELEDİYE OĞUZHAN SPOR BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNV. GSK BURSA 8 ZAFER SPOR YENİŞEHİR BELEDİYE SPOR MUSTAFA KEMALPAŞA SPOR BLD. ELMASBAHÇELER SPOR BURSA KÜLTÜR 1987 SPOR BURSA NİLÜFER 2021 FUTBOL KULÜBÜ GÖRÜKLE İPEKSPOR İNEGÖL KAFKAS GENÇLİKSPOR ÇANAKKALE 3 BİGA SPOR BOZCAADA SPOR BİGA ADA SPOR ÇANKIRI 2 1074 ÇANKIRI SPOR KURŞUNLU BLD. SPOR ÇORUM 2 OSMANCIK BLD. SPOR ÇORUM ÇİMENTO SPORİL TAKIM   DENİZLİ 3 DENİZLİ SARAYKÖY SPOR SERİNHİSAR SPOR BAĞBAŞI ZEYTİNKÖY SPOR DİYARBAKIR 6 BAĞLAR BELEDİYE SPOR BİSMİL 21 SPORTİF FAALİYETLER GSK DİYARBAKIRSPOR ÇINAR BELEDİYESİ SPOR BİSMİL 1936 GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ SİLVAN BELEDİYESPOR EDİRNE 2 UZUNKÖPRÜ SPOR TUNCA SPOR ELAZIĞ 3 MEDİLİNE HOSPİTAL FIRAT ÜNİVERSİTESİ GSK ELAZIĞ YOL SPOR KOVANCILAR SPOR ERZİNCAN 2 ERZİNCAN ULALAR SPOR ERZİNCAN 1968 SPOR ERZURUM 2 YAKUTİYE SPOR İDMANOCAĞISPOR ESKİŞEHİR 3 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SPOR ESKİŞEHİR YUNUS EMRE SPOR ESKİŞEHİR SAĞLIK SPOR GAZİANTEP 3 GAZİANTEP ANKAS NİZİP SPOR GAZİANTEP ANADOLU SPOR GİRESUN 3 GÖRELE SPOR 1926 BULANCAK SPOR EYNESİL BLD.SPOR GÜMÜŞHANE 1 SÖĞÜTLÜ HİLALSPOR HAKKARİ 2 YÜKSEKOVA BLD.SPOR HAKKARİ GÜCÜ SPOR HATAY 4 5 TEMMUZ İSKENDERUN SP. REYHANLI SPOR ANTAKYA BELEDİYESİ FUTBOL KULÜBÜ PAYASSPOR (TFF 3.LİG’den düştü) ISPARTA 2 ISPARTA 32 EMRE SPOR GELENDOSTSPOR MERSİN 4 MERSİN B.ŞEHİR BLD.MESKİ SPOR İDMANYURDU 1925 SPOR SİLİFKE BELEDİYE SPOR ERDEMLİ BLD.SPOR İSTANBUL 29 MALTEPE SPOR SULTANGAZİ SPOR YEŞİLKÖY SPOR BEŞYÜZEVLER SPOR ATLAS SPOR ORTAKÖY SPOR VEFA SPOR BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ ALİBEYKÖY SPOR BAKIRKÖY SPOR KAVACIK SPOR NİŞANTAŞI SPOR İSTANBUL SİİRTGÜCÜ SPOR İSTANBUL SİNOP SPOR CEVİZLİ ANADOLU SPOR BEYKOZ İDMAN YURDU FUT. YAT. SAN. TİC. A.Ş GAZİ MAHALLESİ SPOR BAYBURT 1918 FUTBOL KULÜBÜ İSTANBUL KAYAŞEHİR SPOR YENİKÖY SPOR KURUÇEŞME SPOR DUDULLU SPOR IRMAK SPORİL TAKIM BULVAR SPOR BEYKOZSPOR 1908 A.Ş 1877 ALEMDAĞSPOR (TFF 3.LİG’den düştü) ATLAS MADEN Ç.KÖY FUT.YAT.A.Ş (TFF 3.LİG’den düştü) SULTANBEYLİ BLD. SPOR (TFF 3.LİG’den düştü) SİLİVRİ SPOR (TFF 3.LİG’den düştü) İZMİR 11 ÇİĞLİ BELEDİYE SPOR ALİAĞA FUTBOL A.Ş TORBALI SPOR BORNOVA YEŞİLOVA SPOR İZMİR SPOR TOROSGÜCÜ SPOR KINIK BLD. SPOR VİVEN BORNOVA FUTBOL KULÜBÜ BUCA ZAFERSPOR KEMALPAŞASPOR ALAÇATISPOR KULÜBÜ KARS 2 KARS 36 SPOR KAĞIZMAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR KASTAMONU 2 KASTAMONU ÖZEL İDARE KÖY HİZ. SPOR TAŞKÖPRÜ SPOR KAYSERİ 4 TALASGÜCÜ BLD. SPOR YAHYALI SPOR DEVELİ SPOR KAYSERİ EMAR GRUP FUTBOL KULÜBÜ KIRKLARELİ 3 VİZE SPOR LÜLEBURGAZ SPOR BABAESKİ SPOR KIRŞEHİR 2 MUCUR YABANLI SPOR YEŞİL KAMANSPOR KOCAELİ 10 BAŞİSKELE DOĞANTEPE SPOR ÇAYIROVA SPOR KARAMÜRSEL SPOR KULLAR 1975 SPOR GEBZE SPOR KÖRFEZ BLD. HEREKE YIDIZ SPOR YUVACIK SPOR DEĞİRMENDERESPOR ARSLANBEY GENÇLERBİRLİĞİ SPOR GÖLCÜKSPOR (TFF 3.LİG’den düştü) KONYA 5 AKŞEHİR SPOR SARAYÖNÜ BELEDİYE SPOR KONYA EREĞLİ SPOR GÖLYAZI BLD.SPOR ÇATALHÜYÜK ÇUMRA BLD.SPOR KÜTAHYA 3 TKİ TAVŞANLI LİNYİT SPOR KÜTAHYA YEŞİLAY SPOR EVLİYA ÇELEBİ ÇAĞLAYAN AZOT SPOR MALATYA 4 PÜTÜRGE BLD. SPOR MALATYA İDMANYURDU SPOR ARGUVAN BLD. SPOR DARENDESPOR MANİSA 6 SALİHLİ BELEDİYE SPOR MANİSA SANAYİ SPOR YUNUS EMRE BELEDİYE SPOR BİEKSPER HACIRAHMANLI SPOR AHMETLİ BLD. SPOR MANİSASPOR (TFF 3.LİG’den düştü) K.MARAŞ 3 ELBİSTAN SPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR ANDIRIN YEŞİLDAĞ SPOR MARDİN 2 KIZILTEPE SPORTİF FAALİYETLER MAZIDAĞI FOSFAT SPOR MUĞLA 2 YATAĞAN SPOR MUĞLASPOR (TFF 3.LİG’den düştü)İL TAKIM MUŞ 2 MUŞ MENDERES SPOR MUŞ BELEDİYE SPOR NEVŞEHİR 2 SUVERMEZ KAPADOKYA SPOR ÜRGÜPSPOR NİĞDE 1 NİĞDE BELEDİYESİ SPOR ORDU 3 ÜNYE 1957 SPOR ALTINORDU BLD. SPOR ULUBEY BELEDİYESPOR RİZE 3 ÇAYELİ SPOR SALARHA RİZE ÖZEL İDARE SPOR SAKARYA 5 PAMUKOVA 1968 SPOR ARİFİYE KALAYCI SPOR SAPANCA GENÇLİK SPOR SERDİVANSPOR ERENLERSPOR SAMSUN 4 LADİK BELEDİYE SPOR ATAKUM BELEDİYE SPOR EVCİ SPOR KARASAMSUN SPOR SİİRT 1 KURTALAN SPOR SİNOP 2 BOYABAT 1868 SPOR GERZE BLD. SPOR SİVAS 2 CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ GSK ABDULVAHABİ GAZİ SPOR TEKİRDAĞ 4 ÇERKEZKÖY 1911 DOĞAN SPOR KAPAKLI SPOR MARMARA EREĞLİSİ BLD.SPOR TEKİRDAĞSPOR (TFF 3.LİG’den düştü) TOKAT 2 NİKSAR BELEDİYE SPOR ERBAA GENÇLİK SPOR TRABZON 6 TONYA DOĞAN SPOR DSİ KARADENİZ SPOR ERDOĞDU SPOR SEBAT GENÇLİK SPOR BAHCECİKSPOR ÇARŞIBAŞIBELEDİYESPOR TUNCELİ 1 DERSİM SPOR Ş.URFA 3 Ş.URFA B.ŞEHİR BLD.SPOR SİVEREK BELEDİYE SPOR VİRANŞEHİR BELEDİYE SPOR UŞAK 2 BÖLME SPOR SİVASLI BLD. SPOR VAN 2 VAN YOL SPOR VANGÖLÜ SPORTİF FAALİYETLER SPOR YOZGAT 3 SORGUN BELEDİYE SPOR ÇAYIRALAN ESNAF SPOR YOZGATSPOR 1959 FK (TFF 3.LİG’den düştü) ZONGULDAK 3 KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR DEVREK BELEDİYE SPOR KİLİMLİ BLD. SPOR AKSARAY 2 ELİT NATUREL EŞMEKEYA SULTANHANI SP. ESKİL BELEDİYE SPOR BAYBURT 1 BAYBURT BLD. SPOR KARAMAN 1 SU DURAĞI GENÇLER BRL. KIRIKKALE 1 KIRIKKALE YAHŞİHAN SPOR BATMAN 2 1955 BATMAN BELEDİYE SPOR BATMAN 72 BELEDİYE SPOR ŞIRNAK 3 CİZRE SERHAT SPOR ŞIRNAK İDMANYURDU SPOR 1960 SİLOPİ SPORİL BARTIN 2 BARTIN SPOR AMASRA SPOR ARDAHAN 1 SERHAT ARDAHANSPOR IĞDIR 1  IĞDIR ES SPOR YALOVA 3 YALOVA KADIKÖY SPOR ALTINOVA BLD. SPOR YALOVASPOR (TFF 3.LİG’den düştü) KARABÜK 1 KARABÜK KÖYÜ SPOR KİLİS 2 KİLİS BLD. SPOR ELBEYLİ SPOR OSMANİYE 1 DÜZİÇİSPOR DÜZCE 2 BEYKÖY BELEDİYE SPOR ÇİLİMLİ BLD. SPOR Haber:Orhan Külek-Maraştaspor
2021 – 2022 sezonu Bölgesel Amatör Lige başvurusu kabul edilen 263 takım belli oldu

Bala Katılacak takımlar

Bölgesel Amatör Lige katılacak takımlar şöyle;

ADANA 4

POZANTI BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
SARIÇAM KÜRKÇÜLER SPOR
ADANA 1954 FUTBOL KULÜBÜ
KOZANSPOR FK (TFF 3.LİG’den düştü)

ADIYAMAN 2

BESNİ AKIN SPOR
İMAMAĞA SPOR

AFYON 3
SANDIKLI SPOR
BOLVADİN BELEDİYE SPOR
İSCEHİSAR SPOR

AĞRI 2

üDOĞUBAYAZIT BELEDİYE SPOR
AĞRI VEFA SPOR

AMASYA 2

MERZİFON SPOR
AMASYA SPOR 1968 FK

ANKARA 6
ÇUBUKSPOR FUTBOL A.Ş
KEÇİÖREN BELEDİYESİ BAĞLUM SPOR
HAYMANA BLD. SPOR
ANKARA TKİ SPOR
SİNCAN BLD. SPOR
ANKARA DSİ SPOR

ANTALYA 5
KEPEZ BELEDİYE SPOR
MANAVGAT BLD. SPOR
KORKUTELİ BLD. SPOR
DEMRE BLD. SPOR
ANTALYA KEMERSPOR (TFF 3.LİG’den düştü)

ARTVİN 2

ARTVİN ÇORUH SPOR
ARHAVİ SPOR (TFF 3.LİG’den düştü)

AYDIN 5
EŞİN GRUP SÖKE SPOR
AYDIN YILDIZ SPOR
EFELER 09 SPOR FUTBOL KULÜBÜ
ÇİNE MADRAN SPOR
AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR

BALIKESİR 5
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
BİGADİÇ BELEDİYE SPOR
GÖNEN BELEDİYE SPOR
BURHANİYE BLD.SPOR
ETİ SPOR

BİLECİK 2

BOZÜYÜK VİTRA SPOR
BAYIRKÖY SPOR KULÜBÜ

BİNGÖL 2

12 BİNGÖL SPOR
K.YILDIRIMSPOR

BİTLİS 2

BİTLİS ÖZGÜZELDERE SPOR

GÜROYMAKSPOR


BOLU 2

GEREDE 1970 FUTBOL KULÜBÜ
YENİÇAĞA SPOR


BURDUR 2
BUCAK BELEDİYE OĞUZHAN SPOR
BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNV. GSK


BURSA 8
ZAFER SPOR
YENİŞEHİR BELEDİYE SPOR
MUSTAFA KEMALPAŞA SPOR BLD.
ELMASBAHÇELER SPOR
BURSA KÜLTÜR 1987 SPOR
BURSA NİLÜFER 2021 FUTBOL KULÜBÜ
GÖRÜKLE İPEKSPOR
İNEGÖL KAFKAS GENÇLİKSPOR


ÇANAKKALE 3
BİGA SPOR
BOZCAADA SPOR
BİGA ADA SPOR


ÇANKIRI 2

1074 ÇANKIRI SPOR
KURŞUNLU BLD. SPOR


ÇORUM 2

OSMANCIK BLD. SPOR
ÇORUM ÇİMENTO SPORİL TAKIM
 


DENİZLİ 3
DENİZLİ SARAYKÖY SPOR
SERİNHİSAR SPOR
BAĞBAŞI ZEYTİNKÖY SPOR

DİYARBAKIR 6
BAĞLAR BELEDİYE SPOR
BİSMİL 21 SPORTİF FAALİYETLER GSK
DİYARBAKIRSPOR
ÇINAR BELEDİYESİ SPOR
BİSMİL 1936 GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
SİLVAN BELEDİYESPOR

EDİRNE 2

UZUNKÖPRÜ SPOR
TUNCA SPOR

ELAZIĞ 3
MEDİLİNE HOSPİTAL FIRAT ÜNİVERSİTESİ GSK
ELAZIĞ YOL SPOR
KOVANCILAR SPOR


ERZİNCAN 2

ERZİNCAN ULALAR SPOR
ERZİNCAN 1968 SPOR


ERZURUM 2

YAKUTİYE SPOR

İDMANOCAĞISPOR

ESKİŞEHİR 3
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SPOR
ESKİŞEHİR YUNUS EMRE SPOR
ESKİŞEHİR SAĞLIK SPOR


GAZİANTEP 3
GAZİANTEP ANKAS
NİZİP SPOR
GAZİANTEP ANADOLU SPOR

GİRESUN 3
GÖRELE SPOR
1926 BULANCAK SPOR
EYNESİL BLD.SPOR

GÜMÜŞHANE 1

SÖĞÜTLÜ HİLALSPOR


HAKKARİ 2

YÜKSEKOVA BLD.SPOR
HAKKARİ GÜCÜ SPOR

HATAY 4
5 TEMMUZ İSKENDERUN SP.
REYHANLI SPOR
ANTAKYA BELEDİYESİ FUTBOL KULÜBÜ
PAYASSPOR (TFF 3.LİG’den düştü)

ISPARTA 2

ISPARTA 32 EMRE SPOR
GELENDOSTSPOR

MERSİN 4
MERSİN B.ŞEHİR BLD.MESKİ SPOR
İDMANYURDU 1925 SPOR
SİLİFKE BELEDİYE SPOR
ERDEMLİ BLD.SPOR

İSTANBUL 29
MALTEPE SPOR
SULTANGAZİ SPOR
YEŞİLKÖY SPOR
BEŞYÜZEVLER SPOR
ATLAS SPOR
ORTAKÖY SPOR
VEFA SPOR
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
ALİBEYKÖY SPOR
BAKIRKÖY SPOR
KAVACIK SPOR
NİŞANTAŞI SPOR
İSTANBUL SİİRTGÜCÜ SPOR
İSTANBUL SİNOP SPOR
CEVİZLİ ANADOLU SPOR
BEYKOZ İDMAN YURDU FUT. YAT. SAN. TİC. A.Ş
GAZİ MAHALLESİ SPOR
BAYBURT 1918 FUTBOL KULÜBÜ
İSTANBUL KAYAŞEHİR SPOR
YENİKÖY SPOR
KURUÇEŞME SPOR
DUDULLU SPOR
IRMAK SPORİL TAKIM
BULVAR SPOR
BEYKOZSPOR 1908 A.Ş
1877 ALEMDAĞSPOR (TFF 3.LİG’den düştü)
ATLAS MADEN Ç.KÖY FUT.YAT.A.Ş (TFF 3.LİG’den düştü)
SULTANBEYLİ BLD. SPOR (TFF 3.LİG’den düştü)
SİLİVRİ SPOR (TFF 3.LİG’den düştü)


İZMİR 11
ÇİĞLİ BELEDİYE SPOR
ALİAĞA FUTBOL A.Ş
TORBALI SPOR
BORNOVA YEŞİLOVA SPOR
İZMİR SPOR
TOROSGÜCÜ SPOR
KINIK BLD. SPOR
VİVEN BORNOVA FUTBOL KULÜBÜ
BUCA ZAFERSPOR
KEMALPAŞASPOR
ALAÇATISPOR KULÜBÜ


KARS 2

KARS 36 SPOR
KAĞIZMAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR

KASTAMONU 2

KASTAMONU ÖZEL İDARE KÖY HİZ. SPOR
TAŞKÖPRÜ SPOR

KAYSERİ 4
TALASGÜCÜ BLD. SPOR
YAHYALI SPOR
DEVELİ SPOR
KAYSERİ EMAR GRUP FUTBOL KULÜBÜ

KIRKLARELİ 3
VİZE SPOR
LÜLEBURGAZ SPOR
BABAESKİ SPOR


KIRŞEHİR 2

MUCUR YABANLI SPOR
YEŞİL KAMANSPOR


KOCAELİ 10
BAŞİSKELE DOĞANTEPE SPOR
ÇAYIROVA SPOR
KARAMÜRSEL SPOR
KULLAR 1975 SPOR
GEBZE SPOR
KÖRFEZ BLD. HEREKE YIDIZ SPOR
YUVACIK SPOR
DEĞİRMENDERESPOR
ARSLANBEY GENÇLERBİRLİĞİ SPOR
GÖLCÜKSPOR (TFF 3.LİG’den düştü)

KONYA 5
AKŞEHİR SPOR
SARAYÖNÜ BELEDİYE SPOR
KONYA EREĞLİ SPOR
GÖLYAZI BLD.SPOR
ÇATALHÜYÜK ÇUMRA BLD.SPOR

KÜTAHYA 3
TKİ TAVŞANLI LİNYİT SPOR
KÜTAHYA YEŞİLAY SPOR
EVLİYA ÇELEBİ ÇAĞLAYAN AZOT SPOR

MALATYA 4
PÜTÜRGE BLD. SPOR
MALATYA İDMANYURDU SPOR
ARGUVAN BLD. SPOR
DARENDESPOR
MANİSA 6
SALİHLİ BELEDİYE SPOR
MANİSA SANAYİ SPOR
YUNUS EMRE BELEDİYE SPOR
BİEKSPER HACIRAHMANLI SPOR
AHMETLİ BLD. SPOR
MANİSASPOR (TFF 3.LİG’den düştü)

K.MARAŞ 3
ELBİSTAN SPOR
TÜRKOĞLU BLD. SPOR
ANDIRIN YEŞİLDAĞ SPOR


MARDİN 2

KIZILTEPE SPORTİF FAALİYETLER
MAZIDAĞI FOSFAT SPOR

MUĞLA 2
YATAĞAN SPOR
MUĞLASPOR (TFF 3.LİG’den düştü)İL TAKIM

MUŞ 2

MUŞ MENDERES SPOR
MUŞ BELEDİYE SPOR


NEVŞEHİR 2

SUVERMEZ KAPADOKYA SPOR
ÜRGÜPSPOR

NİĞDE 1

NİĞDE BELEDİYESİ SPOR

ORDU 3
ÜNYE 1957 SPOR
ALTINORDU BLD. SPOR
ULUBEY BELEDİYESPOR

RİZE 3
ÇAYELİ SPOR
SALARHA
RİZE ÖZEL İDARE SPOR


SAKARYA 5
PAMUKOVA 1968 SPOR
ARİFİYE KALAYCI SPOR
SAPANCA GENÇLİK SPOR
SERDİVANSPOR
ERENLERSPOR

SAMSUN 4
LADİK BELEDİYE SPOR
ATAKUM BELEDİYE SPOR
EVCİ SPOR
KARASAMSUN SPOR

SİİRT 1

KURTALAN SPOR

SİNOP 2

BOYABAT 1868 SPOR
GERZE BLD. SPOR


SİVAS 2

CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ GSK
ABDULVAHABİ GAZİ SPOR

TEKİRDAĞ 4
ÇERKEZKÖY 1911 DOĞAN SPOR
KAPAKLI SPOR
MARMARA EREĞLİSİ BLD.SPOR
TEKİRDAĞSPOR (TFF 3.LİG’den düştü)

TOKAT 2
NİKSAR BELEDİYE SPOR
ERBAA GENÇLİK SPOR

TRABZON 6
TONYA DOĞAN SPOR
DSİ KARADENİZ SPOR
ERDOĞDU SPOR
SEBAT GENÇLİK SPOR
BAHCECİKSPOR
ÇARŞIBAŞIBELEDİYESPOR


TUNCELİ 1

DERSİM SPOR

Ş.URFA 3
Ş.URFA B.ŞEHİR BLD.SPOR
SİVEREK BELEDİYE SPOR
VİRANŞEHİR BELEDİYE SPOR


UŞAK 2

BÖLME SPOR
SİVASLI BLD. SPOR

VAN 2

VAN YOL SPOR
VANGÖLÜ SPORTİF FAALİYETLER SPOR

YOZGAT 3
SORGUN BELEDİYE SPOR
ÇAYIRALAN ESNAF SPOR
YOZGATSPOR 1959 FK (TFF 3.LİG’den düştü)

ZONGULDAK 3
KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR
DEVREK BELEDİYE SPOR
KİLİMLİ BLD. SPOR

AKSARAY 2

ELİT NATUREL EŞMEKEYA SULTANHANI SP.
ESKİL BELEDİYE SPOR

BAYBURT 1

BAYBURT BLD. SPOR

KARAMAN 1

SU DURAĞI GENÇLER BRL.

KIRIKKALE 1

KIRIKKALE YAHŞİHAN SPOR

BATMAN 2

1955 BATMAN BELEDİYE SPOR
BATMAN 72 BELEDİYE SPOR

ŞIRNAK 3
CİZRE SERHAT SPOR
ŞIRNAK İDMANYURDU SPOR
1960 SİLOPİ SPORİL

BARTIN 2

BARTIN SPOR
AMASRA SPOR

ARDAHAN 1

SERHAT ARDAHANSPOR

IĞDIR 1 

IĞDIR ES SPOR

YALOVA 3
YALOVA KADIKÖY SPOR
ALTINOVA BLD. SPOR
YALOVASPOR (TFF 3.LİG’den düştü)

KARABÜK 1

KARABÜK KÖYÜ SPOR

KİLİS 2

KİLİS BLD. SPOR
ELBEYLİ SPOR

OSMANİYE 1

DÜZİÇİSPOR

DÜZCE 2
BEYKÖY BELEDİYE SPOR
ÇİLİMLİ BLD. SPOR

Haber:Orhan Külek-Maraştaspor

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.