Haber Girişi: 27.07.2021 - 01:07, Güncelleme: 27.07.2021 - 01:16

Mardinspor İç ve Dış Transferde 13 Futbolcuyla Anlaştı

 

Mardinspor İç ve Dış Transferde 13 Futbolcuyla Anlaştı

3.Lig 3.grup takımlarından Mardinspor iç ve dış transferde 13 futbolcuyla anlaşmaya vardı.
Mardinspor İç ve Dış Transferde 13 Futbolcuyla Anlaştı 3.Lig 3.grup takımlarından Mardinspor iç ve dış transferde 13 futbolcuyla anlaşmaya vardı. Mardinspor dış transferde Adıyamanspor'dan sağ-sol açık Ömürcan Karaca, Siirtspor'dan forvet Abdulkadir Özdemir, Karaköprübelediyespor'dan sol bek Hakan Albayrak, Batmanpetrolspor'dan kaleci Akın İsmail Köroglu ve Çatalcaspor'dan sağ bek Ramiz Ok ile anlaşmaya varmıştır.   İç transferde ise Rıdvan Sönmez, Nimet Kayaalp, Turgut Zengin, Vedat Altaş, Eren Yalçın, Sercan Yılmaz, Özgür Kazar ve Yusuf Eren Aykız ile anlaşmaya varmıştır. Mardinspor'dan yapılan açıklama şöyle; Takımımız 2021-2022 sezonu için Adıyamanspor'dan sağ-sol açık pozisyonlarında oynayan Ömürcan Karaca ile anlaşmaya varmıştır. Ailemize Hoş Geldin Ömürcan Karaca  Takımımız 2021-2022 sezonu için Siirtspor'dan forvet pozisyonunda oynayan Abdulkadir Özdemir ile anlaşmaya varmıştır.  Ailemize Hoş Geldin Abdulkadir Özdemir  Takımımız 2021-2022 sezonu için Karaköprübelediyespor'dan sol bek pozisyonunda oynayan Hakan Albayrak ile anlaşmaya varmıştır.  Ailemize Hoş Geldin Hakan Albayrak Takımımız 2021-2022 sezonu için Batmanpetrolspor'dan kaleci Akın İsmail Köroglu ile anlaşmaya varmıştır. Ailemize Hoş Geldin Akın İsmail Köroğlu  Takımımız 2021-2022 sezonu için Çatalcaspor'dan sağ bek pozisyonunda oynayan Ramiz Ok ile anlaşmaya varmıştır. Ailemize Hoş Geldin Ramiz Ok  Takımımız 2021-2022 sezonu için iç transferde Rıdvan Sönmez, Nimet Kayaalp, Turgut Zengin, vedat Altaş, Eren Yalçın, Sercan Yılmaz, Özgür Kazar ve Yusuf Eren Aykız ile anlaşmaya varmıştır. Transfer çalışmalarımız son sürat devam edecektir.
3.Lig 3.grup takımlarından Mardinspor iç ve dış transferde 13 futbolcuyla anlaşmaya vardı.

Mardinspor İç ve Dış Transferde 13 Futbolcuyla Anlaştı

3.Lig 3.grup takımlarından Mardinspor iç ve dış transferde 13 futbolcuyla anlaşmaya vardı.

Mardinspor dış transferde Adıyamanspor'dan sağ-sol açık Ömürcan Karaca, Siirtspor'dan forvet Abdulkadir Özdemir, Karaköprübelediyespor'dan sol bek Hakan Albayrak, Batmanpetrolspor'dan kaleci Akın İsmail Köroglu ve Çatalcaspor'dan sağ bek Ramiz Ok ile anlaşmaya varmıştır.
 
İç transferde ise Rıdvan Sönmez, Nimet Kayaalp, Turgut Zengin, Vedat Altaş, Eren Yalçın, Sercan Yılmaz, Özgür Kazar ve Yusuf Eren Aykız ile anlaşmaya varmıştır.


Mardinspor'dan yapılan açıklama şöyle;

Takımımız 2021-2022 sezonu için Adıyamanspor'dan sağ-sol açık pozisyonlarında oynayan Ömürcan Karaca ile anlaşmaya varmıştır.
Ailemize Hoş Geldin Ömürcan Karaca 

Takımımız 2021-2022 sezonu için Siirtspor'dan forvet pozisyonunda oynayan Abdulkadir Özdemir ile anlaşmaya varmıştır. 
Ailemize Hoş Geldin Abdulkadir Özdemir 

Takımımız 2021-2022 sezonu için Karaköprübelediyespor'dan sol bek pozisyonunda oynayan Hakan Albayrak ile anlaşmaya varmıştır. 
Ailemize Hoş Geldin Hakan Albayrak

Takımımız 2021-2022 sezonu için Batmanpetrolspor'dan kaleci Akın İsmail Köroglu ile anlaşmaya varmıştır.
Ailemize Hoş Geldin Akın İsmail Köroğlu 

Takımımız 2021-2022 sezonu için Çatalcaspor'dan sağ bek pozisyonunda oynayan Ramiz Ok ile anlaşmaya varmıştır.
Ailemize Hoş Geldin Ramiz Ok 


Takımımız 2021-2022 sezonu için iç transferde Rıdvan Sönmez, Nimet Kayaalp, Turgut Zengin, vedat Altaş, Eren Yalçın, Sercan Yılmaz, Özgür Kazar ve Yusuf Eren Aykız ile anlaşmaya varmıştır.
Transfer çalışmalarımız son sürat devam edecektir.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.