Play Out Maçlarında 23 Nisan 2017 Pazar Gününün Programı

Spor (İHA) - İhlas Haber Ajansı | 23.04.2017 - 00:00, Güncelleme: 23.04.2017 - 00:00 3193+ kez okundu.
 

Play Out Maçlarında 23 Nisan 2017 Pazar Gününün Programı

Play Out Maçlarında 23 Nisan 2017 Pazar Gününün Programı Bölgesel Amatör Lige yükselmek veya Bal’da  kalmak için oynanacak olan Play Out (Eleme) maçlarında günün program şöyle;   1.TAKIM 2.TAKIM TARİH SAAT STAD ZARA BLD ŞARKIŞLA BLD 23 NİSAN 2017 12.00 SİVAS CUMHURİYETÜNİV İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ ARGUVAN BLD 23 NİSAN 2017 15.00 MALATYA YEŞİLTEPE 1.NO UZUNKÖPRÜSPOR TUNCASPOR 23 NİSAN 2017 15.00 EDİRNE 25 KASIM SERİK BLD KORKUTELİ BLD 23 NİSAN 2017 15.00 ANTALYA AKDENİZ ÜNİVST HİSAR BLD SALAR BLD 23 NİSAN 2017 15.00 AFYONKARAHİSAR YENİŞE TALASGÜCÜ BLD KAYSERİ YOLSPOR 23 NİSAN 2017 15.00 KAYSERİ SÜMER 1 NOLU ADIYAMAN 1954 SPOR KAHTASPOR 23 NİSAN 2017 15.00 ADIYAMAN ATATÜRK 68 AKSARAY BLD AKSARAY KARADENİZSPR 23 NİSAN 2017 15.00 AKSRAY DAĞILGAN MKE KIRIKKALESPOR T.METAL 1963 SPOR 23 NİSAN 2017 15.00 KIRIKKALE BAŞPINAR YENİ AMASYA MERZİFONSPOR 23 NİSAN 2017 15.30 AMASYA 12 HAZİRAN AYANCIK BLD SİNOPSPOR 23 NİSAN 2017 15.30 SİNOP DOKUZOĞLU BOZÜYÜK VİTRASPOR BİLECİKSPOR 23 NİSAN 2017 16.00 BİLECİK EDEBALİ FİDANSPOR TÜRKOĞLU BLD 23 NİSAN 2017 18.30 K.MARAŞ 12 ŞUBAT KARABİGA BLD GENÇLİK BİGASPOR 23 NİSAN 2017 20.00 ÇANAKKALE 18 MART

Play Out Maçlarında 23 Nisan 2017 Pazar Gününün Programı

Bölgesel Amatör Lige yükselmek veya Bal’da  kalmak için oynanacak olan Play Out (Eleme) maçlarında günün program şöyle;

 

1.TAKIM

2.TAKIM

TARİH

SAAT

STAD

ZARA BLD

ŞARKIŞLA BLD

23 NİSAN 2017

12.00

SİVAS CUMHURİYETÜNİV

İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ

ARGUVAN BLD

23 NİSAN 2017

15.00

MALATYA YEŞİLTEPE 1.NO

UZUNKÖPRÜSPOR

TUNCASPOR

23 NİSAN 2017

15.00

EDİRNE 25 KASIM

SERİK BLD

KORKUTELİ BLD

23 NİSAN 2017

15.00

ANTALYA AKDENİZ ÜNİVST

HİSAR BLD

SALAR BLD

23 NİSAN 2017

15.00

AFYONKARAHİSAR YENİŞE

TALASGÜCÜ BLD

KAYSERİ YOLSPOR

23 NİSAN 2017

15.00

KAYSERİ SÜMER 1 NOLU

ADIYAMAN 1954 SPOR

KAHTASPOR

23 NİSAN 2017

15.00

ADIYAMAN ATATÜRK

68 AKSARAY BLD

AKSARAY KARADENİZSPR

23 NİSAN 2017

15.00

AKSRAY DAĞILGAN

MKE KIRIKKALESPOR

T.METAL 1963 SPOR

23 NİSAN 2017

15.00

KIRIKKALE BAŞPINAR

YENİ AMASYA

MERZİFONSPOR

23 NİSAN 2017

15.30

AMASYA 12 HAZİRAN

AYANCIK BLD

SİNOPSPOR

23 NİSAN 2017

15.30

SİNOP DOKUZOĞLU

BOZÜYÜK VİTRASPOR

BİLECİKSPOR

23 NİSAN 2017

16.00

BİLECİK EDEBALİ

FİDANSPOR

TÜRKOĞLU BLD

23 NİSAN 2017

18.30

K.MARAŞ 12 ŞUBAT

KARABİGA BLD GENÇLİK

BİGASPOR

23 NİSAN 2017

20.00

ÇANAKKALE 18 MART

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve bolgesellig.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.