(İHA) - İhlas Haber Ajansı | Haber Girişi: 25.02.2021 - 00:00, Güncelleme: 25.02.2021 - 00:00

Taraftardan Hoşgeldiniz Yemeği

 

Taraftardan Hoşgeldiniz Yemeği

Taraftardan Hoşgeldiniz Yemeği Bölgesel Amatör Lig takımlarından Kınık Belediyespor taraftarları takıma Mangal ziyafeti verdi. Kınık Belediyespor'dan yapılan açıklama şöyle; TARAFTARLARIMIZDAN HOSGELDİNİZ YEMEĞİ... İlçemizi 2020-2021 Sezonu BAL Ligi'nde temsil edecek olan takımımıza taraftarlarımız tarafından sürpriz ziyaret gerceklesti. Soğuk havaya rağmen antrenmanı ziyarete gelen taraftarlarımız takımımıza mangal ziyafeti verip tatlı ikram ettiler. Takımımızla beraber akşam yemeğinde biraraya gelen taraftarlarımız desteklerini belirterek tesisten ayrıldılar. Güzel ziyaretleri için Taraftar temsilcisi Soner Yıldırmaz'a, Doğa Market sahibi Bahadır Tutuncu'ye,Cakır kasap, Sıla kasap, Özçimenli Eczanesi'ne, Özkan Lokantasına, Köylüm Lokantası'na, Çalışkan Ticaret'e,Acar meşrubat'a ve AVCI Tavukçuluk'a,Yavuz Ticaret Bora Yavuz'a,Davut Varol ve Onur Kaya'ya teşekkürlerimizi sunuyoruz.  

Taraftardan Hoşgeldiniz Yemeği

Bölgesel Amatör Lig takımlarından Kınık Belediyespor taraftarları takıma Mangal ziyafeti verdi.

Kınık Belediyespor'dan yapılan açıklama şöyle;

TARAFTARLARIMIZDAN HOSGELDİNİZ YEMEĞİ...
İlçemizi 2020-2021 Sezonu BAL Ligi'nde temsil edecek olan takımımıza taraftarlarımız tarafından sürpriz ziyaret gerceklesti. Soğuk havaya rağmen antrenmanı ziyarete gelen taraftarlarımız takımımıza mangal ziyafeti verip tatlı ikram ettiler.
Takımımızla beraber akşam yemeğinde biraraya gelen taraftarlarımız desteklerini belirterek tesisten ayrıldılar.
Güzel ziyaretleri için Taraftar temsilcisi Soner Yıldırmaz'a, Doğa Market sahibi Bahadır Tutuncu'ye,Cakır kasap, Sıla kasap, Özçimenli Eczanesi'ne, Özkan Lokantasına, Köylüm Lokantası'na, Çalışkan Ticaret'e,Acar meşrubat'a ve AVCI Tavukçuluk'a,Yavuz Ticaret Bora Yavuz'a,Davut Varol ve Onur Kaya'ya teşekkürlerimizi sunuyoruz.


 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.