Anasayfa TFF de Açıkladı Bu haber 1313 kez okundu.
Haber Girişi: 29.06.2021 - 16:40, Güncelleme: 29.06.2021 - 16:40

TFF de Açıkladı

 

TFF de Açıkladı

Bölgesel Amatör Lig'de oynanacak çeyrek final, yarı final ve final müsabakalarının programı TFF de açıkladı.
Bölgesel Amatör Lig'de oynanacak çeyrek final, yarı final ve final müsabakalarının programı açıklandı. 2020 - 2021 sezonu Bölgesel Amatör Lig müsabakaları 56 ilden 108 takımın katılımıyla 4 Bölgede 32 grupta oynandı. Müsabakalar sonucunda 30 grup birincisi belirlenirken, puan ve kendi aralarında oynadıkları müsabakalarda eşitlik olan 2 grupta birinciler kura ile belirlendi. 8'er takımlı 4 bölgenin çeyrek final, yarı final ve final müsabakaları aşağıdaki program doğrultusunda oynanacak. 1.Bölge Çeyrek Final Müsabakaları 1.Müsabaka       BAĞCILARSPOR (İSTANBUL) - DUDULLU (İSTANBUL)                               TARİH : 03.07.2021          SAAT 17.30     STAT: MALTEPE HASAN POLAT (İSTANBUL) 2.Müsabaka       BULVARSPOR (İSTANBUL) - HENDEKSPOR (SAKARYA)                               TARİH : 03.07.2021          SAAT 17.30     STAT: YALOVA ATATÜRK 3.Müsabaka       KULLAR 1975 SPOR (KOCAELİ) - ÇİLİMLİ BELEDİYE SPOR (DÜZCE)                               TARİH : 03.07.2021          SAAT 17.30     STAT: BOZÜYÜK İLÇE (BİLECİK) 4.Müsabaka       GÖRÜKLE İPEK SPOR (BURSA) - BİGASPOR (ÇANAKKALE)                               TARİH : 03.07.2021          SAAT 17.30     STAT: EDREMİT ŞEHİT HAMDİBEY (BALIKESİR) 2.Bölge Çeyrek Final Müsabakaları 1.Müsabaka       BUCA ZAFER SPOR (İZMİR) - ALİAĞA FUTBOL A.Ş (İZMİR)                                            TARİH : 03.07.2021          SAAT 17.30     STAT: MENEMEN İLÇE (İZMİR) 2.Müsabaka       BİEKSPER HACIRAHMANLI SPOR (MANİSA) - AYVALIKGÜCÜ BLD. SPOR  (BALIKESİR)                                                                       TARİH : 03.07.2021          SAAT 17.30     STAT: 18 MART ŞEHİR (ÇANAKKALE) 3.Müsabaka       ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR) - ISPARTA 32 EMRE SPOR                               TARİH : 03.07.2021          SAAT 17.30     STAT: ŞUHUT BELEDİYE STADI (AFYON)  4.Müsabaka       YEŞİLOVA BELEDİYESPOR (BURDUR) - KUŞADASISPOR (AYDIN)                             TARİH : 03.07.2021          SAAT 17.30     STAT: ATATÜRK STADI (MUĞLA)   3.Bölge Çeyrek Final Müsabakaları 1.Müsabaka       RİZE ÖZEL İDARE SPOR - ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ                               TARİH : 03.07.2021          SAAT 17.00     STAT: BULANCAK İLÇE (GİRESUN) 2.Müsabaka       KASTAMONU ÖZEL İDARE KÖY HİZ. SPOR - AMASYASPOR 1968 FUTBOL KULÜBÜ                            TARİH : 03.07.2021          SAAT 17.00     STAT: ÇANKIRI ATATÜRK 3.Müsabaka       KAYSERİ EMAR GRUP FUTBOL KULÜBÜ - İDMANYURDU 1925 SPOR (MERSİN)                              TARİH : 03.07.2021          SAAT 17.00     STAT: 12 ŞUBAT ŞEHİR (K.MARAŞ) 4.Müsabaka       SİNCAN BELEDİYESPOR (ANKARA) - BOLU ABANT FUTBOL KULÜBÜ                               TARİH : 03.07.2021          SAAT 17.00     STAT: KASTAMONU GAZİ ŞEHİR 4.Bölge Çeyrek Final Müsabakaları 1.Müsabaka       GAZİANTEP ANKAS SPOR - Ş.URFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR                               TARİH : 03.07.2021          SAAT 17.00     STAT: DOĞU KENT ÇİM (ELAZIĞ) 2.Müsabaka       DİYARBAKIRSPOR - BAĞLAR BELEDİYESPOR (DİYARBAKIR)                                TARİH : 03.07.2021          SAAT 17.00     STAT: DİYARBAKIR STADI 3.Müsabaka       MUŞ BELEDİYE SPOR - MEDİLİNE HOSPİTAL FIRAT ÜNİVERSİTESİ GSK (ELAZIĞ)                               TARİH : 03.07.2021          SAAT 17.00     STAT: MÜS. ATLETİZM PİSTİ FUT. SAH. (ERZİNCAN) 4.Müsabaka       KURTALAN SPOR (SİİRT) - 76 IĞDIR BELEDİYESPOR                               TARİH : 03.07.2021          SAAT 17.00     STAT: BİNGÖL ŞEHİR Her bölgenin 1. ve 2. Müsabakalarının galipleri ile 3. ve 4. Müsabakalarının galipleri yarı final müsabakalarını 07 Temmuz 2021 Çarşamba günü, Final müsabakaları ise her bölgenin yarı final müsabakalarının galipleri arasında 11 Temmuz 2021 Pazar günü oynayacak. Çeyrek final, yarı final ve final müsabakalarının normal süresinin beraberlikle sonuçlanması halinde 15'er dakikalık iki uzatma devresi oynanacak. Uzatma devrelerinde sonuç bozulmazsa seri penaltı atışları sonucu kazanan takım belirlenecektir. 4 Bölgede oynanacak olan Final müsabakalarının galibi olacak  4 takım, TFF 3.Lig'e çıkmaya hak kazanacak.
Bölgesel Amatör Lig'de oynanacak çeyrek final, yarı final ve final müsabakalarının programı TFF de açıkladı.

Bölgesel Amatör Lig'de oynanacak çeyrek final, yarı final ve final müsabakalarının programı açıklandı.

2020 - 2021 sezonu Bölgesel Amatör Lig müsabakaları 56 ilden 108 takımın katılımıyla 4 Bölgede 32 grupta oynandı. Müsabakalar sonucunda 30 grup birincisi belirlenirken, puan ve kendi aralarında oynadıkları müsabakalarda eşitlik olan 2 grupta birinciler kura ile belirlendi.

8'er takımlı 4 bölgenin çeyrek final, yarı final ve final müsabakaları aşağıdaki program doğrultusunda oynanacak.

1.Bölge Çeyrek Final Müsabakaları

1.Müsabaka       BAĞCILARSPOR (İSTANBUL) - DUDULLU (İSTANBUL)
                              TARİH : 03.07.2021          SAAT 17.30     STAT: MALTEPE HASAN POLAT (İSTANBUL)

2.Müsabaka       BULVARSPOR (İSTANBUL) - HENDEKSPOR (SAKARYA)
                              TARİH : 03.07.2021          SAAT 17.30     STAT: YALOVA ATATÜRK

3.Müsabaka       KULLAR 1975 SPOR (KOCAELİ) - ÇİLİMLİ BELEDİYE SPOR (DÜZCE)
                              TARİH : 03.07.2021          SAAT 17.30     STAT: BOZÜYÜK İLÇE (BİLECİK)

4.Müsabaka       GÖRÜKLE İPEK SPOR (BURSA) - BİGASPOR (ÇANAKKALE)
                              TARİH : 03.07.2021          SAAT 17.30     STAT: EDREMİT ŞEHİT HAMDİBEY (BALIKESİR)


2.Bölge Çeyrek Final Müsabakaları

1.Müsabaka       BUCA ZAFER SPOR (İZMİR) - ALİAĞA FUTBOL A.Ş (İZMİR)             
                              TARİH : 03.07.2021          SAAT 17.30     STAT: MENEMEN İLÇE (İZMİR)

2.Müsabaka       BİEKSPER HACIRAHMANLI SPOR (MANİSA) - AYVALIKGÜCÜ BLD. SPOR  (BALIKESİR)                                        
                              TARİH : 03.07.2021          SAAT 17.30     STAT: 18 MART ŞEHİR (ÇANAKKALE)

3.Müsabaka       ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR) - ISPARTA 32 EMRE SPOR 
                             TARİH : 03.07.2021          SAAT 17.30     STAT: ŞUHUT BELEDİYE STADI (AFYON) 

4.Müsabaka       YEŞİLOVA BELEDİYESPOR (BURDUR) - KUŞADASISPOR (AYDIN)
                            TARİH : 03.07.2021          SAAT 17.30     STAT: ATATÜRK STADI (MUĞLA)  


3.Bölge Çeyrek Final Müsabakaları


1.Müsabaka       RİZE ÖZEL İDARE SPOR - ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ 
                             TARİH : 03.07.2021          SAAT 17.00     STAT: BULANCAK İLÇE (GİRESUN)

2.Müsabaka       KASTAMONU ÖZEL İDARE KÖY HİZ. SPOR - AMASYASPOR 1968 FUTBOL KULÜBÜ
                           TARİH : 03.07.2021          SAAT 17.00     STAT: ÇANKIRI ATATÜRK

3.Müsabaka       KAYSERİ EMAR GRUP FUTBOL KULÜBÜ - İDMANYURDU 1925 SPOR (MERSİN)
                             TARİH : 03.07.2021          SAAT 17.00     STAT: 12 ŞUBAT ŞEHİR (K.MARAŞ)

4.Müsabaka       SİNCAN BELEDİYESPOR (ANKARA) - BOLU ABANT FUTBOL KULÜBÜ
                              TARİH : 03.07.2021          SAAT 17.00     STAT: KASTAMONU GAZİ ŞEHİR


4.Bölge Çeyrek Final Müsabakaları

1.Müsabaka       GAZİANTEP ANKAS SPOR - Ş.URFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 
                             TARİH : 03.07.2021          SAAT 17.00     STAT: DOĞU KENT ÇİM (ELAZIĞ)

2.Müsabaka       DİYARBAKIRSPOR - BAĞLAR BELEDİYESPOR (DİYARBAKIR) 
                              TARİH : 03.07.2021          SAAT 17.00     STAT: DİYARBAKIR STADI

3.Müsabaka       MUŞ BELEDİYE SPOR - MEDİLİNE HOSPİTAL FIRAT ÜNİVERSİTESİ GSK (ELAZIĞ)
                              TARİH : 03.07.2021          SAAT 17.00     STAT: MÜS. ATLETİZM PİSTİ FUT. SAH. (ERZİNCAN)

4.Müsabaka       KURTALAN SPOR (SİİRT) - 76 IĞDIR BELEDİYESPOR 
                             TARİH : 03.07.2021          SAAT 17.00     STAT: BİNGÖL ŞEHİR

Her bölgenin 1. ve 2. Müsabakalarının galipleri ile 3. ve 4. Müsabakalarının galipleri yarı final müsabakalarını 07 Temmuz 2021 Çarşamba günü, Final müsabakaları ise her bölgenin yarı final müsabakalarının galipleri arasında 11 Temmuz 2021 Pazar günü oynayacak.

Çeyrek final, yarı final ve final müsabakalarının normal süresinin beraberlikle sonuçlanması halinde 15'er dakikalık iki uzatma devresi oynanacak. Uzatma devrelerinde sonuç bozulmazsa seri penaltı atışları sonucu kazanan takım belirlenecektir.

4 Bölgede oynanacak olan Final müsabakalarının galibi olacak  4 takım, TFF 3.Lig'e çıkmaya hak kazanacak.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve bolgesellig.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.