Bölgesel Lig Haber Girişi: 30.03.2022 - 16:16, Güncelleme: 30.03.2022 - 16:16

Bölgesel Amatör Ligde erteleme maçlarında gününün maç sonuçları

 

Bölgesel Amatör Ligde erteleme maçlarında gününün maç sonuçları

Bölgesel Amatör Ligde erteleme maçlarında gününün maç sonuçları
Bölgesel Amatör Ligde erteleme maçlarında gününün maç sonuçları      Bölgesel Amatör Lig 15.hafta erteleme maçında alınan sonuçlar şöyle;  1.BÖLGE 3.GRUP 2.DEVRE 15.HAFTA 12 BİNGÖL SPOR 1–2 ELAZIĞ YOLSPOR  2.BÖLGE 2.GRUP 2.DEVRE 15.HAFTA SÖĞÜTLÜ HİLAL SPOR  0–8 SEBAT GENÇLİK SPOR ERDOĞDUSPOR  2–2  DSİ KARADENİZSPOR ÜNYE 1957 SPOR  3–0 GÖRELE SPOR EYNESİL BLD. SPOR 2-0  1926 BULANCAK SPOR 2.BÖLGE 3.GRUP 2.DEVRE 15.HAFTA KARS KAĞZIMAN G.BİRLİĞİ 1–4  IĞDIR ES SPOR 5.BÖLGE 2.GRUP 2.DEVRE 15.HAFTA AMASRASPOR  0–2  1074 ÇANKIRI SPOR  6.BÖLGE 1.GRUP 2.DEVRE 15.HAFTA SULTANBEYLİ BLD. SPOR 2-1 M.KEMALPAŞA BLD. SPOR ÜSKÜDAR FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş  1-4  ALİBEYKÖYSPOR 6.BÖLGE 3.GRUP 2.DEVRE 15.HAFTA KAVACIK SPOR 2-3 KURUÇEŞME SPOR ERENLER SPOR 3-1 ARİFİYE KALAYCI SPOR SERDİVANSPOR 0-3 SAPANCA GENÇLİK SPOR BEYKOZ BEYKOZ İD. YR. FUT. YT. SN.TİC.A.Ş  2-1  PAMUKOVA 1968 SPOR BEYLERBEYİ 1911 FUTBOL KULÜBÜ  9-1  YEŞİLKÖYSPOR 7.BÖLGE 1.GRUP 2.DEVRE 15.HAFTA SİLİVRİ SPOR  1-0  MALTEPESPOR BAKIRKÖYSPOR  0-1  KİLİMLİ BELEDİYESPOR BEYKÖY BELEDİYESPOR  2-2  KDZ. EREĞLİ BELEDİYE SPOR DEVREK BELEDİYESPOR  1-1  ÇİLİMLİ BELEDİYESPOR 7.BÖLGE 2.GRUP 2.DEVRE 15.HAFTA ARSLANBEY G.BİRLİĞİ  5-2  BAŞİSKELE DOĞANTEPE SPOR ORTAKÖY SPOR   2–0   DEĞİRMENDERE SPOR 7.BÖLGE 3.GRUP 2.DEVRE 15.HAFTA GÖLCÜKSPOR   1-0  GEBZESPOR KARAMÜRSELSPOR  6-0   ÇAYIROVASPOR KULLAR 1975 SPOR  5-2  1877 ALEMDAĞ SPOR 8.BÖLGE 1.GRUP 2.DEVRE 15.HAFTA ÇERKEZKÖY 1911 DOĞAN SPOR  1-2  TEKİRDAĞSPOR
Bölgesel Amatör Ligde erteleme maçlarında gününün maç sonuçları

Bölgesel Amatör Ligde erteleme maçlarında gününün maç sonuçları     

Bölgesel Amatör Lig 15.hafta erteleme maçında alınan sonuçlar şöyle; 

1.BÖLGE 3.GRUP 2.DEVRE 15.HAFTA
12 BİNGÖL SPOR 1–2 ELAZIĞ YOLSPOR 

2.BÖLGE 2.GRUP 2.DEVRE 15.HAFTA
SÖĞÜTLÜ HİLAL SPOR  0–8 SEBAT GENÇLİK SPOR
ERDOĞDUSPOR  2–2  DSİ KARADENİZSPOR
ÜNYE 1957 SPOR  3–0 GÖRELE SPOR
EYNESİL BLD. SPOR 2-0  1926 BULANCAK SPOR

2.BÖLGE 3.GRUP 2.DEVRE 15.HAFTA
KARS KAĞZIMAN G.BİRLİĞİ 1–4  IĞDIR ES SPOR

5.BÖLGE 2.GRUP 2.DEVRE 15.HAFTA
AMASRASPOR  0–2  1074 ÇANKIRI SPOR 

6.BÖLGE 1.GRUP 2.DEVRE 15.HAFTA
SULTANBEYLİ BLD. SPOR 2-1 M.KEMALPAŞA BLD. SPOR
ÜSKÜDAR FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş  1-4  ALİBEYKÖYSPOR

6.BÖLGE 3.GRUP 2.DEVRE 15.HAFTA
KAVACIK SPOR 2-3 KURUÇEŞME SPOR
ERENLER SPOR 3-1 ARİFİYE KALAYCI SPOR
SERDİVANSPOR 0-3 SAPANCA GENÇLİK SPOR
BEYKOZ BEYKOZ İD. YR. FUT. YT. SN.TİC.A.Ş  2-1  PAMUKOVA 1968 SPOR
BEYLERBEYİ 1911 FUTBOL KULÜBÜ  9-1  YEŞİLKÖYSPOR

7.BÖLGE 1.GRUP 2.DEVRE 15.HAFTA
SİLİVRİ SPOR  1-0  MALTEPESPOR
BAKIRKÖYSPOR  0-1  KİLİMLİ BELEDİYESPOR
BEYKÖY BELEDİYESPOR  2-2  KDZ. EREĞLİ BELEDİYE SPOR
DEVREK BELEDİYESPOR  1-1  ÇİLİMLİ BELEDİYESPOR

7.BÖLGE 2.GRUP 2.DEVRE 15.HAFTA
ARSLANBEY G.BİRLİĞİ  5-2  BAŞİSKELE DOĞANTEPE SPOR
ORTAKÖY SPOR   2–0   DEĞİRMENDERE SPOR

7.BÖLGE 3.GRUP 2.DEVRE 15.HAFTA
GÖLCÜKSPOR   1-0  GEBZESPOR
KARAMÜRSELSPOR  6-0   ÇAYIROVASPOR
KULLAR 1975 SPOR  5-2  1877 ALEMDAĞ SPOR

8.BÖLGE 1.GRUP 2.DEVRE 15.HAFTA
ÇERKEZKÖY 1911 DOĞAN SPOR  1-2  TEKİRDAĞSPOR

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve bolgesellig.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.