Kupada Günün Programı ve Hakemleri

Spor (İHA) - İhlas Haber Ajansı | 19.09.2017 - 00:00, Güncelleme: 19.09.2017 - 00:00 2707+ kez okundu.
 

Kupada Günün Programı ve Hakemleri

Kupada Günün Programı ve Hakemleri Ziraat Türkiye kupasında 19 Ekim 2017 Salı günü oynanacak olan maçların programı ve maçları yönetecek hakemler şöyle;   Tarih Stat Ev Sahibi Takım Misafir Takım Hakemler 19.09.2017 13:00 BAĞCILAR MAHMUTBEY STADI ANADOLU BAĞCILAR SPOR KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR (H) CELAL BAYRAKLI  (Y) ALİ ETLİKCİ  (Y) AYKUT KÜÇÜK  (D) ALİM KANDEMİR  19.09.2017 13:00 GAZİOSMANPAŞA STADI TOKATSPOR KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. (H) YASİN KOL  (Y) MÜRVET YAVUZTÜRK  (Y) HASAN ERDOĞAN  (D) ALPASLAN ŞEN  19.09.2017 13:45 MARDİN 21 KASIM STADI ŞANLIURFASPOR PAZARSPOR (H) YAKUP BAKIR  (Y) BÜLENT ULUDOĞAN  (Y) SUAT GÜZ  (D) GÖKHAN ÖZBULUT  19.09.2017 14:30 SEYRANTEPE SPOR KOMPLEKSİ DİYARBEKİR SPOR A.Ş. İSTANBULSPOR A.Ş. (H) ÖZGÜÇ TÜRKALP  (Y) ENGİN ERDEM  (Y) ÖZGÜR ERTEM  (D) BURAK PAKKAN  19.09.2017 15:00 PAYAS İLÇE STADI PAYASSPOR AMED SPORTİF FAALİYETLER (H) MUSTAFA İLKER COŞKUN  (Y) HACI MEHMET EKMEKYERMEZ (Y) KADİR KANTEKİN  (D) BİLAL KÖSEOĞLU  19.09.2017 15:30 BANDIRMA 17 EYLÜL BANDIRMASPOR ÇORUM BELEDİYESPOR (H) ÇAĞDAŞ ALTAY  (Y) AYKUT ONAR  (Y) OĞUZ AKYÜZ  (D) CİHAN ATAŞ  19.09.2017 15:30 BERGAMA 14 EYLÜL MENEMEN BELEDİYE SPOR DARICA GENÇLERBİRLİĞİ (H) ADNAN DENİZ KAYATEPE  (Y) HİDAYET ZEYBEK  (Y) ŞENOL BEKTAŞ  (D) BARKIN KARA  19.09.2017 15:30 MUĞLA ATATÜRK STD. MUĞLASPOR ETİMESGUT BLD. SPOR (H) OĞUZHAN UĞURLU  (Y) MEHMET CAN KÜÇÜK  (Y) SEGAH TUNÇKOL  (D) AYTAÇ GEÇGEL  19.09.2017 15:30 KIRKLARELİ ATATÜRK SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR NİĞDE BELEDİYESPOR (H) EMRE KARGIN  (Y) MUSTAFA HAN  (Y) HÜSEYİN KIVANÇ DURMAZ  (D) ÖNDER TURGAY DEMİRDAK  19.09.2017 15:30 BODRUM İLÇE STADI BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ (H) ABDULLAH YILMAZ  (Y) CEMAL ALPAY  (Y) MURAT ŞENER  (D) TOLGA SANCAK  19.09.2017 16:00 VAN ATATÜRK VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KAYSERİSPOR (H) BAHATTİN ŞİMŞEK  (Y) BAKİ TUNCAY AKKIN  (Y) MEHMET METİN  (D) DİRENÇ TONUSLUOĞLU  19.09.2017 17:00 BALIKESİR ATATÜRK BALIKESİRSPOR BALTOK KARS 36 SPOR (H) ŞEREF TAŞTAN  (Y) CUMHUR ALTAY  (Y) MEHMET ALİ AKKOR  (D) TAYFUN SARI  19.09.2017 19:00 BOLU ATATÜRK BOLUSPOR SİNOPSPOR (H) KADİR SAĞLAM  (Y) SEZGİN ÇINAR  (Y) HABİP TİRYAKİ  (D) OZAN BİLEYCİ  19.09.2017 19:00 MERSİN STADYUMU MERSİN İDMANYURDU ORHANGAZİ BELEDİYESPOR (H) SABİT SELVİ  (Y) CEM ÖZBAY  (Y) CANKUT GÖNENÇ  (D) SERCAN MURAT GÜNDÜZLER  19.09.2017 19:00 AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ STADI KEMERSPOR 2003 SİVAS BELEDİYE SPOR (H) SİNAN DERECİ  (Y) MEHMET ŞENGÜL  (Y) ARMAĞAN ÇEKİN  

Kupada Günün Programı ve Hakemleri

Ziraat Türkiye kupasında 19 Ekim 2017 Salı günü oynanacak olan maçların programı ve maçları yönetecek hakemler şöyle;

 

Tarih

Stat

Ev Sahibi Takım

Misafir Takım

Hakemler

19.09.2017
13:00

BAĞCILAR MAHMUTBEY STADI

ANADOLU BAĞCILAR SPOR

KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR

(H) CELAL BAYRAKLI 
(Y) ALİ ETLİKCİ 
(Y) AYKUT KÜÇÜK 
(D) ALİM KANDEMİR 

19.09.2017
13:00

GAZİOSMANPAŞA STADI

TOKATSPOR

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.

(H) YASİN KOL 
(Y) MÜRVET YAVUZTÜRK 
(Y) HASAN ERDOĞAN 
(D) ALPASLAN ŞEN 

19.09.2017
13:45

MARDİN 21 KASIM STADI

ŞANLIURFASPOR

PAZARSPOR

(H) YAKUP BAKIR 
(Y) BÜLENT ULUDOĞAN 
(Y) SUAT GÜZ 
(D) GÖKHAN ÖZBULUT 

19.09.2017
14:30

SEYRANTEPE SPOR KOMPLEKSİ

DİYARBEKİR SPOR A.Ş.

İSTANBULSPOR A.Ş.

(H) ÖZGÜÇ TÜRKALP 
(Y) ENGİN ERDEM 
(Y) ÖZGÜR ERTEM 
(D) BURAK PAKKAN 

19.09.2017
15:00

PAYAS İLÇE STADI

PAYASSPOR

AMED SPORTİF FAALİYETLER

(H) MUSTAFA İLKER COŞKUN 
(Y) HACI MEHMET EKMEKYERMEZ
(Y) KADİR KANTEKİN 
(D) BİLAL KÖSEOĞLU 

19.09.2017
15:30

BANDIRMA 17 EYLÜL

BANDIRMASPOR

ÇORUM BELEDİYESPOR

(H) ÇAĞDAŞ ALTAY 
(Y) AYKUT ONAR 
(Y) OĞUZ AKYÜZ 
(D) CİHAN ATAŞ 

19.09.2017
15:30

BERGAMA 14 EYLÜL

MENEMEN BELEDİYE SPOR

DARICA GENÇLERBİRLİĞİ

(H) ADNAN DENİZ KAYATEPE 
(Y) HİDAYET ZEYBEK 
(Y) ŞENOL BEKTAŞ 
(D) BARKIN KARA 

19.09.2017
15:30

MUĞLA ATATÜRK STD.

MUĞLASPOR

ETİMESGUT BLD. SPOR

(H) OĞUZHAN UĞURLU 
(Y) MEHMET CAN KÜÇÜK 
(Y) SEGAH TUNÇKOL 
(D) AYTAÇ GEÇGEL 

19.09.2017
15:30

KIRKLARELİ ATATÜRK

SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR

NİĞDE BELEDİYESPOR

(H) EMRE KARGIN 
(Y) MUSTAFA HAN 
(Y) HÜSEYİN KIVANÇ DURMAZ 
(D) ÖNDER TURGAY DEMİRDAK 

19.09.2017
15:30

BODRUM İLÇE STADI

BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR

GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ

(H) ABDULLAH YILMAZ 
(Y) CEMAL ALPAY 
(Y) MURAT ŞENER 
(D) TOLGA SANCAK 

19.09.2017
16:00

VAN ATATÜRK

VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR

KAYSERİSPOR

(H) BAHATTİN ŞİMŞEK 
(Y) BAKİ TUNCAY AKKIN 
(Y) MEHMET METİN 
(D) DİRENÇ TONUSLUOĞLU 

19.09.2017
17:00

BALIKESİR ATATÜRK

BALIKESİRSPOR BALTOK

KARS 36 SPOR

(H) ŞEREF TAŞTAN 
(Y) CUMHUR ALTAY 
(Y) MEHMET ALİ AKKOR 
(D) TAYFUN SARI 

19.09.2017
19:00

BOLU ATATÜRK

BOLUSPOR

SİNOPSPOR

(H) KADİR SAĞLAM 
(Y) SEZGİN ÇINAR 
(Y) HABİP TİRYAKİ 
(D) OZAN BİLEYCİ 

19.09.2017
19:00

MERSİN STADYUMU

MERSİN İDMANYURDU

ORHANGAZİ BELEDİYESPOR

(H) SABİT SELVİ 
(Y) CEM ÖZBAY 
(Y) CANKUT GÖNENÇ 
(D) SERCAN MURAT GÜNDÜZLER 

19.09.2017
19:00

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ STADI

KEMERSPOR 2003

SİVAS BELEDİYE SPOR

(H) SİNAN DERECİ 
(Y) MEHMET ŞENGÜL 
(Y) ARMAĞAN ÇEKİN

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve bolgesellig.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.